• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • কপিল শৰ্মাৰ সংগ এৰি 'Bigg Boss 16'ত চলমান খানৰ সৈতে যোগ দিব কৃষ্ণা অভিষেকে ...

কপিল শৰ্মাৰ সংগ এৰি 'Bigg Boss 16'ত চলমান খানৰ সৈতে যোগ দিব কৃষ্ণা অভিষেকে ...

কমেডি অভিনেত্ৰী কৃষ্ণা অভিষেকক চলমান খানৰ এই ৰিয়েলিটি শ্ব'ত এক বিশেষ শৈলীত দেখা যাব। কৃষ্ণা অভিষেকে আনুষ্ঠানিকভাৱে প্ৰৱেশ কৰিছে।

কমেডি অভিনেত্ৰী কৃষ্ণা অভিষেকক চলমান খানৰ এই ৰিয়েলিটি শ্ব'ত এক বিশেষ শৈলীত দেখা যাব। কৃষ্ণা অভিষেকে আনুষ্ঠানিকভাৱে প্ৰৱেশ কৰিছে।

কমেডি অভিনেত্ৰী কৃষ্ণা অভিষেকক চলমান খানৰ এই ৰিয়েলিটি শ্ব'ত এক বিশেষ শৈলীত দেখা যাব। কৃষ্ণা অভিষেকে আনুষ্ঠানিকভাৱে প্ৰৱেশ কৰিছে।

  • Share this:
দৰ্শকসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি কালাৰ্ছ টিভিত 'বিগ বছ ১৬'ৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে। অনুষ্ঠানটোৰ গণনা আৰম্ভ হৈছে। আজি, ১ অক্টোবৰৰ পৰা আৰম্ভ হোৱা এই অনুষ্ঠানটোৰ বিষয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াত এক প্ৰচণ্ড উন্মাদনা আছে। অনুষ্ঠানটোৰ নিৰ্মাতাসকলে অনুষ্ঠানটোৰ সৈতে সম্পৰ্কিত আপডেটেড ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি অনুৰাগীসকলক নিৰন্তৰ উৎসাহিত কৰি আহিছে। ইফালে, অনুষ্ঠানটোৰ বিষয়ে অধিক আমোদজনক আৰু আকৰ্ষণীয় বাতৰি ওলাইছে। এইটো কোৱা হৈছে যে কমেডি অভিনেত্ৰী কৃষ্ণা অভিষেকক চলমান খানৰ এই ৰিয়েলিটি শ্ব'ত এক বিশেষ শৈলীত দেখা যাব। কৃষ্ণা অভিষেকে আনুষ্ঠানিকভাৱে প্ৰৱেশ কৰিছে।

আপোনাক কওঁ যে শেহতীয়াকৈ কৃষ্ণা অভিষেক দ্য কপিল শৰ্মা শ্ব' এৰি যোৱাৰ পিছত বাতৰিত আছিল। এতিয়া দেখা গৈছে যে তেওঁ কপিলৰ পক্ষ এৰি চলমান খানৰ সৈতে শক্তিশালী কিবা কৰিবলৈ গৈ আছে।

'বলীউড হাঙ্গামা'ৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, কৃষ্ণা অভিষেকে আনুষ্ঠানিকভাৱে বিগ বছ ১৬ ত স্বাক্ষৰ কৰিছে। অৱশ্যে, তেওঁক অনুষ্ঠানটোত প্ৰতিযোগী হিচাপে দেখা নাযাব। তেওঁ অনুষ্ঠানটোৰ বিশেষ খণ্ডটো আয়োজন কৰিব। কৃষ্ণাই আয়োজন কৰিবলৈ যোৱা খণ্ডটোক বিগ বাজ বুলি কোৱা হয়। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, তেওঁ এই শাখাৰ প্ৰতিযোগীসকলৰ সৈতে খেল খেলাৰ লগতে তেওঁলোকৰ বিষয়ে তেওঁৰ মতামত দিব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি