• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Rajpal Yadav : বিপাঙত বলীউডৰ কমেডিয়ান ৰাজপাল যাদৱ, প্ৰৱঞ্চনাৰ গোচৰত ইন্দোৰ আৰক্ষীয়ে জাৰি কৰিলে ন'টিচ

Rajpal Yadav : বিপাঙত বলীউডৰ কমেডিয়ান ৰাজপাল যাদৱ, প্ৰৱঞ্চনাৰ গোচৰত ইন্দোৰ আৰক্ষীয়ে জাৰি কৰিলে ন'টিচ

এগৰাকী বিল্ডাৰ সুৰিন্দৰ সিঙে আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দিয়ে।

এগৰাকী বিল্ডাৰ সুৰিন্দৰ সিঙে আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দিয়ে।

এগৰাকী বিল্ডাৰ সুৰিন্দৰ সিঙে আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দিয়ে।

  • Share this:
বলীউডৰ অভিনেতা ৰাজপাল যাদৱ পৰিছে বিপাঙত। ইন্দোৰ আৰক্ষীয়ে ২০ লাখ টকাৰ প্ৰৱঞ্চনাৰ অভিযোগত অভিনেতাজনক জাননী জাৰি কৰিছে আৰু তেওঁ ১৫ দিনৰ ভিতৰত আৰক্ষীৰ ওচৰত হাজিৰ হ’ব লাগিব (Indore Police has issued a notice to Rajpal Yadav)।

এগৰাকী বিল্ডাৰ সুৰিন্দৰ সিঙে আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দিছিল যে ৰাজপাল যাদৱে তেওঁৰ পুত্ৰৰ পৰা চলচ্চিত্ৰ জগতত প্ৰৱেশৰ ক্ষেত্ৰত সহায় কৰাৰ বাবদ ২০ লাখ টকা লৈছিল। কিন্তু এতিয়ালৈকে ৰাজপাল যাদৱে পুত্ৰক কোনো কাম দিয়া বা সহায়  কৰা নাই। সেয়ে টকা ওভতাই খোজা হৈছিল, কিন্তু খুজিলেই তেওঁ নিৰুদ্দেশ হয়। এতিয়া তেওঁক আনকি ফোনতো পোৱা নাই (Rajpal Yadav accused of cheating)।

এই সকলোবোৰ কথাত বিচলিত হৈ বিল্ডাৰজনে টুকোগঞ্জ আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দিয়ে। এতিয়া অভিনেতাজনে ১৫ দিনৰ পিছত জাননীৰ উত্তৰ দিব লাগিব। অভিযোগ পঞ্জীয়ন কৰাৰ লগে লগে আৰক্ষীয়ে তৎকালীনভাৱে কাৰ্যকৰী হোৱাকৈ তদন্ত আৰম্ভ কৰে। গোচৰটোৰ তদন্ত কৰি থকা উপ পৰিদৰ্শক লালন মিশ্ৰই জনোৱা মতে, যোৱা সপ্তাহত সুৰিন্দৰ সিঙে এই সন্দৰ্ভত এজাহাৰ দিছিল।
Published by:Gautam Barman
First published: