• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • KGF 2 খ্যাত মোহন জুনেজা আৰু নাই ! বেংগালুৰুত শেষ নিশ্বাস ত্যাগ কৰে জনপ্ৰিয় অভিনেতাগৰাকীয়ে ...

KGF 2 খ্যাত মোহন জুনেজা আৰু নাই ! বেংগালুৰুত শেষ নিশ্বাস ত্যাগ কৰে জনপ্ৰিয় অভিনেতাগৰাকীয়ে ...

দক্ষিণ আঞ্চলিক চলচ্চিত্ৰত কেইবাটাও কমিক চৰিত্ৰত দেখা পোৱা অভিনেতা মোহন জুনেজাৰ ৫৪ বছৰ বয়সত মৃত্যু হয়। মোহন জুনেজাৰ মৃত্যুৰ বাতৰিৰ পিছত সমগ্ৰ মনোৰঞ্জন জগত শোকত ডুব গৈছে।

দক্ষিণ আঞ্চলিক চলচ্চিত্ৰত কেইবাটাও কমিক চৰিত্ৰত দেখা পোৱা অভিনেতা মোহন জুনেজাৰ ৫৪ বছৰ বয়সত মৃত্যু হয়। মোহন জুনেজাৰ মৃত্যুৰ বাতৰিৰ পিছত সমগ্ৰ মনোৰঞ্জন জগত শোকত ডুব গৈছে।

দক্ষিণ আঞ্চলিক চলচ্চিত্ৰত কেইবাটাও কমিক চৰিত্ৰত দেখা পোৱা অভিনেতা মোহন জুনেজাৰ ৫৪ বছৰ বয়সত মৃত্যু হয়। মোহন জুনেজাৰ মৃত্যুৰ বাতৰিৰ পিছত সমগ্ৰ মনোৰঞ্জন জগত শোকত ডুব গৈছে।

  • Share this:
শেহতীয়াকৈ মুক্তি পোৱা অভিনেতা যশ অভিনীত কেজিএফ ২ য়ে আজিকালি প্ৰশংসা লাভ কৰি আহিছে। বোলছবিখনে বক্স অফিচত যথেষ্ট ধন উপাৰ্জন কৰিছে। যশৰ উপৰিও, ছবিখনৰ আন অভিনেতাসকলৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হৈছে। কিন্তু, ইয়াৰ মাজতে, ছবিখনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এজন অভিনেতাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বেয়া খবৰ ওলাইছে। দক্ষিণ আঞ্চলিক চলচ্চিত্ৰত কেইবাটাও কমিক চৰিত্ৰত দেখা পোৱা অভিনেতা মোহন জুনেজাৰ ৫৪ বছৰ বয়সত মৃত্যু হয়। মোহন জুনেজাৰ মৃত্যুৰ বাতৰিৰ পিছত সমগ্ৰ মনোৰঞ্জন জগত শোকত ডুব গৈছে। প্ৰয়াত অভিনেতাজনৰ অনুৰাগীসকলেও সামাজিক মাধ্যমত শোক প্ৰকাশ কৰিছে।

খবৰ অনুসৰি মোহন জুনেজা দীৰ্ঘদিন ধৰি অসুস্থ আছিল। তেওঁৰ অৱস্থা অধিক অৱনতি হোৱাৰ লগে লগে, তেওঁক বেংগালুৰুৰ এখন ব্যক্তিগত চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হয়, য'ত তেওঁৰ মৃত্যু হয়। তেওঁৰ মৃত্যুৰ বাতৰিৰ পিছত, কেজিএফ, হোম্বলে ফিল্মছৰ নিৰ্মাতাসকলে মোহন জুনেজাৰ পৰিয়াললৈ সমবেদনা জ্ঞাপন কৰিছে।

কেজিএফ ২ ৰ নিৰ্মাতাসকলে টুইটাৰযোগে অভিনেতাজনক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জ্ঞাপন কৰি লিখিছে, "অভিনেতা মোহন জুনেজাৰ পৰিয়াল, বন্ধুবৰ্গ আৰু শুভাকাংক্ষীসকললৈ আমাৰ আন্তৰিক সমবেদনা। তেওঁ কানাড়া চলচ্চিত্ৰ আৰু আমাৰ কেজিএফ পৰিয়ালৰ অন্যতম বিখ্যাত মুখ আছিল।" আনহাতে মোহন জুনেজাৰ অনুৰাগীসকলেও অভিনেতাজনক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জ্ঞাপন কৰিছে।

হোম্বালে ফিল্মছে মোহন জুনেজাক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জ্ঞাপন কৰে। (ফটো সৌজন্যঃ টুইটাৰঃ @hombalefilms)


হোম্বালে ফিল্মছে মোহন জুনেজাক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জ্ঞাপন কৰে। (ফটো সৌজন্যঃ টুইটাৰঃ @hombalefilms)
অভিনেতা গণেশে মোহন জুনেজাৰ এখন ফটো টুইটাৰত শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু তেওঁক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জনাইছিল। তেওঁ ফটোখনৰ শিৰোনাম দিছিল- 'ওম শান্তি!!' ইয়াৰ উপৰিও পৰিচালক চুনি, পৱন ৱাদিয়াৰ আৰু চেতন কুমাৰেও তেওঁৰ মৃত্যুত শোক প্ৰকাশ কৰিছে। বশিতা এন সিংহই তেওঁৰ টুইটত লিখিছে, "আমি আপোনাক মিছ কৰিম ছাৰ।" ৰঘু মুখাৰ্জীয়ে টুইট কৰিছে, "শান্তিত থাকক।"
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি