உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনছে জীয়ৰীৰ নাম কি ৰাখিলে জানেনে ? নাম শুনিলে সুখী হ'ব আপুনিও ...

    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনছে জীয়ৰীৰ নাম কি ৰাখিলে জানেনে ? নাম শুনিলে সুখী হ'ব আপুনিও ...

    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনাছ

    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনাছ

    পিতৃ-মাতৃ হোৱাৰ পিছত, প্ৰিয়ংকা (Priyanka Chopra) আৰু নিক জোনছে (Nick Jonas) তেওঁলোকৰ কেঁচুৱা ছোৱালীজনীক সম্পূৰ্ণ সময় দি আছে। তেওঁলোকে শিশুটোৰ জন্মৰ প্ৰমাণপত্ৰ লাভ কৰিছে যাৰ ওপৰত সম্পূৰ্ণ নামটো মালতী মেৰী চোপ্ৰা জোনছ (Malti Marie Chopra Jonas) বুলি লিখা হৈছে।

    • Share this:
    পিতৃ-মাতৃ হোৱাৰ পিছত, প্ৰিয়ংকা (Priyanka Chopra) আৰু নিক জোনছে (Nick Jonas) তেওঁলোকৰ জীৱনৰ এক নতুন যাত্ৰা উপভোগ কৰি আছে আৰু তেওঁলোক দুয়োজনে তেওঁলোকৰ কেঁচুৱা ছোৱালীজনীক সম্পূৰ্ণ সময় দি আছে। এতিয়া জন্মৰ ৩ মাহৰ পিছত, প্ৰিয়ংকা আৰু নিকৰ জীয়ৰীৰ নাম প্ৰকাশ পাইছে।

    হলিউড-বলীউডৰ অভিনেত্ৰী প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাৰ জীয়েকৰ নাম শুনি আপুনি এইটোও বিশ্বাস কৰিব যে অভিনেত্ৰীগৰাকী কেৱল তেওঁৰ শিপাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত নহয়, লগতে তেওঁৰ স্বামী নিক জোনাছৰ সংস্কৃতিৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন লয়। সেইকাৰণে জীয়েকৰ নাম দুয়োৰে সৈতে সম্পৰ্কিত। প্ৰিয়ংকাই এটা পৰম্পৰাগত নাম দিছে, আধুনিক নাম নহয়।

    প্ৰিয়ংকা-নিকৰ জীয়েকৰ নাম মালতী মেৰী
    টিএমজেডৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনাছৰ জীয়ৰীৰ মালতী মেৰী নাম দিয়া হৈছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, তেওঁলোকে শিশুটোৰ জন্মৰ প্ৰমাণপত্ৰ লাভ কৰিছে যাৰ ওপৰত সম্পূৰ্ণ নামটো মালতী মেৰী চোপ্ৰা জোনছ (Malti Marie Chopra Jonas) বুলি লিখা হৈছে। প্ৰিয়ংকাই প্ৰিয়জনৰ নাম ৰখাৰ লগতে দুয়োজনৰ পৰিয়ালক যোগ দিছে। দৰাচলতে, প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাৰ মাতৃৰ নাম মধু মালতী।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: