• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Stay Away from Twitter: কিয় টুইটাৰ এৰিব দক্ষিণৰ ছবিজগতৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী সামান্থাই ?

Stay Away from Twitter: কিয় টুইটাৰ এৰিব দক্ষিণৰ ছবিজগতৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী সামান্থাই ?

Mirchi 9 ৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে (Samantha Akkineni) এতিয়া টুইটাৰৰ পৰা আঁতৰি থকাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে। চৈতন্যৰ পৰা পৃথক হোৱাৰ কথা ঘোষণা কৰাৰ পিছত, সামান্থাই মাত্ৰ দুটা টুইট শ্বেয়াৰ কৰিছিল।

Mirchi 9 ৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে (Samantha Akkineni) এতিয়া টুইটাৰৰ পৰা আঁতৰি থকাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে। চৈতন্যৰ পৰা পৃথক হোৱাৰ কথা ঘোষণা কৰাৰ পিছত, সামান্থাই মাত্ৰ দুটা টুইট শ্বেয়াৰ কৰিছিল।

Mirchi 9 ৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে (Samantha Akkineni) এতিয়া টুইটাৰৰ পৰা আঁতৰি থকাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে। চৈতন্যৰ পৰা পৃথক হোৱাৰ কথা ঘোষণা কৰাৰ পিছত, সামান্থাই মাত্ৰ দুটা টুইট শ্বেয়াৰ কৰিছিল।

  • Share this:
সামান্থা আক্কিনেনিৰ স্বামী নাগা চৈতন্যৰ পৰা পৃথক হোৱাৰ ফলত তেওঁৰ সম্পৰ্ক থকাৰ উৰাবাতৰি ওলাইছিল। কিছুমান প্ৰতিবেদনত এইটোও দাবী কৰা হৈছিল যে তেওঁ কেতিয়াও সন্তান বিচৰা নাছিল আৰু গৰ্ভপাত কৰাইছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ২ অক্টোবৰত নাগা চৈতন্যৰ পৰা পৃথক হোৱাৰ কথা ঘোষণা কৰিছিল। যেতিয়াৰ পৰা তেওঁ তেওঁৰ সম্পৰ্ক সমাপ্ত কৰাৰ বিষয়ে আনুষ্ঠানিক ঘোষণা কৰিছিল, দক্ষিণৰ অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে সামাজিক মাধ্যমত যথেষ্ট অসুবিধাৰ সন্মুখীন হৈছে।

Mirchi 9 ৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে (Samantha Akkineni) এতিয়া টুইটাৰৰ পৰা আঁতৰি থকাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে। চৈতন্যৰ পৰা পৃথক হোৱাৰ কথা ঘোষণা কৰাৰ পিছত, সামান্থাই মাত্ৰ দুটা টুইট শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তেওঁৰ ওপৰত কৰা সকলো "মিছা" অভিযোগৰ মোকাবিলা কৰাৰ কথা কৈছিল, আনটো আছিল ব্ৰেণ্ড এণ্ডোৰ্চমেণ্ট সম্পৰ্কীয় এটা পৃষ্ঠপোষকতা কৰা টুইট।

বিগত মাহত, সামান্থাই টুইটাৰত এটা বিবৃতি জাৰি কৰিছিল, "মিছা উৰাবাতৰি"ৰ ওপৰত প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছিল। বিচ্ছেদৰ পিছত তেওঁ লাভ কৰা সমৰ্থনৰ প্ৰশংসা কৰাৰ সময়ত, তেওঁ তেওঁলোককো সমালোচনা কৰিছিল যিসকলে তেওঁৰ বিচ্ছেদৰ কাৰণ সম্পৰ্কে অপ্ৰমাণিত আৰু ভিত্তিহীন অনুমান প্ৰচাৰ কৰি আহিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: