உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • স্বামীৰ সৈতে কান্দি আছে বলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ছানী লিয়নী, কাৰণটো কি জানি লওক ...

    স্বামীৰ সৈতে কান্দি আছে বলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ছানী লিয়নী, কাৰণটো কি জানি লওক ...

    ছানী লিয়নীয়ে (Sunny Leone) তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছিল, য'ত তেওঁক তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে কান্দি থকা দেখা গৈছে।

    ছানী লিয়নীয়ে (Sunny Leone) তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছিল, য'ত তেওঁক তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে কান্দি থকা দেখা গৈছে।

    ছানী লিয়নীয়ে (Sunny Leone) তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছিল, য'ত তেওঁক তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে কান্দি থকা দেখা গৈছে।

    • Share this:
    ছানী লিয়নীৰ ছবিসমূহ, যাক বলীউডৰ বেবী ডল বুলি কোৱা হয়, বিশেষ নহ'ব পাৰে, কিন্তু গানবোৰৰ আধাৰত, তেওঁ উদ্যোগটোত এক পৃথক পৰিচয় গঢ়ি তুলিছে। ছানী লিয়নীৰ সামাজিক মাধ্যমত অনুৰাগীৰ এখন ভাল তালিকা আছে। অনুৰাগীসকলে অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ষ্টাইল আৰু তেওঁৰ কিউটনেছ ভাল পায়। যেতিয়াই ছানী লিয়নীয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াত কিবা পোষ্ট কৰে, ই লগে লগে ভাইৰেল হ'বলৈ আৰম্ভ কৰে। শেহতীয়াকৈ, ছানিয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াত এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছে য'ত তেওঁক তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে কান্দি থকা দেখা গৈছে।

    ছানী লিয়নীয়ে তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছিল, য'ত তেওঁক তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে কান্দি থকা দেখা গৈছে। দৰাচলতে, ছানী লিয়নীয়ে এটা নতুন ফিল্টাৰ ডাউনলোড কৰিছে। এই ফিল্টাৰত, তেওঁলোকক কান্দি থকা দেখা যায়। এই ফিল্টাৰটো দেখি, তেওঁলোকে হাঁহে, সেয়েহে তেওঁলোকেও অনুভৱ কৰে যে তেওঁলোকে কান্দি আছে। তেওঁ স্বামীৰ ওপৰত এই ফিল্টাৰটো চেষ্টা কৰে।

    ভিডিঅ'টো সামাজিক মাধ্যমত পোষ্ট কৰাৰ লগে লগে ভাইৰেল হৈ পৰিছিল। ভিডিঅ'টো দেখি, প্ৰথমে তেওঁলোকৰ অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকক দেখি বিচলিত হয়, কিন্তু পিছত অনুৰাগীসকলে ফিল্টাৰটোৰ বিষয়ে জানিব পাৰিলে, তাৰ পিছত অনুৰাগীসকলে ভিডিঅ'টো বহুত ভাল পাইছে। ভিডিঅ'টোত ছানী লিয়নীক তেওঁৰ শোৱনি কোঠাত কান্দি থকা দেখা গৈছে। ছানী আৰু ডেনিয়েলৰ ভিডিঅ'টোৱে লাখ লাখ দৰ্শন আৰু লাইক লাভ কৰিছে।








    View this post on Instagram






    A post shared by Sunny Leone (@sunnyleone)






    আমি আপোনাক কওঁ যে ছানী লিয়নী সামাজিক মাধ্যমত অতি সক্ৰিয় আৰু অনুৰাগীসকলৰ সৈতে তেওঁৰ ফটো আৰু ভিডিঅ' ভাগ বতৰা কৰি থাকে। ছানী লিয়নীৰ পিছত ইনষ্টাগ্ৰামত ৫২ মিলিয়নতকৈও অধিক লোক আছে। ছানি আৰু ডেনিয়েলৰ বিষয়ে ক'লে, দুয়োজনে ১১ বছৰ ধৰি বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছে। দুয়োজনে ২০১১ চনত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছিল। তেওঁলোক দুয়োৰে তিনিটা সন্তান আছে। ছানীয়ে জিচম-২ চলচ্চিত্ৰৰ জৰিয়তে হিন্দী চলচ্চিত্ৰত নিজৰ কেৰিয়াৰ আৰম্ভ কৰিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: