• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • অভিনেত্ৰী নোৰা ফাতেহীক মানি লণ্ডাৰিং গোচৰত ৫ ঘণ্টা ধৰি সোধা-পোছা ! দিল্লী আৰক্ষীয়ে অভিনেত্ৰীগৰাকীক সুধিলে কেইবাটাও প্ৰশ্ন ...

অভিনেত্ৰী নোৰা ফাতেহীক মানি লণ্ডাৰিং গোচৰত ৫ ঘণ্টা ধৰি সোধা-পোছা ! দিল্লী আৰক্ষীয়ে অভিনেত্ৰীগৰাকীক সুধিলে কেইবাটাও প্ৰশ্ন ...

অভিনেত্ৰী নোৰা ফাতেহী আৰু পিঙ্কি ইৰাণীক বৃহস্পতিবাৰে প্ৰৱঞ্চক সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰৰ সৈতে জড়িত ২০০ কোটি টকাৰ মানি লণ্ডাৰিং গোচৰৰ সন্দৰ্ভত সোধা-পোছা কৰিছে। দিল্লী আৰক্ষীৰ অৰ্থনৈতিক অপৰাধ শাখাই (EOW) ৫ ঘণ্টাৰ জেৰাত বহুতো প্ৰশ্ন সুধিছিল।

অভিনেত্ৰী নোৰা ফাতেহী আৰু পিঙ্কি ইৰাণীক বৃহস্পতিবাৰে প্ৰৱঞ্চক সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰৰ সৈতে জড়িত ২০০ কোটি টকাৰ মানি লণ্ডাৰিং গোচৰৰ সন্দৰ্ভত সোধা-পোছা কৰিছে। দিল্লী আৰক্ষীৰ অৰ্থনৈতিক অপৰাধ শাখাই (EOW) ৫ ঘণ্টাৰ জেৰাত বহুতো প্ৰশ্ন সুধিছিল।

অভিনেত্ৰী নোৰা ফাতেহী আৰু পিঙ্কি ইৰাণীক বৃহস্পতিবাৰে প্ৰৱঞ্চক সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰৰ সৈতে জড়িত ২০০ কোটি টকাৰ মানি লণ্ডাৰিং গোচৰৰ সন্দৰ্ভত সোধা-পোছা কৰিছে। দিল্লী আৰক্ষীৰ অৰ্থনৈতিক অপৰাধ শাখাই (EOW) ৫ ঘণ্টাৰ জেৰাত বহুতো প্ৰশ্ন সুধিছিল।

  • Share this:
অভিনেত্ৰী নোৰা ফাতেহী আৰু পিঙ্কি ইৰাণীক বৃহস্পতিবাৰে প্ৰৱঞ্চক সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰৰ সৈতে জড়িত ২০০ কোটি টকাৰ মানি লণ্ডাৰিং গোচৰৰ সন্দৰ্ভত সোধা-পোছা কৰিছে। দিল্লী আৰক্ষীৰ অৰ্থনৈতিক অপৰাধ শাখাই (EOW) ৫ ঘণ্টাৰ জেৰাত বহুতো প্ৰশ্ন সুধিছিল। এই ক্ষেত্ৰত নোৰাক পঞ্চমবাৰৰ বাবে প্ৰশ্ন কৰা হৈছিল। EOW দলে আন চাৰিগৰাকী অভিনেত্ৰী - নিকিতা তাম্বোলি, চাহাট খান্না, চফিয়া সিং আৰু আৰুষা পাটিলক প্ৰশ্ন কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। এই লোকসকলে তিহাৰ কাৰাগাৰত সুকেশক লগ পাইছিল। একে সময়তে, বুধবাৰে, EOWয়ে জেকলিনক ৮ ঘণ্টা ধৰি প্ৰশ্ন কৰিছিল।

বলীউডৰ অভিনেত্ৰী জেকলিন ফাৰ্ণাণ্ডেজ বুধবাৰে মহাঠগ সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা ধন ৰপ্তানিৰ গোচৰৰ সন্দৰ্ভত দিল্লীৰ EOW কাৰ্যালয়ত উপস্থিত হৈছিল। ই.ও.ডব্লিউ. বিষয়াজন জেকলিনৰ উত্তৰত সন্তুষ্ট নহয়। দিল্লী আৰক্ষীয়ে জেকলিনক পুনৰ প্ৰশ্ন কৰিব। অহা সপ্তাহত জেকলিনক পুনৰ প্ৰশ্ন কৰা হ'ব পাৰে। ই.ও.ডব্লিউ. দলে জেকলিনক সুকেশে তেওঁক কি উপহাৰ দিছিল তাৰ এখন তালিকা প্ৰস্তুত কৰিবলৈ কৈছিল। জেৰাৰ সময়ত, জেকলিন কেইবাৰমান আৱেগিক হৈ পৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি