• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • এইজন অভিনেতাই মুখ্য চৰিত্ৰ ৰূপায়ন কৰিব পাৰিব কৰণ জোহৰৰ বায়পিকত; চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতাই নিজেই প্ৰকাশ কৰিলে এই কথা

এইজন অভিনেতাই মুখ্য চৰিত্ৰ ৰূপায়ন কৰিব পাৰিব কৰণ জোহৰৰ বায়পিকত; চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতাই নিজেই প্ৰকাশ কৰিলে এই কথা

আজি কৰণ জোহৰক কোনো পৰিচয়ৰ প্ৰয়োজন নাই। কৰণ জোহৰ বহুতো তাৰকা সন্তানৰ বাবে গডফাদাৰ বুলি প্ৰমাণিত হৈছে

আজি কৰণ জোহৰক কোনো পৰিচয়ৰ প্ৰয়োজন নাই। কৰণ জোহৰ বহুতো তাৰকা সন্তানৰ বাবে গডফাদাৰ বুলি প্ৰমাণিত হৈছে

আজি কৰণ জোহৰক কোনো পৰিচয়ৰ প্ৰয়োজন নাই। কৰণ জোহৰ বহুতো তাৰকা সন্তানৰ বাবে গডফাদাৰ বুলি প্ৰমাণিত হৈছে

  • Share this:
কৰণ জোহৰৰ নাম বলীউডৰ শ্ৰেষ্ঠ পৰিচালকসকলৰ ভিতৰত অন্যতম। কৰণ জোহৰে ‘কুছ কুছ হোতা হে’, ‘কাল হো না হো’, ‘কভি খুশী কভি গম’ৰ দৰে চিৰসেউজ জনপ্ৰিয় চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিছে। আজি কৰণ জোহৰক কোনো পৰিচয়ৰ প্ৰয়োজন নাই। কৰণ জোহৰ বহুতো তাৰকা সন্তানৰ বাবে গডফাদাৰ বুলি প্ৰমাণিত হৈছে। কৰণে তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰৰ পৰা আলিয়া ভট্ট, অনন্যা পাণ্ডে আৰু বৰুণ ধাৱানৰ দৰে বহুতো তাৰকা সন্তানক মুকলি কৰিছে। এনে পৰিস্থিতিত, যেতিয়া কৰণক তেওঁৰ জীৱনীমূলক ছবিৰ বিষয়ে সোধা হৈছিল আৰু তেওঁ কোনজন অভিনেতাক পৰ্দাত তেওঁৰ চৰিত্ৰৰ সৈতে ন্যায় কৰিব পাৰিব বুলি ভাবে বুলি সোধা হৈছিল, প্ৰযোজক-পৰিচালকে এটা অতি আশ্চৰ্যজনক উত্তৰ দিছিল।

কৰণ জোহৰৰ ওপৰত এখন বায়োপিক নিৰ্মাণ কৰা হ'ব নে নহয়, এতিয়াও সিদ্ধান্ত লোৱা হোৱা নাই। কিন্তু যদি কেতিয়াবা তেওঁৰ ওপৰত এখন বায়োপিক নিৰ্মাণ কৰা হয়, তেন্তে ৰণবীৰ সিঙতকৈ পৰ্দাত তেওঁৰ চৰিত্ৰটো আন কোনেও ভালদৰে চিত্ৰিত কৰিব নোৱাৰিব। এয়া আমি নহয়, কৰণ জোহৰে নিজেই কয়। ৰোপোচো লাইভ শ্ব'ৰ সময়ত, ষ্ট্ৰীমাৰ ধিৰাজ জুনেজাই পৰিচালকজনক তেওঁৰ জীৱনীমূলক ছবিৰ বিষয়ে প্ৰশ্ন কৰিছিল।

আয়োজকজনে কৰণক সুধিছিল যে তেওঁৰ জীৱনীমূলক ছবিৰ বাবে কোনজন অভিনেতা সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ হ'ব বুলি তেওঁ ভাবে। ইয়াৰ উত্তৰ দি কৰণে কয়, "মই ভাবো ৰণবীৰ সিঙে, কিয়নো তেওঁ প্ৰায়ে ৰং সলনি কৰে। গতিকে ৰণবীৰে পৰ্দাত মোৰ চৰিত্ৰটো ভালদৰে অভিনয় কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। তেওঁতকৈ কোনেও ভাল নহয়।"

কৰণ জোহৰে জনোৱা অনুসৰি তেওঁৰ শৈশৱ অতি ধুনীয়া আছিল, সেয়েহে তেওঁৰ শৈশৱ ডাঙৰ পৰ্দাতো দেখুৱাব বিচাৰে। তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা প্ৰাপ্ত ভাল শিক্ষাবোৰ মানুহক জনাব বিচাৰে। তেওঁৰ শৈশৱ বাকী মানুহবোৰতকৈ বহুত বেলেগ আছিল। বহুবাৰ তেওঁলোকে ইয়াৰ ফলৰ সন্মুখীন হ'ব লগা হৈছিল। কৰণে তেওঁৰ শৈশৱত বহুতো কঠিন সময়ৰ মাজেৰে পাৰ হৈ গৈছে। কৰণে কয় যে আজি যেতিয়া তেওঁ পিছলৈ ঘূৰি চায়, তেওঁ নিজকে আগৰ তুলনাত ভাল পায়।
Published by:Sehnaz Begum
First published:

শেহতীয়া বাতৰি