உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • কাপোৰ নিপিন্ধাকৈ ষ্টাইলত প'জ দিয়া এই শিশুটো আজি বলীউডৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ তাৰকা ! ধৰিব পাৰিছেনে তেওঁ কোন হয় ?

    কাপোৰ নিপিন্ধাকৈ ষ্টাইলত প'জ দিয়া এই শিশুটো আজি বলীউডৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ তাৰকা ! ধৰিব পাৰিছেনে তেওঁ কোন হয় ?

    অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাসকলৰ (Bollywood Actor) শৈশৱৰ ফটো চাবলৈ ভাল পায়। এনে এখন ছবি আকৌ এবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) প্ৰকাশ পাইছে, যাক মানুহে চিনাক্ত কৰিবলৈ সংগ্ৰাম কৰি আছে।

    অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাসকলৰ (Bollywood Actor) শৈশৱৰ ফটো চাবলৈ ভাল পায়। এনে এখন ছবি আকৌ এবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) প্ৰকাশ পাইছে, যাক মানুহে চিনাক্ত কৰিবলৈ সংগ্ৰাম কৰি আছে।

    অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাসকলৰ (Bollywood Actor) শৈশৱৰ ফটো চাবলৈ ভাল পায়। এনে এখন ছবি আকৌ এবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) প্ৰকাশ পাইছে, যাক মানুহে চিনাক্ত কৰিবলৈ সংগ্ৰাম কৰি আছে।

    • Share this:
    আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ শৈশৱৰ দিনবোৰৰ ফটো ভাইৰেল হৈ আছে। অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাসকলৰ (Bollywood Actor) শৈশৱৰ ফটো চাবলৈ ভাল পায়। এনে এখন ছবি আকৌ এবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) প্ৰকাশ পাইছে, যাক মানুহে চিনাক্ত কৰিবলৈ সংগ্ৰাম কৰি আছে। কিছুমান লোকে ফটোবোৰ চাই এই চুপাৰষ্টাৰজনক চিনাক্ত কৰি থকাৰ সময়ত, কিছুমান লোকে তেওঁক চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই। দৰাচলতে, এজন চুপাৰষ্টাৰৰ শৈশৱৰ ফটো ইণ্টাৰনেটত প্ৰকাশ পাইছে, য'ত তেওঁক কাপোৰ অবিহনে ষ্টাইলত পোজ দিয়া দেখা গৈছে।

    ফটোখনত, আপুনি এটা শিশুক কাপোৰ অবিহনে অতি মৰমলগা ধৰণে পোজ দিয়া দেখিব পাৰে। এই শিশুটোৱে কঁকালত হাত দি কেনেদৰে পোজ দি আছে সেয়া চোৱাৰ পিছত, মানুহে তেওঁৰ মৰমলগা প'জৰ প্ৰশংসা কৰি ভাগৰি নপৰে। আপুনি এই শিশুটোক চিনাক্ত কৰিছেনে, যি আজিৰ তাৰিখত এজন চুপাৰষ্টাৰ, কোন বাৰু তেওঁ? যদি আপুনি এতিয়াও ইয়াক চিনাক্ত কৰিব নোৱাৰে, তেন্তে কওঁ শুনক, এই শিশুটো আন কোনো নহয় কিন্তু বলীউডৰ ভাইজান অৰ্থাৎ চলমান খান। হয়, এই ফটোখন চলমান খানৰ (Salman Khan), য'ত তেওঁক  সৰুকালত মৰমলগা দেখা গৈছে।




    এই ফটোখন ওলাই অহাৰ পিছত, মানুহে ইয়াৰ ওপৰত মন্তব্য দিয়া আৰম্ভ কৰিছে। কোনোবাই এই শিশুটোক সঞ্জয় দত্ত বুলি কৈছে, কোনোবা আমিৰ খান। কিন্তু চলমান খানৰ ডাই হাৰ্ড অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাক চিনাক্ত কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে। চলমানৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বিষয়ে ক'লে,  তেওঁক শেষবাৰৰ বাবে 'অন্তিম'ত দেখা গৈছিল। ছবিখনে বক্স অফিচত ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: