உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • পৰিয়ালৰ বাবে পুনৰ পুৰণি পথত ছানী লিয়নী ! ৫০ মিলিয়ন লোকে প্ৰত্যক্ষ কৰিলে ছানীৰ Video ...

    পৰিয়ালৰ বাবে পুনৰ পুৰণি পথত ছানী লিয়নী ! ৫০ মিলিয়ন লোকে প্ৰত্যক্ষ কৰিলে ছানীৰ Video ...

    ছানীৰ অনুৰাগী শেহতীয়াকৈ ইনষ্টাগ্ৰামত ৫০ মিলিয়ন অতিক্ৰম কৰিছে আৰু সেই সুখৰ বাবে ছানীয়ে ইনষ্টা পৰিয়ালক এটা অতি ধেমেলীয়া ভিডিঅ' উপস্থাপন কৰিছিল। ছানীয়ে ঘৰত তেওঁৰ নৃত্যৰ এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছিল আৰু লিখিছে, আজি মোৰ ইনষ্টা পৰিয়াল ৫০ মিলিয়ন হৈছে।

    ছানীৰ অনুৰাগী শেহতীয়াকৈ ইনষ্টাগ্ৰামত ৫০ মিলিয়ন অতিক্ৰম কৰিছে আৰু সেই সুখৰ বাবে ছানীয়ে ইনষ্টা পৰিয়ালক এটা অতি ধেমেলীয়া ভিডিঅ' উপস্থাপন কৰিছিল। ছানীয়ে ঘৰত তেওঁৰ নৃত্যৰ এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছিল আৰু লিখিছে, আজি মোৰ ইনষ্টা পৰিয়াল ৫০ মিলিয়ন হৈছে।

    ছানীৰ অনুৰাগী শেহতীয়াকৈ ইনষ্টাগ্ৰামত ৫০ মিলিয়ন অতিক্ৰম কৰিছে আৰু সেই সুখৰ বাবে ছানীয়ে ইনষ্টা পৰিয়ালক এটা অতি ধেমেলীয়া ভিডিঅ' উপস্থাপন কৰিছিল। ছানীয়ে ঘৰত তেওঁৰ নৃত্যৰ এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছিল আৰু লিখিছে, আজি মোৰ ইনষ্টা পৰিয়াল ৫০ মিলিয়ন হৈছে।

    • Share this:
    ছানী লিয়নী (Sunny Leone)। যেতিয়া আপুনি এই নামটো শুনিব, আপোনাৰ মনত বহুতো প্ৰশ্ন থাকিব। আৰু এই সকলোবোৰ প্ৰশ্নৰ কাৰণ হৈছে ছানিৰ আগৰ জীৱন। এগৰাকী সফল নীলা চলচ্চিত্ৰ নায়িকাৰ পৰা বলীউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় নায়িকালৈ যাত্ৰা ছানীৰ বাবে সহজ নাছিল। বলীউডত প্ৰথমবাৰৰ বাবে বহুতে ছানীৰ সৈতে অভিনয় কৰিব নিবিচাৰিছিল। কিন্তু ছানিয়ে 'জিচম ২'ত অভিনয় কৰিছিল আৰু ব্যাখ্যা কৰিছিল যে তেওঁ বলীউডত থাকিবলৈ আহিছে।

    ছানীয়ে 'ৱান নাইট ষ্টেণ্ড', 'ৰাগিণী এমএমএছ ২', 'কুছ কুছ লোচা হে'ৰ দৰে বহুতো চলচ্চিত্ৰত অভিনয় কৰিছে। লগতে দৰ্শকৰ মাজত ছানীৰ আইটেম নম্বৰৰ উন্মাদনা সদায় উচ্চ হয়। ছানি মডেলিঙৰ লগতে ছবিৰ কামত ব্যস্ত। তেওঁৰ তিনিটা সন্তান আছে। ছানীৰ পৰিয়ালে কন্যা আৰু দুই পুত্ৰৰ সৈতে সুখেৰে বাস কৰি আছে। কিন্তু তথাপিও ইনষ্টাৰভিউ বা অনুষ্ঠানলৈ যোৱাটোৱে ছানীৰ পুৰণি কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে প্ৰশ্ন উত্থাপন কৰে।








    View this post on Instagram






    A post shared by Sunny Leone (@sunnyleone)






    ছানী এজন অতি ধেমেলীয়া মনোৰঞ্জনকাৰী। ছানীৰ অনুৰাগী শেহতীয়াকৈ ইনষ্টাগ্ৰামত ৫০ মিলিয়ন অতিক্ৰম কৰিছে আৰু সেই সুখৰ বাবে ছানীয়ে ইনষ্টা পৰিয়ালক এটা অতি ধেমেলীয়া ভিডিঅ' উপস্থাপন কৰিছিল। ছানীয়ে ঘৰত তেওঁৰ নৃত্যৰ এটা ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছিল। আৰু লিখিছে, আজি মোৰ ইনষ্টা পৰিয়াল ৫০ মিলিয়ন হৈছে। আপুনি সেই সুখৰ সৈতে এটা পাৰ্টি কৰিব লাগিব। ছানীয়ে এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি পাৰ্টি কৰিব বিচাৰিছিল যিটো ঠিক তেতিয়া হৈছিল যেতিয়া ছানীৰ ইনষ্টাগ্ৰাম বন্ধুসকল আগতে বাঢ়ি গৈছিল। আৰু লাইভ আহিছিল আৰু কেক কাটিছিল আৰু উদযাপন কৰিছিল। এইবাৰো, নায়িকাগৰাকীয়ে একেটা পুৰণি পথ অনুসৰণ কৰিছে। বহুলোকে এই ভিডিঅ'টোত ছানীক তেওঁৰ কাষত থাকিবলৈ বাৰ্তা প্ৰেৰণ কৰিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: