• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • তেজস্বী প্ৰকাশে সোনকালেই কৰণ কুন্দ্ৰাৰ সৈতে বিয়াত বহিব নেকি? নাগিন' অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে এটা ধেমেলীয়া উত্তৰৰ সৈতে ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে ...

তেজস্বী প্ৰকাশে সোনকালেই কৰণ কুন্দ্ৰাৰ সৈতে বিয়াত বহিব নেকি? নাগিন' অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে এটা ধেমেলীয়া উত্তৰৰ সৈতে ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে ...

শেহতীয়া ভিডিঅ'টো তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰি, তেজস্বীয়ে তাইৰ প্ৰেমিক কৰণ কুন্দ্ৰাক টেগ কৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ শিৰোনামটোৱে প্ৰায়ে বিবাহৰ বিষয়ে বিভ্ৰান্ত হোৱা ছোৱালীসকলক এক বিশেষ বাৰ্তা দিবলৈ চেষ্টা কৰা দেখা গৈছে।

শেহতীয়া ভিডিঅ'টো তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰি, তেজস্বীয়ে তাইৰ প্ৰেমিক কৰণ কুন্দ্ৰাক টেগ কৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ শিৰোনামটোৱে প্ৰায়ে বিবাহৰ বিষয়ে বিভ্ৰান্ত হোৱা ছোৱালীসকলক এক বিশেষ বাৰ্তা দিবলৈ চেষ্টা কৰা দেখা গৈছে।

শেহতীয়া ভিডিঅ'টো তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰি, তেজস্বীয়ে তাইৰ প্ৰেমিক কৰণ কুন্দ্ৰাক টেগ কৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ শিৰোনামটোৱে প্ৰায়ে বিবাহৰ বিষয়ে বিভ্ৰান্ত হোৱা ছোৱালীসকলক এক বিশেষ বাৰ্তা দিবলৈ চেষ্টা কৰা দেখা গৈছে।

  • Share this:
টিভিৰ মৰমলগা দম্পতী তেজস্বী প্ৰকাশ আৰু কৰণ কুন্দ্ৰা প্ৰায়ে তেওঁলোকৰ প্ৰেম কাহিনীৰ বাবে বাতৰিত থাকে। মানুহে এই যুটীটো বহুত ভাল পায়। গতিকে অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ বিবাহৰ বাবে আগ্ৰহেৰে অপেক্ষা কৰি আছে। পাপাৰাজ্জিৰ পৰা অনুৰাগীলৈকে, প্ৰায়ে তেওঁলোকক 'তেওঁলোকে কেতিয়া বিয়া কৰিব' বুলি সুধি থাকে। এতিয়া এই প্ৰশ্নবোৰত অতিষ্ঠ হৈ তেজস্বী প্ৰকাশে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত নিজৰ এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে আৰু এনে প্ৰশ্ন সোধা সকলক উপযুক্ত উত্তৰ দিছে।

শেহতীয়া ভিডিঅ'টো তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰি, তেজস্বীয়ে তাইৰ প্ৰেমিক কৰণ কুন্দ্ৰাক টেগ কৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ শিৰোনামটোৱে প্ৰায়ে বিবাহৰ বিষয়ে বিভ্ৰান্ত হোৱা ছোৱালীসকলক এক বিশেষ বাৰ্তা দিবলৈ চেষ্টা কৰা দেখা গৈছে। তেজাৰ অৰ্থ হৈছে যে বিবাহৰ দৰে সিদ্ধান্তৰ বাবে, প্ৰথমে আপুনি নিশ্চিত হ'ব আৰু তাৰ পিছত গৈ বিয়া পাতিব।

এটা চমৎকাৰ ৰিল তৈয়াৰ কৰিছে
তেজাই এই ভিডিঅ'টো এটা ভাইৰেল ৰীলত নিৰ্মাণ কৰিছে। য'ত এটাৰ পিছত এটা কৈ লিখা পাঠটো আহে আৰু তেজাই ভিডিঅ'টোত উত্তৰ দিয়ে। এইটো পাঠত লিখা হৈছে, বিয়াখন কেতিয়া হ'ব? ইয়াৰ প্ৰত্যুত্তৰত, গানটো চলি থাকে আৰু তেজস্বীৰ ওঁঠ ৰঙৰ সংমিশ্ৰণ হয় আৰু কয়, "জান তোমাৰ স্মৃতিয়ে মোক শুবলৈ নিদিয়ে। এই বিচনাখন শুই শুই কেতিয়া পুৱা হয়, মই নাজানো।। মোক নুসুধিব।"



আমি আপোনাক কওঁ যে কৰণ কুন্দ্ৰা-তেজস্বী প্ৰকাশৰ সম্পৰ্ক বিগ বছ ১৫ ত আৰম্ভ হৈছিল। এই অনুষ্ঠানটোত দম্পতী হিচাপে দুয়োকে ভালদৰে পছন্দ কৰা হৈছিল। আনকি অনুষ্ঠানটো শেষ হোৱাৰ পাছতো, দুয়োৰে বন্ধন একেই আছে। শেহতীয়াকৈ, এটা সাক্ষাৎকাৰৰ সময়ত, কৰণে কৈছিল যে তেওঁলোকে সোনকালে বিবাহ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে আৰু সঠিক সময় বিচাৰি আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি