• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • এই কণমানি শিশুগৰাকী হৈছে দক্ষিণৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী ! নিজৰ অভিনয় প্ৰতিভাৰে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰা এই অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ নামটো ক'ব পাৰিবনে ?

এই কণমানি শিশুগৰাকী হৈছে দক্ষিণৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী ! নিজৰ অভিনয় প্ৰতিভাৰে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰা এই অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ নামটো ক'ব পাৰিবনে ?

চেলিব্ৰিটিসকলৰ (Celebrity) শৈশৱৰ ছবি (Childhood Photo) প্ৰায়ে সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হয় আৰু তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰিবলৈ প্ৰত্যাহ্বান জনোৱা হয়। এই ভাইৰেল ফটোখনত দেখা এই সৰু ছোৱালীজনী আজি দক্ষিণৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী।

চেলিব্ৰিটিসকলৰ (Celebrity) শৈশৱৰ ছবি (Childhood Photo) প্ৰায়ে সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হয় আৰু তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰিবলৈ প্ৰত্যাহ্বান জনোৱা হয়। এই ভাইৰেল ফটোখনত দেখা এই সৰু ছোৱালীজনী আজি দক্ষিণৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী।

চেলিব্ৰিটিসকলৰ (Celebrity) শৈশৱৰ ছবি (Childhood Photo) প্ৰায়ে সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হয় আৰু তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰিবলৈ প্ৰত্যাহ্বান জনোৱা হয়। এই ভাইৰেল ফটোখনত দেখা এই সৰু ছোৱালীজনী আজি দক্ষিণৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী।

  • Share this:
চেলিব্ৰিটিসকলৰ (Celebrity) শৈশৱৰ ছবি (Childhood Photo) প্ৰায়ে সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হয় আৰু তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰিবলৈ প্ৰত্যাহ্বান জনোৱা হয়। বহুতো অনুৰাগীয়ে ফটোখন চোৱাৰ লগে লগে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাক চিনাক্ত কৰে, সেয়েহে বহু প্ৰচেষ্টাৰ পাছতো, তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাক চিনাক্ত নকৰে। এই ভাইৰেল ফটোখনত দেখা এই সৰু ছোৱালীজনী আজি দক্ষিণৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী।

দক্ষিণৰ চলচ্চিত্ৰখনৰ অভিনেত্ৰী আৰু নেচনেল ক্ৰাছ নামেৰে জনাজাত ৰশ্মিকা মান্দান্নাৰ শৈশৱৰ ফটোখন লৈ চাই, তেওঁক চিনাক্ত কৰাটো কঠিন। ৰশ্মিকা মান্দন্নাই নিজৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তেওঁক শৈশৱৰ ছবিখনত বহুত মৰমলগা দেখাইছে। শৈশৱৰ ছবিখনত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে গুলপীয়া ৰঙৰ পোছাক পিন্ধি আছে আৰু তেওঁৰ মৰমলগা হাঁহিটোৱে তেওঁৰ ছবিখনত আৰু সুন্দৰ কৰি তুলিছে।



দক্ষিণৰ চলচ্চিত্ৰ অভিনেত্ৰী ৰশ্মিকা মান্দান্নাৰ শৈশৱৰ ফটো আৰু বৰ্তমানৰ ফটোখন লৈ চাই, তুলনা কৰাটো অতি কঠিন হৈ পৰিছে। এতিয়াৰ বিষয়ে ক'লে, অভিনেত্ৰী ৰশ্মিকা মান্দান্নাৰ নাম দক্ষিণৰ ফেমাছ অভিনেত্ৰীৰ তালিকাত আহিছে। আনকি অভিনেত্ৰীগৰাকীয়েও নেচনেল ক্ৰাছৰ টেগ পাইছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি