• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Bhola Shankar: ভোলা শংকৰত তামান্না ভাটিয়াৰ সৈতে ৰোমাঞ্চ কৰিব মেগাষ্টাৰ চিৰঞ্জীৱীয়ে ...

Bhola Shankar: ভোলা শংকৰত তামান্না ভাটিয়াৰ সৈতে ৰোমাঞ্চ কৰিব মেগাষ্টাৰ চিৰঞ্জীৱীয়ে ...

মেগাষ্টাৰ চিৰঞ্জীৱীয়ে (Chiranjeevi) আহিবলগীয়া ছবি ভোলা শংকৰত অভিনেত্ৰী তামান্না ভাটিয়াৰ (Tamannaah Bhatia) সৈতে ৰোমাঞ্চ কৰিব।

মেগাষ্টাৰ চিৰঞ্জীৱীয়ে (Chiranjeevi) আহিবলগীয়া ছবি ভোলা শংকৰত অভিনেত্ৰী তামান্না ভাটিয়াৰ (Tamannaah Bhatia) সৈতে ৰোমাঞ্চ কৰিব।

মেগাষ্টাৰ চিৰঞ্জীৱীয়ে (Chiranjeevi) আহিবলগীয়া ছবি ভোলা শংকৰত অভিনেত্ৰী তামান্না ভাটিয়াৰ (Tamannaah Bhatia) সৈতে ৰোমাঞ্চ কৰিব।

  • Share this:
Megastar Chiranjeevi will romance with actor Tamannaah Bhatia in the upcoming film Bhola Shankar: মেগাষ্টাৰ চিৰঞ্জীৱীয়ে (Chiranjeevi) আহিবলগীয়া ছবি ভোলা শংকৰত অভিনেত্ৰী তামান্না ভাটিয়াৰ (Tamannaah Bhatia) সৈতে ৰোমাঞ্চ কৰিব, এক প্ৰতিবেদনত এই কথা কোৱা হৈছে। এইটো দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে হ'ব যেতিয়া চিৰঞ্জীৱীয়ে তামান্নাৰ সৈতে পৰ্দা ভাগ বতৰা কৰিব। দুয়োজনে আগতে ব্লকবাষ্টাৰ চাই ৰা নৰিস্মা ৰেড্ডীত কাম কৰিছিল। ভোলা শংকৰে ২০২২ চনত ছবিগৃহত মুক্তি পাব।

চলচ্চিত্ৰখনৰ শুভ মুহূৰত ১১ নৱেম্বৰত হ'ব, আনহাতে দৃশ্যগ্ৰহণ ১৫ নৱেম্বৰৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব।

ভোলা শংকৰে ইতিমধ্যে দৰ্শক আৰু সমালোচকসকলৰ পৰা যথেষ্ট মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰিছে। একচন এণ্টাৰটেইনাৰ চিনেমাখন মেহেৰ ৰমেশৰ দ্বাৰা পৰিচালিত হ'ব আৰু ৰামব্ৰহ্মম সুঙ্কাৰাৰ দ্বাৰা প্ৰযোজিত হ'ব।

কীৰ্তি সুৰেশকো ছবিখনত এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰা দেখা যাব। তেওঁ অভিনেতাজনৰ ভগ্নীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি