உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • কইনাৰ সাজত ৰাণু মণ্ডল! এইবাৰ গালে এইটো জনপ্ৰিয় গীত, লগে লগে ভইৰেল হ'ল Video...

    কইনাৰ সাজত ৰাণু মণ্ডল! এইবাৰ গালে এইটো জনপ্ৰিয় গীত, লগে লগে ভইৰেল হ'ল Video...

    ফেচবুক আৰু ইউটিউবত ভাইৰেল হৈ থকা এটা ভিডিঅ'ত ৰাণু মণ্ডলক ৰঙা শাৰী আৰু গহনা পিন্ধা কইনা হিচাপে দেখুওৱা হৈছে।

    ফেচবুক আৰু ইউটিউবত ভাইৰেল হৈ থকা এটা ভিডিঅ'ত ৰাণু মণ্ডলক ৰঙা শাৰী আৰু গহনা পিন্ধা কইনা হিচাপে দেখুওৱা হৈছে।

    ফেচবুক আৰু ইউটিউবত ভাইৰেল হৈ থকা এটা ভিডিঅ'ত ৰাণু মণ্ডলক ৰঙা শাৰী আৰু গহনা পিন্ধা কইনা হিচাপে দেখুওৱা হৈছে।

    • Share this:
    ইণ্টাৰনেট চেনচেশ্যন ৰাণু মণ্ডলৰ এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত আপলোড কৰা হৈছে, য'ত তেওঁক কইনাৰ সাজত দেখিবলৈ পোৱা গৈছে।

    ফেচবুক আৰু ইউটিউবত ভাইৰেল হৈ থকা এটা ভিডিঅ'ত ৰাণু মণ্ডলক ৰঙা শাৰী আৰু গহনা পিন্ধা বঙালী কইনা হিচাপে দেখুওৱা হৈছে। এই ভিডিঅ'টোত ৰাণুক 'কচা বদম' গাই থকা দেখা গৈছে।



    ভাইৰেল হৈ থকা এই ভিডিঅ'টোত ৰাণু মণ্ডলক কইনা হিচাপে কেঁচা কাঠবাদাম গাই থকা দেখা গৈছে। এই ভিডিঅ'টো কোনে ৰেকৰ্ড কৰিছিল সেয়া এতিয়াও স্পষ্ট হোৱা নাই।

    অৱশ্যে, প্ৰতিবাৰেই ৰাণু মণ্ডলৰ এই ভিডিঅ'টোৱেও মানুহৰ দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছে। জানুৱাৰী মাহত, ৰাণু মণ্ডলে কেঁচা কাঠবাদাম গাই থকা আন এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈছিল।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: