• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • "Dreams do come true" মোহময়ী কিয়াৰা আদৱানীয়ে কাক কিয় ক'লে? কি এই সপোন?

"Dreams do come true" মোহময়ী কিয়াৰা আদৱানীয়ে কাক কিয় ক'লে? কি এই সপোন?

কিয়াৰাৰ এটা পোষ্ট দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে। য'ত কিয়াৰাই 'সপোন সঁচা হোৱাৰ' বিষয়ে কয়।

কিয়াৰাৰ এটা পোষ্ট দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে। য'ত কিয়াৰাই 'সপোন সঁচা হোৱাৰ' বিষয়ে কয়।

কিয়াৰাৰ এটা পোষ্ট দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে। য'ত কিয়াৰাই 'সপোন সঁচা হোৱাৰ' বিষয়ে কয়।

  • Share this:
বলীউডৰ অভিনেত্ৰী কিয়াৰা আদৱানী তেওঁৰ উজ্জ্বল অভিনয়ৰ লগতে তেওঁৰ সৌন্দৰ্য আৰু উজ্জ্বল ড্ৰেছিং চেঞ্চৰ বাবে সুপৰিচিত। কিয়াৰা আদৱানীৰ ফটোবোৰ প্ৰায়ে সামাজিক মাধ্যমত ঘূৰি ফুৰে য'ত তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে যথেষ্ট মৰম কৰে। কিয়াৰাই সামাজিক মাধ্যমৰ জৰিয়তে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি থাকে। ইফালে তেওঁৰ এটা পোষ্ট দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে। য'ত কিয়াৰাই 'সপোন সঁচা হোৱাৰ' বিষয়ে কয়।

দৰাচলতে, কিয়াৰাই তেওঁৰ এজন অনুৰাগীৰ বাবে এইটো টুইট কৰিছিল যিয়ে শেহতীয়াকৈ অভিনেত্ৰীগৰাকীক লগ কৰিবলৈ অনুৰোধ কৰিছিল। কিয়াৰাৰ এজন অনুৰাগীয়ে এটা পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত কোৱা হৈছিল যে যদি আপোনাৰ কাৰোবাক লগ পাবলৈ ১০ মিনিট থাকে, তেন্তে তেওঁ কোন হ'ব? এই পোষ্টটো শ্বেয়াৰ কৰি, কিয়াৰাৰ অনুৰাগীয়ে তেওঁক লগ পোৱাৰ ইচ্ছা প্ৰকাশ কৰিছিল।

অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ অনুৰাগীজনে লিখিছিল, 'তেওঁ মোৰ আদৰ্শ কিয়াৰা আদৱানী আছিল। এইটো মোৰ বাবে এটা সপোন সঁচা হোৱাৰ দৰে হ'লহেঁতেন। মই দুঃখিত যে তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰৰ দৃশ্যগ্ৰহণ আৰু ছবিখনৰ প্ৰচাৰৰ বাবে কেইবাবাৰো দিল্লীলৈ আহিছিল, কিন্তু মই লগ কৰিব নোৱাৰিলোঁ। কিন্তু, পৰৱৰ্তী বাৰ মই মোৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ প্ৰয়াস কৰিম। আশা কৰোঁ মোৰ সপোন টো সঁচা হ'ব। মেডাম, মই আপোনাক লগ পাব বিচাৰো।



কিয়াৰাই অনুৰাগীক নিৰাশ কৰা নাছিল। তেওঁ তেওঁৰ অনুৰাগীৰ টুইটটো পুনৰ টুইট কৰিছিল আৰু লিখিছিল, 'সপোনটো সঁচা হ'ব, আৰু ই সোনকালেই সঁচা হ'ব।' কিয়াৰাৰ প্ৰতিবেদনে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক যথেষ্ট উৎসাহিত কৰি তুলিছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ পোষ্টটোৰ বিষয়ে মন্তব্য কৰি অনুৰাগীজনে কয়, 'আপোনাৰ প্ৰতিটো উত্তৰ আৰু পছন্দ মোৰ বাবে মূল্যৱান। মোৰ ওচৰত আপোনাৰ সকলো টুইট চেভ আছে। মই বুকমাৰ্কত সংৰক্ষণ কৰিছোঁ আৰু সেইবোৰৰ স্ক্ৰীণশ্বট সংৰক্ষণ কৰিছো। মেম, মই আপোনাৰ গৰ্বিত ফেন।'
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি