உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • নিক জোনছে কন্যা মালতীক মিনিটতে শান্ত কৰিব পাৰে ! জানেনে প্ৰিয়ংকা-নিকৰ জীয়ৰী মালতীয়ে কি ভাল পায় ?

    নিক জোনছে কন্যা মালতীক মিনিটতে শান্ত কৰিব পাৰে ! জানেনে প্ৰিয়ংকা-নিকৰ জীয়ৰী মালতীয়ে কি ভাল পায় ?

    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা (Priyanka Chopra) আৰু নিক জোনছ (Nick Jonas) দুয়ো এই বছৰৰ আৰম্ভণিতে পিতৃ-মাতৃ হৈছিল। নিকে জীয়েক মালতীক এক মিনিটৰ বাবে কান্দিবলৈ নিদিয়ে আৰু কোলাত তুলি নিজৰ কলাৰে শান্ত কৰে।

    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা (Priyanka Chopra) আৰু নিক জোনছ (Nick Jonas) দুয়ো এই বছৰৰ আৰম্ভণিতে পিতৃ-মাতৃ হৈছিল। নিকে জীয়েক মালতীক এক মিনিটৰ বাবে কান্দিবলৈ নিদিয়ে আৰু কোলাত তুলি নিজৰ কলাৰে শান্ত কৰে।

    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা (Priyanka Chopra) আৰু নিক জোনছ (Nick Jonas) দুয়ো এই বছৰৰ আৰম্ভণিতে পিতৃ-মাতৃ হৈছিল। নিকে জীয়েক মালতীক এক মিনিটৰ বাবে কান্দিবলৈ নিদিয়ে আৰু কোলাত তুলি নিজৰ কলাৰে শান্ত কৰে।

    • Share this:
    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা (Priyanka Chopra) আৰু নিক জোনছ (Nick Jonas) দুয়ো এই বছৰৰ আৰম্ভণিতে পিতৃ-মাতৃ হৈছিল। তেওঁলোক দুয়োৰে জীৱনৰ এই সুখ চাৰোগেচীৰ জৰিয়তে আহিছিল, শিশুটো প্ৰিমেচুৰ আছিল, সেয়েহে তাই চিকিৎসকৰ তত্বাৱধানত চিকিৎসালয়ত আছিল।

    দেশী গাৰ্লে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ সৈতে তেওঁৰ জীয়েকৰ নামৰ সৈতে এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। প্ৰায় ১০০ দিন এনআইচিইউত থকাৰ পিছত, এতিয়া সৰু এঞ্জেলটো চিকিৎসালয়ৰ পৰা ঘৰলৈ আহিছে। যেতিয়া লাডো ঘৰলৈ আহিছে, এতিয়া প্ৰিয়ংকা আৰু নিকে তাইৰ ভাল যত্ন লৈছে।

    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনছ দুয়োৰে শিশুৰ প্ৰতি এক বিশেষ আসক্তি আছে। ১০০ দিনৰ পিছত, যেতিয়া ছোৱালীজনী ঘৰলৈ আহিছিল, দুয়োজনে এতিয়া সৰু জীৱনৰ ৰাজকুমাৰী অনুভৱ কৰিছে। নিকে জীয়েক মালতীক এক মিনিটৰ বাবে কান্দিবলৈ নিদিয়ে আৰু কোলাত তুলি নিজৰ কলাৰে শান্ত কৰে।

    HollywoodLifeৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, নিকে তেওঁৰ ছোৱালী মালতীক তেওঁৰ সুমধুৰ কণ্ঠত গান শুনাই শান্ত কৰে। স্বামী নিকৰ এই অভিনয়ত প্ৰিয়ংকাইও হৃদয় হেৰুৱাইছে। প্ৰতিবেদনখনে সূত্ৰৰ উদ্ধৃতি দি কৈছে যে নিক জোনছক তেওঁৰ ভাতৃয়ে এই পৰামৰ্শ দিছিল, যাৰ পিছত তেওঁ তেওঁৰ কেঁচুৱাটোক শান্ত কৰিবলৈ গান গাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।

    সূত্ৰটোৱে আৰু কৈছে যে নিকে অনুভৱ কৰে যে এনে কৰাৰ দ্বাৰা, মালতীয়ে কেৱল আৰামেৰে শুই যোৱাই নহয়, তাই সোনকালে শান্ত হয়। কণমানিগৰাকীয়ে দেউতাকৰ মাত শুনিবলৈ পাই ডাঙৰ চকুৰে তেওঁৰ ফালে চাই আৰু হাঁহে। নিকে জীয়েকক কোলাত ধৰি সৰু সৰু গান বনাই গাইছে। পৰিয়ালটোৱে কৈছে যে তেওঁলোকে অনুভৱ কৰে যে পৰিয়ালটোত এতিয়া আন এজন সংগীতজ্ঞ থাকিব পাৰে কিয়নো মালতীয়েও সংগীত ভাল পায়।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: