உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Sohail Khan-Seema Khan Divorce: ২৪ বছৰীয়া বৈবাহিক জীৱনৰ পৰিল ইতি, বিচ্ছেদৰ বাবে আদালতত ছোহেইল খান আৰু পত্নী সীমা খান

    Sohail Khan-Seema Khan Divorce: ২৪ বছৰীয়া বৈবাহিক জীৱনৰ পৰিল ইতি, বিচ্ছেদৰ বাবে আদালতত ছোহেইল খান আৰু পত্নী সীমা খান

    Sohail Khan-Seema Khan Divorce: জ্যেষ্ঠ ভাতৃ আৰবাজ খানে (Arbaaz Khan) ২০১৮ চনত মালাইকা অৰোৰা (Malaika Arora)ক বিচ্ছেদ দিয়াৰ পিছত ছোহেইল খানেও পত্নীক বিচ্ছেদ দিলে।

    Sohail Khan-Seema Khan Divorce: জ্যেষ্ঠ ভাতৃ আৰবাজ খানে (Arbaaz Khan) ২০১৮ চনত মালাইকা অৰোৰা (Malaika Arora)ক বিচ্ছেদ দিয়াৰ পিছত ছোহেইল খানেও পত্নীক বিচ্ছেদ দিলে।

    Sohail Khan-Seema Khan Divorce: জ্যেষ্ঠ ভাতৃ আৰবাজ খানে (Arbaaz Khan) ২০১৮ চনত মালাইকা অৰোৰা (Malaika Arora)ক বিচ্ছেদ দিয়াৰ পিছত ছোহেইল খানেও পত্নীক বিচ্ছেদ দিলে।

    • Share this:
    ছোহেইল খান আৰু সীমা খানে (Sohail Khan and Seema Khan) বিবাহ বিচ্ছেদৰ (divorce) বাবে আবেদন কৰিছে। দম্পতীহালে ২৪ বছৰ ধৰি বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈ আছে আৰু নিৰ্বাণ (Nirvaan) আৰু য়োহান (Yohan) নামৰ দুজন পুত্ৰ আছে। চলমান খানৰ সৰু ভায়েক ছোহেইল আৰু ফেবুলাস লাইভছ অৱ বলীউড ৱাইভছ (The Fabulous Lives of Bollywood Wives)ত দেখা পোৱা সীমাক শুকুৰবাৰে মুম্বাইৰ পাৰিবাৰিক আদালতৰ পৰা ওলাই যোৱা দেখা গৈছিল।

    সীমা আৰু ছোহেইলক পৃথকে পৃথকে আদালতৰ পৰা বাহিৰলৈ ওলাই যোৱা দেখা গৈছিল। তেওঁলোকে তাত উপস্থিত সংবাদ মাধ্যমৰ পৰা দূৰত্ব বজাই ৰাখিছিল। ছোহেইল আৰু সীমাই এতিয়াও তেওঁলোকৰ বিবাহ বিচ্ছেদৰ বিষয়ে কোনো বিবৃতি জাৰি কৰা নাই।

    পাৰিবাৰিক আদালতত উপস্থিত থকা এক সূত্ৰই ইটাইমছক কয়, "ছোহেইল খান আৰু সীমা সচদেৱ আজি আদালতত উপস্থিত আছিল। তেওঁলোকে বিবাহ বিচ্ছেদৰ বাবে আবেদন কৰিছে। দুয়োজনেই ইজনে সিজনৰ প্ৰতি বন্ধুত্বপূৰ্ণ আছিল।" খবৰ অনুসৰি তেওঁলোকে বিবাহ বিচ্ছেদৰ আবেদনৰ প্ৰমাণীকৰণ প্ৰক্ৰিয়া সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ ন্যায়াধীশ মাকদুমৰ সন্মুখত উপস্থিত হৈছিল।

    তেওঁলোকৰ বিবাহসম্পৰ্কে জল্পনা-কল্পনা আৰম্ভ হৈছিল যেতিয়া সীমাই বলীউড পত্নীৰ ফেবুলাস লাইভছত প্ৰকাশ কৰিছিল যে তেওঁলোকে পৃথকে পৃথকে বাস কৰি আছে।

    উল্লেখ্য যে ২৪ বছৰ পূৰ্বে বিবাহ পাশত আবদ্ধ হৈছিল দুয়োজন। জ্যেষ্ঠ ভাতৃ আৰবাজ খানে (Arbaaz Khan) ২০১৮ চনত মালাইকা অৰোৰা (Malaika Arora)ক বিচ্ছেদ দিয়াৰ পিছত ছোহেইল খানেও পত্নীক বিচ্ছেদ দিলে।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: