உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Kiara Advani In Sexy Backless: কিয়াৰা আদৱানীয়ে বেকলেছ পোছাকৰ সৈতে বঢ়াইছে তাপমাত্ৰা, বোল্ড ৰূপত দেখি মুগ্ধ অনুৰাগী

    Kiara Advani In Sexy Backless: কিয়াৰা আদৱানীয়ে বেকলেছ পোছাকৰ সৈতে বঢ়াইছে তাপমাত্ৰা, বোল্ড ৰূপত দেখি মুগ্ধ অনুৰাগী

    Kiara Advani

    Kiara Advani

    Kiara Advani In Sexy Backless: যোৱা বছৰ শ্বেৰশ্বাহ (Shershaah )ৰব্যাপক সফলতাৰ পিছত কিয়াৰা বৰ্তমান কাৰ্তিক আৰিয়ান (Kartik Aaryan)ৰ সৈতে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি ভুল ভুলইয়া 2 (Bhool Bhulaiyaa 2)ৰ চিত্ৰগ্ৰহণত ব্যস্ত আছে।

    • Share this:
    কিয়াৰা আদৱানী (Kiara Advani)য়ে নিজৰ শেহতীয়া ফটোশ্বুটৰ দ্বাৰা সকলোকে হতবাক কৰি তুলিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে শনিবাৰে ইনষ্টাগ্ৰামত এটা হট ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত তেওঁ কেমেৰাৰ বাবে অসংখ্য ভংগীমা দি আছিল। শ্বেৰশ্বাহ তাৰকাগৰাকীক এটা ধুনীয়া ৰূপালী বেকলেছ পোছাক পিন্ধা দেখা গৈছিল। উৰুৰ পৰা ভৰিলৈকে কিয়াৰাৰ দীঘল ভৰি দেখা গৈছিল। কিয়াৰাৰ চুলিবোৰ এটা অস্বাভাৱিক প্লেডত বান্ধি থোৱা হৈছিল যেতিয়া তাই এযোৰ ৰঙা পাম্পছু পিন্ধিছিল।

    ভিডিঅ'টো ভাৰতৰ হাৰ্পাৰ বজাৰ (Harper’s Bazaar)ৰ বাবে তেওঁৰ শেহতীয়া দৃশ্যগ্ৰহণৰ দৃশ্য আছিল। প্ৰকাশনটোৱে কিয়াৰাৰ আকৰ্ষণীয় ৰূপালী পোছাক (silver dress) পিন্ধা আৰু এখন ভৰিৰ ওপৰত থিয় হৈ থকা এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে এই মাহত আলোচনীখনৰ কভাৰ গাৰ্ল (cover girl) হিচাপে অভিনয় কৰিছে।








    View this post on Instagram






    A post shared by KIARA (@kiaraaliaadvani)






    সাক্ষাৎকাৰটোৰ অংশ হিচাপে, কিয়াৰাই নিজকে কেনে ধৰণৰ লোকৰ দ্বাৰা আৱৰি ৰাখিব লাগে তাৰ বিষয়ে কৈছিল। "যদি আপুনি সঠিক লোকৰ দ্বাৰা আৱৰি থাকে, হয় হয় কৰা মানুহৰ দ্বাৰা নহয়, যিসকলে বিভ্ৰান্তি বৃদ্ধি কৰি থাকে, আপুনাৰ সকলো ভাল হ'বই। কিয়নো, আপুনি মানুহৰ সৈতে সম্পৰ্ক ৰাখিবলৈ তেওঁলোকৰ মাজৰ এজন হ'ব লাগিব," তেওঁ আলোচনীখনক কৈছিল।




    যোৱা বছৰ শ্বেৰশ্বাহ (Shershaah )ৰব্যাপক সফলতাৰ পিছত কিয়াৰা বৰ্তমান কাৰ্তিক আৰিয়ান (Kartik Aaryan)ৰ সৈতে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি ভুল ভুলইয়া 2 (Bhool Bhulaiyaa 2)ৰ চিত্ৰগ্ৰহণত ব্যস্ত আছে। বৰুণ ধাৱান (Varun Dhawan), নীতু কাপুৰ (Neetu Kapoor) আৰু অনিল কাপুৰ (Anil Kapoor)ৰ সৈতে তেওঁৰ জুগ জুগ জীয়ো (Jug Jugg Jeeyo) নামৰ নতুন ছবি এখনৰো কাম চলি আছে।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: