• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Ranbir Kapoor Alia Bhatt Marriage: আলিয়া ৰণবীৰৰ বিবাহ অনুষ্ঠান আৰম্ভ, বাস্তুত একেলগে উপস্থিত দুয়োটা পৰিয়ালৰ সদস্য ! খোৱাৰ বাবেও বিবিধ ব্যঞ্জনৰ আয়োজন ...

Ranbir Kapoor Alia Bhatt Marriage: আলিয়া ৰণবীৰৰ বিবাহ অনুষ্ঠান আৰম্ভ, বাস্তুত একেলগে উপস্থিত দুয়োটা পৰিয়ালৰ সদস্য ! খোৱাৰ বাবেও বিবিধ ব্যঞ্জনৰ আয়োজন ...

ৰণবীৰ-আলিয়াৰ (Ranbir Alia Wedding) বিবাহ অনুষ্ঠান আৰম্ভ হৈছে। অনুষ্ঠানটো কাপুৰ পৰিয়ালৰ পূৰ্বপুৰুষসকলৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধাঞ্জলিৰে আৰম্ভ হৈছে। আলিয়া ভাট আৰু ৰণবীৰ কাপুৰৰ বিয়া এতিয়া দেশৰ মনোৰঞ্জন উদ্যোগৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ খবৰ।

ৰণবীৰ-আলিয়াৰ (Ranbir Alia Wedding) বিবাহ অনুষ্ঠান আৰম্ভ হৈছে। অনুষ্ঠানটো কাপুৰ পৰিয়ালৰ পূৰ্বপুৰুষসকলৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধাঞ্জলিৰে আৰম্ভ হৈছে। আলিয়া ভাট আৰু ৰণবীৰ কাপুৰৰ বিয়া এতিয়া দেশৰ মনোৰঞ্জন উদ্যোগৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ খবৰ।

ৰণবীৰ-আলিয়াৰ (Ranbir Alia Wedding) বিবাহ অনুষ্ঠান আৰম্ভ হৈছে। অনুষ্ঠানটো কাপুৰ পৰিয়ালৰ পূৰ্বপুৰুষসকলৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধাঞ্জলিৰে আৰম্ভ হৈছে। আলিয়া ভাট আৰু ৰণবীৰ কাপুৰৰ বিয়া এতিয়া দেশৰ মনোৰঞ্জন উদ্যোগৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ খবৰ।

  • Share this:
ৰণবীৰ-আলিয়াৰ (Ranbir Alia Wedding) বিবাহ অনুষ্ঠান আৰম্ভ হৈছে। অনুষ্ঠানটো কাপুৰ পৰিয়ালৰ পূৰ্বপুৰুষসকলৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধাঞ্জলিৰে আৰম্ভ হৈছে, যিসকলৰ মৃত্যু হৈছে। আলিয়া ভাট আৰু ৰণবীৰ কাপুৰৰ বিয়া এতিয়া দেশৰ মনোৰঞ্জন উদ্যোগৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ খবৰ। ব্ৰহ্মাস্ত্ৰৰ সহ-অভিনেতা ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু আলিয়া ভাটে প্ৰায় পাঁচ বছৰৰ ডেটিঙৰ পিছত আজি বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছে! কেৱল বলীউডেই নহয়, সমগ্ৰ দেশৰ চকু এতিয়া বিয়াৰ ওপৰত আছে। আজি, ১৪ এপ্ৰিলত, বিয়াৰ মূল অনুষ্ঠান দুটা বজাত আৰম্ভ হৈছে।

বুধবাৰে মুম্বাইৰ পালি পাহাৰৰ ৰণবীৰ কাপুৰৰ বাসগৃহ বাস্তুত বিবাহপূৰ্ব উৎসৱ অনুষ্ঠিত হৈছিল। কৰীণা কাপুৰ খান, কৰিশ্মা কাপুৰ, কৰণ জোহৰ, মহেশ ভাট, অয়ন মুখাৰ্জী আৰু অন্যান্য ঘনিষ্ঠ সকলে ইতিমধ্যে আৰ-কে হাউচত উপস্থিত হৈছে। অতিথিসকল বুধবাৰে ঘৰত উপস্থিত হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। আলিয়া ভাটৰ দুই ভগ্নী, কৰিশ্মা কাপুৰ আৰু কৰীণা কাপুৰ ইতিমধ্যে উপস্থিত হৈছে।

ৰণবীৰ কাপুৰৰ মাক নীতু কাপুৰে আগতে প্ৰকাশ কৰিছিল যে ১৪ তাৰিখে, অৰ্থাৎ বৃহস্পতিবাৰে আলিয়া আৰু ৰণবীৰ কাপুৰৰ বিবাহ অনুষ্ঠিত কৰা হৈছে (ৰণবীৰ আলিয়া বিবাহৰ সময়)। সংগীত আৰু মেহেন্দিৰ ছবি ইতিমধ্যে সামাজিক মাধ্যমত প্ৰকাশ পাইছে। খোৱাৰ বাবে বিশেষ ব্যৱস্থা আছে। ৰণবীৰৰ বাবে জাপানী চুচি আছে, আনহাতে আলিয়া ভাটৰ বাবে ভেজ বাৰ্গাৰ আছে।

উল্লেখ্য যে আলিয়াই নিৰামিষ আহাৰ খায়, সেয়েহে নিৰামিষ ভোজনৰ ব্যৱস্থা যথেষ্ট। পনীৰ ৰন্ধন আছে, দাইল মাখানি আছে। ৫০ খন দেশৰ খাদ্য সামগ্ৰীও আছে। তাত চিকেন আৰু মটনো আছে। কোৱা হয় যে ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু আলিয়া ভাট বৃহস্পতিবাৰে সন্ধিয়া ৭ বজাত ৰাজহুৱা ভাৱে উপস্থিত থাকিব। সাধাৰণ মানুহে প্ৰথমবাৰৰ বাবে এই বিবাহিত বি-টাউন চেলিব্ৰিটিজনক চাবলৈ পাব।
Published by:Kokil Sarma
First published: