• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • 'পাঠান'ৰ সৈতে আহিব 'ভাইজান', চলমান খানে অনুৰাগীসকলক দিলে এই ভাল খবৰ ...

'পাঠান'ৰ সৈতে আহিব 'ভাইজান', চলমান খানে অনুৰাগীসকলক দিলে এই ভাল খবৰ ...

চলমানে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক এটা ডাঙৰ খবৰ দিছে। চলমানৰ ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ৰ টিজাৰ (Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Teaser) 'পাঠান'ৰ সৈতে ২৫ জানুৱাৰীত মুক্তি পাব।

চলমানে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক এটা ডাঙৰ খবৰ দিছে। চলমানৰ ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ৰ টিজাৰ (Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Teaser) 'পাঠান'ৰ সৈতে ২৫ জানুৱাৰীত মুক্তি পাব।

চলমানে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক এটা ডাঙৰ খবৰ দিছে। চলমানৰ ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ৰ টিজাৰ (Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Teaser) 'পাঠান'ৰ সৈতে ২৫ জানুৱাৰীত মুক্তি পাব।

  • Share this:
চলমান খান আৰু শ্বাহৰুখ খানৰ মাজত এক বিশেষ বন্ধুত্ব আছে। কিছু সময়ৰ পৰা, তেওঁলোক দুয়োকে ইজনে সিজনক প্ৰচাৰ কৰা দেখা গৈছে। এতিয়া চলমানে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক এটা ডাঙৰ খবৰ দিছে। চলমানৰ ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ৰ টিজাৰ (Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Teaser) 'পাঠান'ৰ সৈতে ২৫ জানুৱাৰীত মুক্তি পাব। অৰ্থাৎ, এইটো শ্বাহৰুখ আৰু চলমানৰ অনুৰাগীসকলৰ বাবে এক ডাবল ট্ৰীটৰ দৰে হ'ব। চলমানে ইনষ্টাগ্ৰামত এই তথ্য শ্বেয়াৰ কৰাৰ লগে লগে, অনুৰাগীসকলৰ মাজত আনন্দৰ সীমা নাছিল।

শ্বাহৰুখ খানৰ এই বছৰৰ প্ৰথমখন ছবি 'পাঠান' ২৫ জানুৱাৰীত গণতন্ত্ৰ দিৱসৰ পূৰ্বে মুক্তি দিয়া হৈছে। চলচ্চিত্ৰখনৰ বিষয়ে দৰ্শকৰ আগ্ৰহ স্পষ্টভাৱে দেখা যায়। চলচ্চিত্ৰখনৰ আগতীয়া বুকিঙৰ সংখ্যা নিৰন্তৰ বৃদ্ধি হৈ আছে। এনে পৰিস্থিতিত, চলমানে অনুৰাগীসকলৰ সুখ দুগুণ কৰিছে। এফালে, 'পাঠান' ছবিগৃহত মুক্তি পাব। আনহাতে, চলমানে তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰখনৰ এক আভাস উপস্থাপন কৰিব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি