• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Katrina Kaif-Vicky Kaushal Marriage: কেটৰিনা কাইফ আৰু বিকি কৌশলৰ বিবাহৰ এমাহ সম্পূৰ্ণ, মৰমসনা পোষ্টেৰে স্বামী বিকিলৈ কেটৰিনাৰ শুভেচ্ছা

Katrina Kaif-Vicky Kaushal Marriage: কেটৰিনা কাইফ আৰু বিকি কৌশলৰ বিবাহৰ এমাহ সম্পূৰ্ণ, মৰমসনা পোষ্টেৰে স্বামী বিকিলৈ কেটৰিনাৰ শুভেচ্ছা

Katrina Kaif-Vicky Kaushal

Katrina Kaif-Vicky Kaushal

Katrina Kaif-Vicky Kaushal Marriage: বিবাহৰ এমাহ উপলক্ষে ইন্দোৰত ছুটিঙত ব্যস্ত থকা বিকিক লগ কৰিবলৈ ইন্দোৰলৈ আহিছে কেটৰিনা। 

  • Share this:
নিঃসন্দেহে বিবাহিত জীৱন আনন্দেৰে আৰম্ভ কৰিছে মোহময়ী অভিনেত্ৰী কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif)এ। বিয়াৰ পিছতে স্বামী বিকি কৌশল আৰু কেটৰিনা (Katrina Kaif-Vicky Kaushal)ই নিজেও তেওঁলোকৰ নিজ নিজ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত তেওঁলোকৰ হনিমুনৰ আৰু খ্ৰীষ্টমাছ উদযাপনৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। ইয়াৰ পৰা আভাস পোৱা যায় যে দুয়োজনেই এই বিবাহত সুখী। ৯ ডিচেম্বৰ, ২০২১ত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হোৱা দম্পতৰ এমাহৰ বিবাহিত জীৱনৰ আনন্দৰ ক্ষণত  কেটৰিনাই ইনষ্টাগ্ৰামত তেওঁৰ "প্ৰেম"ৰ সৈতে এক প্ৰিয় মুহূৰ্তৰ ছবি শ্বেয়াৰ কৰিছে।

ফটোখনত বিকিয়ে কেটৰিনাক জোৰেৰে আলিঙ্গন কৰি আছে আৰু কেটৰিনাই কেমেৰাৰ ফালে চাই হাঁহি আছে। ছবিখন শ্বেয়াৰ কৰি কেটৰিনাই লিখিছিল, "Happy one month my (heart)."








View this post on Instagram






A post shared by Katrina Kaif (@katrinakaif)







কি কৌশলেও ইনষ্টাগ্ৰামত তেওঁলোকৰ সংগীত নিশাৰ এখন ধুনীয়া ছবি শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তেওঁ লিখিছিল, “Forever to go!"




হনীমুনৰ পৰা উভতি অহাৰ পিছতে কেটৰিনাই ইনষ্টাগ্ৰামত 'চৌকা চৰধানা' ৰীতি-নীতিৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। বিয়াৰ পিছত প্ৰথমবাৰৰ বাবে কইনাৰ ৰন্ধনৰ সৈতে এই ৰীতিৰ সম্পৰ্ক আছে। অভিনেতাজনে হালৱাৰ এখন ফটো পোষ্ট কৰি লিখিছিল, "মেইনে বনায়া, চৌকা  চৰধনা।"  কেটৰিনাই নিজৰ পোষ্টটোত এটা স্মাইলি ইমোটিকন লগাই দিছিল।








View this post on Instagram






A post shared by Katrina Kaif (@katrinakaif)






বিকি কৌশল আৰু কেটৰিনা কাইফে (Katrina Kaif-Vicky Kaushal) যোৱা ৯ ডিচেম্বৰত ৰাজস্থআনত বিবাহপাশত আবদ্ধ হৈছিল। বিয়াৰ আগলৈকে তেওঁলোকৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ কথা কোনেওঁ নিশ্চিতকৈ জানিব পৰা নাছিল।

উল্লেখ্য যে বিবাহৰ এমাহ উপলক্ষে ইন্দোৰত ছুটিঙত ব্যস্ত থকা বিকিক লগ কৰিবলৈ ইন্দোৰলৈ আহিছে কেটৰিনা।

Published by:Manjumoni Borah
First published: