உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Happy Birthday Raveena Tandon: ৪৭ বছৰ বয়সতো কিয় ইমান ধুনীয়া ৰবীনা ? জানো আহক Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী ৰবীনাৰ ফিটনেছ মন্ত্ৰ...

    Happy Birthday Raveena Tandon: ৪৭ বছৰ বয়সতো কিয় ইমান ধুনীয়া ৰবীনা ? জানো আহক Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী ৰবীনাৰ ফিটনেছ মন্ত্ৰ...

    Happy Birthday Raveena Tandon: বলীউডৰ অভিনেত্ৰী ৰবীনা টেণ্ডন (Raveena Tandon) তেওঁৰ সৌন্দৰ্যৰ বাবে গোটেই উদ্যোগতে বিখ্যাত। তেওঁৰ বয়স ৪৭ বছৰ হ'ব পাৰে কিন্তু আজিও সৌন্দৰ্য আৰু ফিটনেছেৰে উদ্যোগটোৰ যিকোনো নতুন অভিনেত্ৰীক কঠিন যুঁজ দিব পাৰে।

    Happy Birthday Raveena Tandon: বলীউডৰ অভিনেত্ৰী ৰবীনা টেণ্ডন (Raveena Tandon) তেওঁৰ সৌন্দৰ্যৰ বাবে গোটেই উদ্যোগতে বিখ্যাত। তেওঁৰ বয়স ৪৭ বছৰ হ'ব পাৰে কিন্তু আজিও সৌন্দৰ্য আৰু ফিটনেছেৰে উদ্যোগটোৰ যিকোনো নতুন অভিনেত্ৰীক কঠিন যুঁজ দিব পাৰে।

    Happy Birthday Raveena Tandon: বলীউডৰ অভিনেত্ৰী ৰবীনা টেণ্ডন (Raveena Tandon) তেওঁৰ সৌন্দৰ্যৰ বাবে গোটেই উদ্যোগতে বিখ্যাত। তেওঁৰ বয়স ৪৭ বছৰ হ'ব পাৰে কিন্তু আজিও সৌন্দৰ্য আৰু ফিটনেছেৰে উদ্যোগটোৰ যিকোনো নতুন অভিনেত্ৰীক কঠিন যুঁজ দিব পাৰে।

    • Share this:
    বলীউডৰ অভিনেত্ৰী ৰবীনা টেণ্ডন (Raveena Tandon) তেওঁৰ সৌন্দৰ্যৰ বাবে গোটেই উদ্যোগতে বিখ্যাত। তেওঁৰ অনুৰাগীসকল তেওঁৰ সৌন্দৰ্য আৰু তেওঁৰ সুস্থতাৰ প্ৰতি আগ্ৰহী। তেওঁৰ বয়স ৪৭ বছৰ হ'ব পাৰে কিন্তু আজিও সৌন্দৰ্য আৰু ফিটনেছেৰে উদ্যোগটোৰ যিকোনো নতুন অভিনেত্ৰীক কঠিন যুঁজ দিব পাৰে। আনকি এই বয়সতো ৰবীনাই ফিটনেছ আৰু ছালৰ যথেষ্ট যত্ন লয়। তেওঁ কেৱল সুস্থ হৈ থাকিবলৈ কাম নকৰে কিন্তু স্বাস্থ্যকৰ আহাৰৰ সহায়ো লয়। আজি বলীউডৰ 'তু চীজ বৰি হে মষ্ট-মষ্ট' ৰ অভিনেত্ৰী ৰবীনা টেণ্ডনৰ জন্মদিন। জন্মদিন উপলক্ষে জানো আহক ৰবীনাই কেনেকৈ নিজকে সুস্থ ৰাখে আৰু অনুৰাগীসকলে কেনেকৈ এই ফিটনেছ মন্ত্ৰ গ্ৰহণ কৰি স্বাস্থ্যৱান হৈ থাকিব পাৰে।

    ৰবীনা টেণ্ডন সামাজিক মাধ্যমত সক্ৰিয় আৰু অনুৰাগীসকলক কৈ থাকে যে কেনেকৈ নিজকে ফিট ৰাখে। ৰবীনা টোণ্ডনে শৰীৰৰ শ্বেপ ৰাখিবলৈ যোগাভ্যাস কৰে। তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টে প্ৰমাণ কৰে যে ৰবীনাই ফিটনেছক লৈ যথেষ্ট গুৰুত্ব দিয়ে। যোগৰ উপৰিও, তেওঁৰ ফিটনেছ মন্ত্ৰবোৰৰ ভিতৰত আছে কাৰ্ডিঅ' আৰু সাঁতোৰ।  আপোনাক কওঁ যে ৰবীনাই ব্যায়াম কৰিবলৈ মন নকৰিলে খোজ কাঢ়িবলৈ বা কিছু সময়ৰ বাবে দৌৰিবলৈ ভাল পায়। তেওঁ নৃত্য কৰিবলৈও বৰ ভাল পায়। আজৰি সময়ত জুম্বাও কৰে।

    ৰবীনা টেণ্ডন জৈৱিক খাদ্যক আহাৰৰ অংশ কৰি তোলাত বিশ্বাস কৰে। ৰবীনা টেণ্ডনে বেছিভাগ নিজৰ খেতিপথাৰত খেতি কৰা পাচলি আৰু মচলা ব্যৱহাৰ কৰে। কেৱল সেয়াই নহয়, তেওঁ খাদ্যত ব্যৱহাৰ কৰা ঘিউটো ঘৰত প্ৰস্তুত কৰা হয়। ৰবীনাই দুপৰীয়াৰ আহাৰত দাইল, পাচলি, ভাত, ৰুটি আৰু দৈ খাবলৈ ভাল পায়। দৈ তেওঁৰ প্ৰিয়। তেওঁ বিশ্বাস কৰে যে দৈ খোৱাটোৱে স্বাস্থ্যৰ লগতে চুলি আৰু ছাল স্বাস্থ্যৱান কৰি ৰাখে। লগতে তেওঁ মিঠা খাদ্য বহুত ভাল পায়। তেওঁ ৰন্ধনপ্ৰণালীও খুব ভাল পায়। ৰবীনাই নিশ্চিতভাৱে নাৰিকল পানীক তেওঁৰ আহাৰত অন্তৰ্ভুক্ত কৰে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: