உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাৰ প্ৰিয় বস্তুটোৰ বিষয়ে জানি আপুনিও আচৰিত হ'ব ! প্ৰিয়ংকাই কি ভাল পায় জানিবলৈ চাওক এই Video ...

    Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাৰ প্ৰিয় বস্তুটোৰ বিষয়ে জানি আপুনিও আচৰিত হ'ব ! প্ৰিয়ংকাই কি ভাল পায় জানিবলৈ চাওক এই Video ...

    file image

    file image

    লিলি সিঙৰ ভিডিঅ'টোত প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই কেমেৰাত চুম্বন কৰি এগৰাকী ভাৰতীয় হিচাপে তেওঁ আটাইতকৈ বেছি কি ভাল পায় তাক প্ৰকাশ কৰা দেখা গৈছে। প্ৰিয়ংকাই কোৱা যেন লাগিছে যে 'মই জলকীয়া ইমান ভাল পাওঁ যে মই যিমানেই দিয়ে সিমানেই খাব পাৰো'।

    • Share this:
    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই (Priyanka Chopra) ৪ নৱেম্বৰত তেওঁৰ LAৰ নতুন ঘৰত ধুমধামেৰে দেৱালী উদযাপন কৰিছিল। এই দেৱালী দেশী গাৰ্লৰ বাবেও বিশেষ আছিল কাৰণ প্ৰিয়ংকা আৰু নিক জোনছে তেওঁলোকৰ নতুন ঘৰত দেৱালী উদযাপন কৰিছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে উদযাপনৰ সুন্দৰ ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰিছিল। এই উৎসৱত নিজৰ ঘৰটো ফুল আৰু দিয়াৰে সজোৱা প্ৰিয়ংকা বিদেশত থাকিব পাৰে কিন্তু হিন্দুস্তান তেওঁৰ হৃদয়ত আছে। এইটো লিলি সিঙৰ (Lily Singh) দেৱালী পাৰ্টিত প্ৰতিফলিত হৈছে। লিলিৰ পাৰ্টিৰ এটা ক্লিপ ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ আছে য'ত অতিথিসকলক ভাৰতীয় ঐতিহ্যৰ পৰা তেওঁলোকৰ প্ৰিয় বস্তুবোৰৰ বিষয়ে কোৱা দেখা গৈছে।

    লিলি সিঙৰ ভিডিঅ'টোত প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই কেমেৰাত চুম্বন কৰি এগৰাকী ভাৰতীয় হিচাপে তেওঁ আটাইতকৈ বেছি কি ভাল পায় তাক প্ৰকাশ কৰা দেখা গৈছে। প্ৰিয়ংকাই কোৱা যেন লাগিছে যে 'মই জলকীয়া ইমান ভাল পাওঁ যে মই যিমানেই দিয়ে সিমানেই খাব পাৰো'।

    তাতেই মিণ্ডি কলিঙে (Mindy Kaling) কয় যে ভাৰতীয় বস্তুবোৰত বহুতো বস্তু মোৰ প্ৰিয়'। যেতিয়া কোনোবাই কলা আৰু সংস্কৃতিক প্ৰিয় বুলি কয়, কোনোবাই খাদ্য আৰু পানীয় ভাল পায়, আনহাতে কোনোবাই ভাৰতীয় পোছাক পছন্দ কৰে, কোনোবাই ইয়াত থকা লোকসকলৰ বন্ধুত্ব ভাল পায়।

    Published by:Kokil Sarma
    First published: