உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • ভনীয়েকক কোলাত কঢ়িয়াই অনা এই কণমানিগৰাকী আজি বলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰীসকলৰ অন্যতম ! ধৰিব পাৰিছেনে তেওঁক, নামটো ক'ব পাৰিবনে ?

    ভনীয়েকক কোলাত কঢ়িয়াই অনা এই কণমানিগৰাকী আজি বলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰীসকলৰ অন্যতম ! ধৰিব পাৰিছেনে তেওঁক, নামটো ক'ব পাৰিবনে ?

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ এনে কিছুমান ছবি ভাইৰেল হৈ আছে, যাক চিনাক্ত কৰাটো একপ্ৰকাৰ প্ৰত্যাহ্বান হৈ পৰিছে (Actress Childhood Photo)। কৃতি চাননৰ (Kriti Sanon) শৈশৱৰ ফটো, যিটো আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে, য'ত কৃতিয়ে ভগ্নী নুপুৰক কোলাত লৈ আছে।

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ এনে কিছুমান ছবি ভাইৰেল হৈ আছে, যাক চিনাক্ত কৰাটো একপ্ৰকাৰ প্ৰত্যাহ্বান হৈ পৰিছে (Actress Childhood Photo)। কৃতি চাননৰ (Kriti Sanon) শৈশৱৰ ফটো, যিটো আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে, য'ত কৃতিয়ে ভগ্নী নুপুৰক কোলাত লৈ আছে।

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ এনে কিছুমান ছবি ভাইৰেল হৈ আছে, যাক চিনাক্ত কৰাটো একপ্ৰকাৰ প্ৰত্যাহ্বান হৈ পৰিছে (Actress Childhood Photo)। কৃতি চাননৰ (Kriti Sanon) শৈশৱৰ ফটো, যিটো আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে, য'ত কৃতিয়ে ভগ্নী নুপুৰক কোলাত লৈ আছে।

    • Share this:
    এইকেইদিন ছ'চিয়েল মিডিয়াত বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ এনে কিছুমান ছবি ভাইৰেল হৈ আছে, যাক চিনাক্ত কৰাটো একপ্ৰকাৰ প্ৰত্যাহ্বান হৈ পৰিছে। বেছিভাগ ফটো বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ শৈশৱৰ, যাক চিনাক্ত কৰাটো অনুৰাগীৰ বাবে টান ( Actress Childhood Photo)।

    কৃতি চানন বলীউডৰ অভিনেত্ৰী যিয়ে তেওঁৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ আধাৰত চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগত নিজৰ বাবে এক বিশেষ সুনাম গঢ়ি তুলিছে। বলীউডত বাবলি অভিনেত্ৰী হিচাপেও জনাজাত কৃতি চাননৰ আজি কোটি কোটি অনুৰাগী আছে। কৃতি চাননৰ সামাজিক মাধ্যমত যথেষ্ট অনুৰাগী আছে আৰু ফটো আৰু ভিডিঅ' সদায় চাবলৈ উপলব্ধ। এই ক্ৰমত, কৃতি চাননৰ শৈশৱৰ এখন ফটো ইণ্টাৰনেটত প্ৰকাশ পাইছে, য'ত তেওঁৰ মৰমলগা দৃশ্যমান হৈ আহিছে।

    কৃতি চাননৰ (Kriti Sanon) শৈশৱৰ ফটো, যিটো আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে, য'ত কৃতিয়ে ভগ্নী নুপুৰক কোলাত লৈ আছে। এই ফটোখনত দুয়োগৰাকী ভগ্নীক অত্যন্ত মৰমলগা দেখাইছে। সৰুৰে পৰা, কৃতি চাননৰ তেওঁৰ ভগ্নী নুপুৰৰ সৈতে এক বিশেষ আসক্তি আছিল। নুপুৰ চানন উদ্যোগটোৰ এজন ভাল গায়ক। দুয়োগৰাকী ভগ্নীয়ে তেওঁলোকৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু প্ৰতিভাৰ আধাৰত তেওঁলোকৰ পিতৃ-মাতৃৰ নাম উজ্জ্বল কৰি তুলিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: