• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Ram Gopal Varma Viral Video : অভিনেত্ৰী আশু ৰেড্ডীৰ সৈতে ৰাম গোপাল বৰ্মাৰ বিস্ময়কৰ ভিডিঅ’ ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল

Ram Gopal Varma Viral Video : অভিনেত্ৰী আশু ৰেড্ডীৰ সৈতে ৰাম গোপাল বৰ্মাৰ বিস্ময়কৰ ভিডিঅ’ ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল

বহুতে ভাবে যে ‘ডেঞ্জাৰাছ’ক জনপ্ৰিয় কৰিবলৈ এনেদৰে লাইমলাইটলৈ অনাৰ চেষ্টা কৰিছে।

বহুতে ভাবে যে ‘ডেঞ্জাৰাছ’ক জনপ্ৰিয় কৰিবলৈ এনেদৰে লাইমলাইটলৈ অনাৰ চেষ্টা কৰিছে।

বহুতে ভাবে যে ‘ডেঞ্জাৰাছ’ক জনপ্ৰিয় কৰিবলৈ এনেদৰে লাইমলাইটলৈ অনাৰ চেষ্টা কৰিছে।

  • Share this:

কাষৰ টেবুলত আছিল সজ্জিত সুৰাৰ বটল, চাৰিওফালে সন্ধিয়াৰ ৰং। সন্মুখত ভৰিৰ ওপৰত ভৰি তুলি বহি আছিল অভিনেত্ৰী আছু ৰেড্ডী। চুটি হালধীয়া ৰঙৰ পোছাক পিন্ধি। উন্মুক্ত ভৰিৰ সন্মুখত টাইলছৰ মজিয়াত বহি আছে প্ৰখ্যাত পৰিচালক ৰামগোপাল বাৰ্মা। কথা পাতি থাকোঁতে বিমোৰত পৰা পৰিচালকে এটা সময়ত অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ সোঁ ভৰিত চুমা খাবলৈ ধৰে। তাৰ পিছত ভৰিৰ আঙুলিবোৰ মুখত ভৰাই দিয়ে।


হয়, এই ভিডিঅ’টো এতিয়া নেট জগতত ভাইৰেল। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ভৰিত চুমা খোৱা ছবিখন প্ৰথমে পোষ্ট কৰিছিল খোদ ৰামগোপাল বাৰ্মাই। পিছত পৰিচালকে সমগ্ৰ ভিডিঅ’টোৰ ইউটিউব লিংকটো শ্বেয়াৰ কৰে, য’ত দেখা যায় আগন্তুক ছবি ‘ডেঞ্জাৰাছ’ মুক্তিৰ পূৰ্বে আশুৱে সাক্ষাৎকাৰ দিছে। ভিডিঅ’টোৰ শেষত ৰামগোপালে অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ওচৰত পদলেহন কৰে। তাৰ পিছতে ছ'চিয়েল মিডিয়াত হুলস্থুল।


"ৰামগোপালৰ জ্ঞান হেৰাই গৈছে? নে বিতৰ্কিত কোনো কাম নকৰিলে শিৰোনামালৈ আহিব নোৱাৰিব বুলি এই সকলোবোৰ কৰিছে?”- এনে মন্তব্যও আহিছে সামাজিক মাধ্যমত।





বহুতে ভাবে যে ‘ডেঞ্জাৰাছ’ক জনপ্ৰিয় কৰিবলৈ এনেদৰে লাইমলাইটলৈ অনাৰ চেষ্টা কৰিছে। উল্লেখ্য, দুগৰাকী মহিলাৰ সমলৈংগিক প্ৰেম উদযাপনৰ পটভূমিতে নিৰ্মাণ কৰা হৈছে ‘ডেঞ্জাৰাছ’। চলিত বৰ্ষৰ মে' মাহত মুক্তি পোৱাৰ কথা আছিল যদিও ৯ ডিচেম্বৰত মুক্তি পাব ৰামগোপালৰ পৰিচালনাত দেশৰ প্ৰথমখন সমকামী অপৰাধমূলক ছবি।

Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি