• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • ধনুষ আৰু জীয়ৰী ঐশ্বৰ্য্য আৰক সন্তানৰ স্বাৰ্থত বিবাহ বিচ্ছেদ বন্ধ কৰিবলৈ ক'লে চুপাৰষ্টাৰ ৰজনীকান্তে

ধনুষ আৰু জীয়ৰী ঐশ্বৰ্য্য আৰক সন্তানৰ স্বাৰ্থত বিবাহ বিচ্ছেদ বন্ধ কৰিবলৈ ক'লে চুপাৰষ্টাৰ ৰজনীকান্তে

ৰজনীকান্তই ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্যক পুনৰ মিলনৰ বাবে আহ্বান জনাইছে।

ৰজনীকান্তই ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্যক পুনৰ মিলনৰ বাবে আহ্বান জনাইছে।

“ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্যই পুত্ৰ যাত্ৰা আৰু লিংগৰ বাবে পুনৰ একত্ৰিত হ’বলৈ সন্মত হৈছে। ৰজনীৰ প্ৰচেষ্টাৰ বাবে এয়া সফল।’ বুলি প্ৰতিবেদনত দাবী কৰা হৈছে। News18-এ প্ৰতিবেদনৰ সত্যতা নিশ্চিত কৰিব পৰা নাই।

  • Share this:
ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্য ৰজনীকান্তই বিবাহ বিচ্ছেদ বাতিল কৰাৰ সিদ্ধান্ত লোৱা বুলি উৰাবাতৰিৰ মাজতে এক নতুন প্ৰতিবেদনত দাবী কৰা হৈছে যে ৰজনীকান্তই ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্যক পুনৰ মিলনৰ বাবে আহ্বান জনাইছে। চলিত বৰ্ষৰ জানুৱাৰী মাহত ঐশ্বৰ্য্য আৰু ধনুষে বিচ্ছেদ ঘোষণা কৰিছিল। ২০০৪ চনত বিবাহপাশত আবদ্ধ হৈ দুয়ো যাত্ৰা ৰাজা আৰু লিংগা ৰাজা নামৰ দুজন পুত্ৰ সন্তান জন্ম দিয়ে।

যদিও ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্য্যই তেওঁলোকৰ মিলন সম্পৰ্কীয় উৰাবাতৰিবোৰক সম্বোধন কৰা নাই, তথাপিও এটা নতুন অনিশ্চিত সংবাদ মাধ্যমৰ প্ৰতিবেদনত দাবী কৰা হৈছে যে ৰজনীকান্তই পুত্ৰৰ স্বাৰ্থত ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্যক বিবাহ বিচ্ছেদৰ সিদ্ধান্ত বাতিল কৰিবলৈ পতিয়ন নিয়ালে।

টাইমছ অৱ ইণ্ডিয়াৰ টাইমছ ইণ্টাৰনেটৰ তামিল সংবাদ মাধ্যম সমায়ম ডট কমৰ এক প্ৰতিবেদনত দাবী কৰা হৈছে যে ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্য ৰজনীকান্তই বিচ্ছেদ ঘোষণা কৰাৰ পিছৰে পৰা ৰজনীকান্ত ‘অশান্তি আৰু অস্থিৰ’ আছিল। তেওঁ আপাত দৃষ্টিত ঐশ্বৰ্য্যক সুধিছিল যে তেওঁৰ ‘সুখ গুৰুত্বপূৰ্ণ নে তেওঁৰ দুজন পুত্ৰ।’

ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্যৰ মাজত হোৱা আড্ডা তেওঁৰ প’ছ গাৰ্ডেনৰ ঘৰত হোৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে আৰু ই ‘সফল’ হৈছিল। “ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্যই পুত্ৰ যাত্ৰা আৰু লিংগৰ বাবে পুনৰ একত্ৰিত হ’বলৈ সন্মত হৈছে। ৰজনীৰ প্ৰচেষ্টাৰ বাবে এয়া সফল।’ বুলি প্ৰতিবেদনত দাবী কৰা হৈছে। News18-এ প্ৰতিবেদনৰ সত্যতা নিশ্চিত কৰিব পৰা নাই।

চলিত বৰ্ষৰ আৰম্ভণিতে ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্যই এক উমৈহতীয়া বিবৃতি প্ৰকাশ কৰি বিবাহ বিচ্ছেদৰ কথা ঘোষণা কৰিছিল। “বন্ধু, দম্পতী হিচাপে, অভিভাৱক হিচাপে আৰু ইজনে সিজনৰ শুভাকাংক্ষী হিচাপে ১৮ বছৰীয়া একেলগে থকা যাত্ৰাটো হৈছে বৃদ্ধি, বুজাবুজি, সমন্বয় আৰু খাপ খোৱাৰ.. আজি আমি এনে এখন ঠাইত থিয় দিছো য’ত আমাৰ পথবোৰ পৃথক হৈ আছে... ঐশ্বৰ্য্য আৰু মই বিচ্ছেদৰ সিদ্ধান্ত লৈছো দম্পতী হিচাপে আৰু আমাক ব্যক্তি হিচাপে ভালৰ বাবে বুজিবলৈ সময় উলিয়াওক। অনুগ্ৰহ কৰি আমাৰ সিদ্ধান্তক সন্মান কৰক আৰু ইয়াৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিবলৈ আমাক প্ৰয়োজনীয় ব্যক্তিগত গোপনীয়তা দিয়ক,” বুলি তেওঁলোকে এক বিবৃতিত কয়।

ধনুষ আৰু ঐশ্বৰ্য্যই ৰাজহুৱাভাৱে দূৰত্ব বজাই ৰাখিছে যদিও তেওঁলোকৰ ডাঙৰ পুত্ৰৰ স্কুলৰ অনুষ্ঠানত এক অনুষ্ঠানৰ বাবে পুনৰ একত্ৰিত হয়। তেওঁ নিজৰ বিদ্যালয়ৰ ক্ৰীড়া অধিনায়ক হিচাপে শপত গ্ৰহণ কৰাৰ লগতে অনুষ্ঠানত তেওঁৰ গৌৰৱান্বিত অভিভাৱকসকল উপস্থিত থাকে। এই অনুষ্ঠানৰ ছবি ভাইৰেল হৈ পৰে।
Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি