• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Singer KK : ''বচাব পৰা গ'লহেঁতেন কে কেৰ জীৱন'' চিকিৎসকে প্ৰকাশ কৰিলে গুৰুত্বপূৰ্ণ কথা, শুনি সকলো হতবাক

Singer KK : ''বচাব পৰা গ'লহেঁতেন কে কেৰ জীৱন'' চিকিৎসকে প্ৰকাশ কৰিলে গুৰুত্বপূৰ্ণ কথা, শুনি সকলো হতবাক

KK could have been saved : কে কেৰ মৰণোত্তৰ পৰীক্ষা কৰা চিকিৎসকজনে কৈছিল যে কে কেৰ বাওঁফালৰ মূল ধমনীত যথেষ্ট ব্লকেজ আছিল।

KK could have been saved : কে কেৰ মৰণোত্তৰ পৰীক্ষা কৰা চিকিৎসকজনে কৈছিল যে কে কেৰ বাওঁফালৰ মূল ধমনীত যথেষ্ট ব্লকেজ আছিল।

KK could have been saved : কে কেৰ মৰণোত্তৰ পৰীক্ষা কৰা চিকিৎসকজনে কৈছিল যে কে কেৰ বাওঁফালৰ মূল ধমনীত যথেষ্ট ব্লকেজ আছিল।

  • Share this:
কে কেৰ আকস্মিক মৃত্যুৱে সমগ্ৰ দেশক হতবাক কৰি তুলিছে। বলীউডৰ বিখ্যাত গায়কজনৰ মঙলবাৰে নিশা হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হয়। যেতিয়া তেওঁৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিছিল, তেওঁ কলকাতাত আধাৰিত এক সংগীতানুষ্ঠানত প্ৰদৰ্শন কৰি আছিল।

তেওঁক ততাতৈয়াকৈ চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱা হৈছিল, য'ত তেওঁক মৃত বুলি ঘোষণা কৰা হৈছিল। অৱশ্যে, এতিয়া চিকিৎসকসকলে কে কে সম্পৰ্কে এটা ডাঙৰ কথা প্ৰকাশ কৰিছে। তেওঁলোকৰ মতে কে কে (Singer KK)ৰ জীৱন ৰক্ষা কৰিব পাৰিলেহেঁতেন।

চিকিৎসকসকলে এই কথা প্ৰকাশ কৰিছিল
চিকিৎসকসকলে কয় যে গায়কজনৰ হৃদয়ৰ বহু ঠাইত ব্লকেজ আছিল। ইয়াৰ সত্ত্বেও তেওঁৰ জীৱন ৰক্ষা কৰিব পাৰিলেহেঁতেন। চিকিৎসকসকলে কয় যে যদি কে কেক সঠিক সময়ত চি পি আৰ দিয়া হ'লহেঁতেন, তেন্তে তেওঁৰ জীৱন ৰক্ষা কৰিব পাৰিলেহেঁতেন (KK could have been saved)।

কে কেৰ মৰণোত্তৰ পৰীক্ষা কৰা চিকিৎসকজনে কৈছিল যে কে কেৰ বাওঁফালৰ মূল ধমনীত যথেষ্ট ব্লকেজ আছিল। একে সময়তে, অন্যান্য ধমনী আৰু উপ-ধমনীবোৰতো সামান্য ব্লকেজ আছিল। লাইভ শ্ব'ৰ সময়ত যথেষ্ট উত্তেজনাৰ বাবে তেজৰ প্ৰবাহ বন্ধ হৈ যায়, যাৰ ফলত কে কে হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হয় আৰু তেওঁৰ মৃত্যু হয়।
Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি