• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Actress Childhood Photo: শিশুকালত ভায়েকৰ সৈতে বলীউডৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী, কোন ধৰিব পাৰিছেনে?

Actress Childhood Photo: শিশুকালত ভায়েকৰ সৈতে বলীউডৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী, কোন ধৰিব পাৰিছেনে?

 এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে পোষ্টটোত মন্তব্য কৰি লিখিছিল, "আপুনি কিমান নিৰ্দোষ দেখাইছে মেম"।

এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে পোষ্টটোত মন্তব্য কৰি লিখিছিল, "আপুনি কিমান নিৰ্দোষ দেখাইছে মেম"।

এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে পোষ্টটোত মন্তব্য কৰি লিখিছিল, "আপুনি কিমান নিৰ্দোষ দেখাইছে মেম"।

  • Share this:
বলীউডৰ অনুৰাগীয়ে তাৰকাসকলৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বিষয়ে খবৰ ৰাখে। কিন্তু বলীউডপ্ৰেমীসকলৰ এই প্ৰশ্নও থাকি যায় যে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাসকল শৈশৱত কেনেকুৱা আছিল, তেওঁলোকে ক'ত পঢ়িছিল, তেওঁলোক ক'ত বাস কৰিছিল, এনে সকলোবোৰ কথা।

একে সময়তে, আজিকালি ইণ্টাৰনেটত তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ (actress childhood Photo) ফটো ভাইৰেল কৰি বলীউডৰ তাৰকাসকলক চিনাক্ত কৰাৰ প্ৰত্যাহ্বান দিয়া হয়। এইক্ষেত্ৰত আমি আপোনাৰ ওচৰলৈ এনে এজন চেলিব্ৰিটিৰ নেদেখা ফটো আনিছোঁ, যিটো আনকি বলীউডৰ ডাঙৰ অনুৰাগীৰ (Bollywood fans) বাবেও চিনাক্ত কৰাটো টান। এই ফটোখনত বিছনাত ভায়েকৰ সৈতে পৰি থকা এই শিশুটো আজিৰ দিনৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত বলীউড অভিনেত্ৰী (well-known Bollywood actress) যি বহুতো হিট ছবিত কাম কৰিছে।

ভাইৰেল হৈ থকা এই ফটোখনত আপুনি দেখি দুটা শিশু বিছনাত আছে। ছোৱালীজনীয়ে দুয়োখন গালত হাত দি আনটো ফালে চাই আছে। আপুনি বাৰু ধৰিব পাৰিবনে এই শিশুটো কোন? এই ফটোখন অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজে ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছিল। অনুৰাগীসকলৰ লগতে বলীউডৰ তাৰকাসকলেও এই পোষ্টটোত মন্তব্য কৰিছে। পোষ্টটোৱে নিমিষতে ৯ মিলিয়নতকৈও অধিক লাইক লাভ কৰিছে। এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে পোষ্টটোত মন্তব্য কৰি লিখিছিল, "আপুনি কিমান নিৰ্দোষ দেখাইছে মেম"।

এই মেমগৰাকী কোন? যদি পৰা নাই আছে উত্তৰ। এয়া শক্তি কাপুৰৰ জীয়ৰী আৰু জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী শ্ৰদ্ধা কাপুৰৰ (popular actress Shraddha Kapoor) বাহিৰে আন কোনো নহয়। শ্ৰদ্ধাই নিজেই ফটো শ্বেয়াৰ কৰি তেওঁ লিখিছে, "আমি কিয় ইমান আমনি পাইছো?"।
Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি