• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • টৰণ্টোৰ পিছত এইবাৰ বুছান আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱত প্ৰদৰ্শিত হ'ব কপিল শৰ্মা অভিনীত 'Zwigato'

টৰণ্টোৰ পিছত এইবাৰ বুছান আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱত প্ৰদৰ্শিত হ'ব কপিল শৰ্মা অভিনীত 'Zwigato'

ইয়াৰ পূৰ্বে টৰন্টো আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱৰ সময়ত  Zwigato ৰ ৱৰ্ল্ড প্ৰিমিয়াৰ হৈছিল। নন্দিতা দাসৰ ৰচনা আৰু পৰিচালিত ছবিখনত কপিল শৰ্মাই অভিনয় কৰিছে গিগ ইকনমিৰ দুৰ্দশাত আবদ্ধ হৈ থকা এগৰাকী নতুন ফুড ডেলিভাৰী ৰাইডাৰৰ চৰিত্ৰত।

ইয়াৰ পূৰ্বে টৰন্টো আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱৰ সময়ত  Zwigato ৰ ৱৰ্ল্ড প্ৰিমিয়াৰ হৈছিল। নন্দিতা দাসৰ ৰচনা আৰু পৰিচালিত ছবিখনত কপিল শৰ্মাই অভিনয় কৰিছে গিগ ইকনমিৰ দুৰ্দশাত আবদ্ধ হৈ থকা এগৰাকী নতুন ফুড ডেলিভাৰী ৰাইডাৰৰ চৰিত্ৰত।

ইয়াৰ পূৰ্বে টৰন্টো আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱৰ সময়ত  Zwigato ৰ ৱৰ্ল্ড প্ৰিমিয়াৰ হৈছিল। নন্দিতা দাসৰ ৰচনা আৰু পৰিচালিত ছবিখনত কপিল শৰ্মাই অভিনয় কৰিছে গিগ ইকনমিৰ দুৰ্দশাত আবদ্ধ হৈ থকা এগৰাকী নতুন ফুড ডেলিভাৰী ৰাইডাৰৰ চৰিত্ৰত।

  • Share this:
গ্ৰেণ্ড কামবেক কৰাৰ পথত আগবাঢ়িছে কপিল শৰ্মা। কেৱল আগন্তুক ছিজন 'দ্য কপিল শৰ্মা শ্ব’ৰ জৰিয়তে তেওঁ টেলিভিছন জগতত গ্ৰেণ্ড কামবেক কৰাই নহয় আগন্তুক Zwigato ছবিৰ সৈতেও জড়িত হৈ আছে। এই নন্দিতা দাসৰ পৰিচালনাৰে কপিলে ফিৰাংগীৰ বিৰতিৰ পিছত ছবিলৈ ঘূৰি অহাৰ চিন স্বৰূপ। কিন্তু অনুৰাগীসকলে জানি আচৰিত হ’ব যে নিৰ্দোষ কমিক টাইমিঙৰ বাবে পৰিচিত এছ কমেডিয়ানগৰাকীয়ে বহু আৱেগিক গভীৰতাৰে গুৰুতৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব। যদিহে আপোনাৰ বাবে ছবিখন চাব বিচৰাৰ বাবে সেয়াই যথেষ্ট নহয়, তেন্তে এতিয়া ২৭ সংখ্যক বুছান আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱত এছিয়ান প্ৰিমিয়াৰৰ বাবে Zwigato ক আনুষ্ঠানিকভাৱে নিৰ্বাচিত কৰা হৈছে।




এই খবৰটো শ্বেয়াৰ কৰিছে Zwigato ক বেংকৰ'লিং কৰা প্ৰডাকচন হাউছ এপ্ল’জ এণ্টাৰটেইনমেণ্টে তেওঁলোকৰ ছ’চিয়েল মিডিয়া হেণ্ডেলত। ‘এ উইণ্ড’ অন এছিয়ান চিনেমা’ শিতানৰ অধীনত চিনেমাখন প্ৰদৰ্শিত হ’ব বুলিও জনাইছে।

ইয়াৰ পূৰ্বে টৰন্টো আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱৰ সময়ত  Zwigato ৰ ৱৰ্ল্ড প্ৰিমিয়াৰ হৈছিল। নন্দিতা দাসৰ ৰচনা আৰু পৰিচালিত ছবিখনত কপিল শৰ্মাই অভিনয় কৰিছে গিগ ইকনমিৰ দুৰ্দশাত আবদ্ধ হৈ থকা এগৰাকী নতুন ফুড ডেলিভাৰী ৰাইডাৰৰ চৰিত্ৰত।

উপাৰ্জন আৰু পৰিয়াল পোহপাল দিবলৈ কাম আৰম্ভ কৰিব লগা পত্নীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে শ্বাহানা গোস্বামীয়ে। ভুৱনেশ্বৰ ভিত্তিক ছবি Zwigato ত চিত্ৰিত কৰা হৈছে যে মহামাৰীৰ পিছৰ পৰিৱেশত এটা সাধাৰণ পৰিয়ালে কি কি অৱস্থাৰ মাজেৰে পাৰ হয়। ছবিখনত জীৱনৰ অদম্য সংগ্ৰামৰ কাহিনী আৰু আছে আনন্দৰ হৃদয়স্পৰ্শী মুহূৰ্ত।

এইবাৰৰ বুছান আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱ ৫ ৰ পৰা ১৪ অক্টোবৰলৈকে চলিব।

ইফালে, ১০ ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা পুনৰ এবাৰ টিভিত প্ৰচাৰ আৰম্ভ হ’ব দ্য কপিল শৰ্মা শ্ব’। অন্য কামৰ সৈতে সময়সূচী সংঘাতৰ বাবে যোগদান কৰিব নোৱাৰা ভাৰতী সিঙৰ বাহিৰে অনুষ্ঠানটোৰ সকলো মূল সদস্যই উভতি আহিছে।
Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি