உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Viral Video: বিমানলৈ উঠি আহি ৰাখী সাৱন্তে ক'লে– আজি বিমানখন তেওঁ চলাব, যাত্ৰীৰ প্ৰতিক্ৰিয়া চাওক ভিডিঅ'ত

    Viral Video: বিমানলৈ উঠি আহি ৰাখী সাৱন্তে ক'লে– আজি বিমানখন তেওঁ চলাব, যাত্ৰীৰ প্ৰতিক্ৰিয়া চাওক ভিডিঅ'ত

    ৰাখীৰ পৰা এই কথা শুনি যাত্ৰীসকলৰ প্ৰতিক্ৰিয়া সম্প্ৰতি ভাইৰেল।

    ৰাখীৰ পৰা এই কথা শুনি যাত্ৰীসকলৰ প্ৰতিক্ৰিয়া সম্প্ৰতি ভাইৰেল।

    ৰাখীৰ পৰা এই কথা শুনি যাত্ৰীসকলৰ প্ৰতিক্ৰিয়া সম্প্ৰতি ভাইৰেল।

    • Share this:
    মডেল ৰাখী সাৱন্তে এখন বিমান উৰাব বিচাৰে। ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ থকা এটা ভিডিঅ'ত দেখা গৈছে ৰাখী সাৱন্তে এখন বিমানত তেওঁৰ সহ-যাত্ৰীসকলক কয় যে আজি তেওঁ বিমানখন উৰাব বিচাৰে। ৰাখীৰ পৰা এই কথা শুনি যাত্ৰীসকলৰ কেনে অৱস্থা হ'ব পাৰে?

    এই বিমানখনৰ যাত্ৰীসকলৰ অৱস্থা বেয়া হৈ গৈছিল। ৰাখী সাৱন্তে (Rakhi Sawant) তেওঁৰ সহযাত্ৰীসকলক কয়, "আজি মই ভাবি আছিলোঁ যে মই এই বিমানখন চলাব লাগে, মই পাইলট হ'ম... আপোনালোকে কি কয়? যদি আপোনালোকে গৰম অনুভৱ কৰে, খিৰিকীখন খুলিব পাৰে।" ৰাখীৰ কথা শুনি যাত্ৰীসকলে দুয়োখন হাত দাঙি 'না-না' বুলি কয়। সকলোৱে হাত জোকাৰি ৰাখীক এই কাৰ্যৰ পৰা আঁতৰত থকাৰ বাবে কয় (Rakhi Sawant In Plane)।




    অৱশ্যে ৰাখী সাৱন্তে বিমানখন উৰুওৱাৰ পৰিৱৰ্তে নিজৰ যাত্ৰীৰ আসনত বহি দিয়ে। ৰাখী সাৱন্তে সামাজিক মাধ্যমত ট্ৰেণ্ড কৰিবলৈ এয়া তেওঁৰ ধেমেলীয়া ভিডিঅ' পোষ্ট কৰে। ইফালে, এজন যাত্ৰীয়ে ৰাখী সাৱন্তক কৈছিল, 'আপুনি বিচাৰিলে বিমানখন ঠেলি দিব পাৰে।'
    Published by:Gautam Barman
    First published: