• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Mallika Sherawat|Deepika Padukone : 'দীপিকা পাডুকনে যি কৰিছে, মই ১৫ বছৰ আগতে কৰিছোঁ...' : মল্লিকা শ্বেৰাৱাটে

Mallika Sherawat|Deepika Padukone : 'দীপিকা পাডুকনে যি কৰিছে, মই ১৫ বছৰ আগতে কৰিছোঁ...' : মল্লিকা শ্বেৰাৱাটে

Mallika Sherawat: অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কেৱল নিজৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে কোৱাই নহয়, ২০০৪ চনত নিৰ্মিত তেওঁৰ ছবি মাৰ্ডাৰ (Murder)ৰ সৈতে দীপিকা পাডুকন (Deepika Padukone)ৰ শেহতীয়াকৈ মুক্তি পোৱা গেহৰাইয়াঁ (Gehraaiyan)ৰ সৈতে তুলনা কৰিছে।

Mallika Sherawat: অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কেৱল নিজৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে কোৱাই নহয়, ২০০৪ চনত নিৰ্মিত তেওঁৰ ছবি মাৰ্ডাৰ (Murder)ৰ সৈতে দীপিকা পাডুকন (Deepika Padukone)ৰ শেহতীয়াকৈ মুক্তি পোৱা গেহৰাইয়াঁ (Gehraaiyan)ৰ সৈতে তুলনা কৰিছে।

Mallika Sherawat: অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কেৱল নিজৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে কোৱাই নহয়, ২০০৪ চনত নিৰ্মিত তেওঁৰ ছবি মাৰ্ডাৰ (Murder)ৰ সৈতে দীপিকা পাডুকন (Deepika Padukone)ৰ শেহতীয়াকৈ মুক্তি পোৱা গেহৰাইয়াঁ (Gehraaiyan)ৰ সৈতে তুলনা কৰিছে।

  • Share this:
অভিনেত্ৰী মল্লিকা শ্বেৰাৱাটে (Mallika Sherawat) বিশ্বাস কৰে যে চলচ্চিত্ৰ জগতৰ এটা বুজন অংশই কেৱল তেওঁৰ শৰীৰ আৰু গ্লেমাৰৰ কথাহে কয় কিন্তু তেওঁৰ অভিনয় দক্ষতাৰ বাবে তেওঁ প্ৰায়েই ক্ৰেডিট নাপায়। শেহতীয়াকৈ দিয়া এক সাক্ষাৎকাৰত অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কেৱল নিজৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে কোৱাই নহয়, ২০০৪ চনত নিৰ্মিত তেওঁৰ ছবি মাৰ্ডাৰ (Murder)ৰ সৈতে দীপিকা পাডুকন (Deepika Padukone)ৰ শেহতীয়াকৈ মুক্তি পোৱা গেহৰাইয়াঁ (Gehraaiyan)ৰ সৈতে তুলনা কৰিছে।

নতুন যুগৰ অভিনেত্ৰীসকলৰ বিষয়ে মুকলিকৈ মল্লিকাই কয়, “নায়িকাসকলেও নিজৰ শৰীৰৰ প্ৰতি অধিক আত্মবিশ্বাসী। এনে ৰং আৰু কান্দোনৰ সৃষ্টি হৈছিল যেতিয়া মই 'Murder' কৰিছিলো। মানুহে চুমা আৰু বিকিনি (Kiss and Bikini)ৰ বিষয়ে সকলো ধৰণৰ কথা কৈছিল। দীপিকা পাডুকনে গেহৰাইয়াঁত যি কৰিছিল, মই ১৫ বছৰ আগতে সেইটো কৰিছিলোঁ, কিন্তু তেতিয়া মানুহবোৰ বৰ সংকীৰ্ণ মনৰ আছিল। মই আপোনালোকক কোৱা উচিত যে উদ্যোগ আৰু সংবাদ মাধ্যমৰ এটা অংশই মোক মানসিকভাৱে অত্যাচাৰ কৰি আছিল। এই মানুহবোৰে কেৱল মোৰ শৰীৰ আৰু গ্লেমাৰৰ কথাহে কৈছিল, মোৰ অভিনয়ৰ কথা কোৱা নাছিল। দশৱতাৰম, প্যাৰ কে চাইড ইফেক্টছ (Pyaar Ke Side Effects) আৰু ৱেলকাম (Welcome)ত কাম কৰিছিলোঁ,  কিন্তু কোনোৱেই মোৰ অভিনয়ৰ কথা কোৱা নাছিল।”
Published by:Manjumoni Borah
First published: