உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Rashmika Mandanna: চকু চাট মাৰি ধৰা সৌন্দৰ্য আৰু ফিগাৰত মুগ্ধ অনুৰাগী, ৰশ্মিকা মান্দানাৰ ফিটনেছৰ ৰহস্য কি?

    Rashmika Mandanna: চকু চাট মাৰি ধৰা সৌন্দৰ্য আৰু ফিগাৰত মুগ্ধ অনুৰাগী, ৰশ্মিকা মান্দানাৰ ফিটনেছৰ ৰহস্য কি?

    Rashmika Mandanna

    Rashmika Mandanna

    Rashmika Mandanna : ছাল, চুলি আৰু সৌন্দৰ্য বজাই ৰাখিবলৈ ৰশ্মিকাই ছালৰ যত্নৰ ৰুটিন অনুসৰণ কৰে য'ত তেওঁ প্ৰতি নিশা শুবলৈ যোৱাৰ আগতে পৰিষ্কাৰ কৰা, টোনিং আৰু ময়শ্চাৰাইজিং কৰে।

    • Share this:
    গীত গোবিন্দম (Geetha Govindam) আৰু কিৰিক পাৰ্টি (Kirik Party)ৰ দৰে চলচ্চিত্ৰত সুন্দৰ অভিনয় কৰি যিদৰে ৰশ্মিকা মান্দানা (Rashmika Mandanna)ই নিজকে এগৰাকী দক্ষ অভিনেত্ৰী হিচাপে প্ৰতিষ্ঠা কৰিছে একে সময়তে অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ সৌন্দৰ্য আৰু লাৱণ্যইও সকলোকে মুগ্ধ কৰিছে। ইয়াৰ উপৰি ৰশ্মিকাৰ ফিটনেছে (Rashmika Mandanna Fitness)ও অলেখজনক অনুপ্ৰাণিত কৰিছে। গতিকে ৰশ্মিকাৰ দৰে ফিট হোৱাৰ পৰা মানুহৰ হৃদয় কেনেদৰে জিকিব পাৰি জানোঁ আহক।

    ৰশ্মিকাৰ মতে শ্লিম হৈ থকাতকৈ (Rashmika Mandanna Beauty Tips) স্বাস্থ্যৱান আৰু সুস্থ হৈ থকাটো বহুত গুৰুত্বপূৰ্ণ। সেয়েহে ফিটনেছক গুৰুত্ব দি ৰশ্মিকাই সপ্তাহত চাৰিদিন কিকবক্সিং, স্কিপিং, নৃত্য, সাঁতোৰ, স্পিনিং, যোগ আৰু দ্ৰুত খোজ কঢ়াৰ দৰে ব্যায়াম কৰে। এই ধৰণৰ কাৰ্ডিঅ'ৰ উপৰি দক্ষিণৰ অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে পেশী গঢ়াৰ বাবে ৱেইট ট্ৰেইনিঙো কৰে। কাৰ্ডিঅ' ভাস্কুলাৰ ব্যায়ামৰ সৈতে সঠিক ৱেইট ট্ৰেইনিঙৰ সৈতে ৰশ্মিকাই নিজৰ ব্যায়ামৰ ৰুটিন সঠিকভাৱে সজাই লয়।

    ৰশ্মিকা মান্দানাই যদিও নিৰামিষ খাদ্য খায় (Rashmika Mandanna Health Tips) আৰু তিয়ঁহ, আলু, কেপচিকাম আৰু বিলাহীৰ দৰে পাচলিৰ এলাৰ্জি ধৰা পৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে দিনটো এগিলাচ গৰম পানীৰে আৰম্ভ কৰে আৰু এতিয়া ডায়েটিচিয়ানৰ পৰামৰ্শ অনুসৰি আপেল চাইডাৰ ভিনেগাৰ খায়। তেওঁ নিজকে হাইড্ৰেটেড কৰি ৰাখিবলৈও নাপাহৰে। দক্ষিণ ভাৰতৰ বাসিন্দা হোৱা বাবে তেওঁ দুপৰীয়াৰ আহাৰত চাউলৰ সলনি দক্ষিণৰ খাদ্য পছন্দ কৰে আৰু ৰাতিৰ আহাৰত পাচলিৰ চুপ বা ফল খাবলৈ ভাল পায়।

    ছাল, চুলি আৰু সৌন্দৰ্য বজাই ৰাখিবলৈ ৰশ্মিকাই ছালৰ যত্নৰ ৰুটিন অনুসৰণ কৰে য'ত তেওঁ প্ৰতি নিশা শুবলৈ যোৱাৰ আগতে পৰিষ্কাৰ কৰা, টোনিং আৰু ময়শ্চাৰাইজিং কৰে। তেওঁ যিমান সম্ভৱ প্ৰাকৃতিক সৌন্দৰ্য বজাই ৰখাত বিশ্বাস কৰে। একে সময়তে নিয়মীয়াকৈ চানস্ক্ৰীণ প্ৰয়োগ কৰে আৰু চুলি আৰু ছালৰ যত্নৰ বাবে বেছিভাগ সময়ত প্ৰাকৃতিক সামগ্ৰী ব্যৱহাৰ কৰে।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: