உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Salman Khan: আপুনি জানেনে ভাইজানে হাতত নীলা পাথৰৰ ব্ৰেচলেট কিয় পিন্ধে ? তেওঁৰ কোন আপোনজনে এই ব্ৰেচলেট উপহাৰ দিছিল ?

    Salman Khan: আপুনি জানেনে ভাইজানে হাতত নীলা পাথৰৰ ব্ৰেচলেট কিয় পিন্ধে ? তেওঁৰ কোন আপোনজনে এই ব্ৰেচলেট উপহাৰ দিছিল ?

    বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ চলমান খানৰ (Salman Khan) অনুৰাগীৰ সংখ্যা গণি শেষ কৰিব নোৱাৰি। যিসকলে তেওঁক ভাল পায় তেওঁলোকে জানে যে চলমানে সদায় হাতত নীলা পাথৰৰ ব্ৰেচলেট পিন্ধে।

    বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ চলমান খানৰ (Salman Khan) অনুৰাগীৰ সংখ্যা গণি শেষ কৰিব নোৱাৰি। যিসকলে তেওঁক ভাল পায় তেওঁলোকে জানে যে চলমানে সদায় হাতত নীলা পাথৰৰ ব্ৰেচলেট পিন্ধে।

    বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ চলমান খানৰ (Salman Khan) অনুৰাগীৰ সংখ্যা গণি শেষ কৰিব নোৱাৰি। যিসকলে তেওঁক ভাল পায় তেওঁলোকে জানে যে চলমানে সদায় হাতত নীলা পাথৰৰ ব্ৰেচলেট পিন্ধে।

    • Share this:
    বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ চলমান খানৰ (Salman Khan) অনুৰাগীৰ সংখ্যা গণি শেষ কৰিব নোৱাৰি। যিসকলে তেওঁক ভাল পায় তেওঁলোকে জানে যে চলমানে সদায় হাতত নীলা পাথৰৰ ব্ৰেচলেট পিন্ধে। চলমানৰ অনুৰাগীসকলকো তেওঁলোকৰ হাতত একে ধৰণৰ ব্ৰেচলেট পিন্ধা দেখা গৈছে। কিন্তু আপুনি কেতিয়াবা ভাবিছেনে যে চলমানে সদায় তেওঁৰ হাতত এই ব্ৰেচলেটটো কিয় পিন্ধে। এই ব্ৰেচলেট অবিহনে তেওঁক কেতিয়াও কিয় দেখা নাযায়! চলমানে নিজেই এটা পুৰণি সাক্ষাৎকাৰত কাৰণটো প্ৰকাশ কৰিছিল। তেওঁ  এইটোও কৈছিল যে ব্ৰেচলেটে তেওঁক বহুবাৰ বহুতো বেয়া পৰিস্থিতিৰ পৰা ৰক্ষা কৰিছে।

    চলমানে (Salman Khan) সেই সাক্ষাৎকাৰত কৈছে, "মোৰ দেউতাই সদায় এইটো হাতত পিন্ধিছিল। এইটো মোৰ দেউতাৰ হাতত কুল লাগিছিল। ল'ৰা ছোৱালীবোৰে যিধৰণে খেলে, মই মোৰ দেউতাৰ ব্ৰেচলেটৰ সৈতেও খেলিছিলো। যেতিয়া মই কাম কৰা আৰম্ভ কৰিছিলো, এটা ব্ৰেচলেট দেউতাই মোক সঠিকভাৱে চাবলৈ লৈ আহিছিল। ইয়াক ফিৰোজা বুলি কোৱা হয়। কোৱা হয় যে ইয়াত মাত্ৰ দুটা জীৱিত পাথৰ আছে। এটা হৈছে আকিক আৰু আনটো হৈছে ফিৰোজা (Turquoise)। এয়া হৈছে সেই ফিৰোজা। যেতিয়াই বাটত কোনো অশুভ শক্তি আহে, এই শিলে ইয়াক টানি আনে আৰু তাৰ পিছত ইয়াক ধ্বংস কৰে। এইটো মোৰ সপ্তম পাথৰ। "




    এই ব্ৰেচলেটে চলমানৰ অনুৰাগীসকলৰ দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰে। গতিকে এইটো তেওঁৰ বহুতো অনুৰাগীৰ হাততো দেখা যায়।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese

    চলমান খানে কেইদিনমান আগতে পানভেলৰ ফাৰ্মহাউচত তেওঁৰ জন্মদিন উদযাপন কৰিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: