உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • হাতত কিতাপ এখন লৈ থকা এই সৰু ছোৱালীজনী আজি বলীউডৰ জনপ্ৰিয় নায়িকা ! বহুতেই তেওঁ কোন চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই, আপুনি তেওঁৰ নাম ক'ব পাৰিবনে ?

    হাতত কিতাপ এখন লৈ থকা এই সৰু ছোৱালীজনী আজি বলীউডৰ জনপ্ৰিয় নায়িকা ! বহুতেই তেওঁ কোন চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই, আপুনি তেওঁৰ নাম ক'ব পাৰিবনে ?

    Bollywood Actress Childhood Photo: এই ফটোখনত, বলীউডৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত অভিনেত্ৰী আছে, যি  সকলোৰে বাবে চিনাক্ত কৰাটো অসম্ভৱ হৈ পৰিছে।

    Bollywood Actress Childhood Photo: এই ফটোখনত, বলীউডৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত অভিনেত্ৰী আছে, যি  সকলোৰে বাবে চিনাক্ত কৰাটো অসম্ভৱ হৈ পৰিছে।

    Bollywood Actress Childhood Photo: এই ফটোখনত, বলীউডৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত অভিনেত্ৰী আছে, যি  সকলোৰে বাবে চিনাক্ত কৰাটো অসম্ভৱ হৈ পৰিছে।

    • Share this:
    সামাজিক মাধ্যমত বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ শৈশৱৰ দিনবোৰৰ পৰা বহুতো ফটো পোহৰলৈ আহে। তেনে এখন ফটো আকৌ এবাৰ ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। এই ফটোখনত, বলীউডৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত অভিনেত্ৰী আছে, যি  সকলোৰে বাবে চিনাক্ত কৰাটো অসম্ভৱ হৈ পৰিছে। এই ভাইৰেল ফটোখনত, আপুনি এজনী সৰু ছোৱালী দেখিব পাৰে। ছোৱালীজনীয়ে কিতাপখন হাতত ধৰি আছে আৰু জোৰেৰে হাঁহি আছে। আপুনি তেওঁক চিনাক্ত কৰিব পাৰিব নেকি? আপোনাক জনাও যে এই শিশুটো আজি বলীউডৰ এগৰাকী সফল অভিনেত্ৰী আৰু তেওঁ ছ'চিয়েল মিডিয়াত অতি সক্ৰিয় হোৱা দেখা গৈছে।



    যদি আপুনি এতিয়াও ইয়াক চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই, তেন্তে আপোনাক কওঁ আহক। এই অভিনেত্ৰীগৰাকী ৰিচা চাড্ডাৰ বাহিৰে আন কোনো নহয়। হয়, ৰিচা চাড্ডা সামাজিক মাধ্যমত অতি সক্ৰিয় আৰু প্ৰায়ে সকলো গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ত নিজৰ মতামত প্ৰকাশ কৰা দেখা যায়। তেওঁৰ অকথিত প্ৰকৃতিৰ বাবে, ৰিচা বহুবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত ট্ৰ'ল হয়। এই ফটোখন ওলাই অহাৰ পিছত, মানুহে ৰিচাৰ Cutenessৰ প্ৰশংসা কৰি ভাগৰি পৰা নাই।

    ৰিচা চাড্ডাৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে, তেওঁ বলীউডঅভিনেতা আলী ফজলৰ সৈতে ডেটিং কৰি আছে। দুয়ো বহু বছৰ ধৰি একেলগে আছে আৰু শেহতীয়াকৈ তেওঁলোকৰ বিবাহৰ উৰাবাতৰি ওলাইছে। দুয়োজনে সদায় তেওঁলোকৰ সম্পৰ্ক ৰাজহুৱা কৰি ৰাখিছে। ৰিচাই ফুক্ৰে, মাচান, গেংছ অফ ৱাছেপুৰ, মেডাম চীফ মিনিষ্টাৰ, চেক্সন 375, পাঙ্গা আৰু চাকিলাৰ দৰে চলচ্চিত্ৰত সুন্দৰ অভিনয় কৰিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: