உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Devoleena Bhattacharjee: বেয়া দিন চলিছে! কান্দি কান্দি অৱস্থা নাইকীয়া হৈছে দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যৰ, ভাইৰেল ফটো

    Devoleena Bhattacharjee: বেয়া দিন চলিছে! কান্দি কান্দি অৱস্থা নাইকীয়া হৈছে দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যৰ, ভাইৰেল ফটো

    দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য

    দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য

    দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য (Devoleena Bhattacharjee)ই কয়, "সময় বেয়া চলি আছে। কিন্তু ইয়াৰ পৰাও মোৰ কিবা ভালেই হ'ব।" দেৱলীনাৰ অনুৰাগীসকলেও এই কথা শুনি হতবাক হৈ পৰিছে।

    • Share this:
    বিগ বছ ১৫ (Bigg Boss 15) এতিয়া ইয়াৰ অন্তিম পৰ্যায়ত আছে। এতিয়া লাহে লাহে  অনুষ্ঠানটোত কম ভোটৰ ব্যৱধানত প্ৰতিযোগীসকল ক্ৰমান্বয়ে ওলাই আহিব ধৰিছে। দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য (Devoleena Bhattacharjee) আৰু অভিজিত বিচকুলেও অনুষ্ঠানটোৰ পৰা বাহিৰ হ'ল। সোমবাৰে Bigg Boss 15ত ডাবল এভিকচন হৈছিল য'ত দুজন প্ৰতিযোগী বাহিৰ হৈছিল। বিগ বছৰ ঘৰৰ পৰা ওলাই অহাৰ পিছত এতিয়া দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যই তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ সৈতে কথা পাতিছে আৰু বহুতো কথা উন্মোচন কৰিছে। তেওঁ ইনষ্টাগ্ৰামত এটা লাইভ চেচন কৰিছিল।

    অনুষ্ঠানৰ মাজতে আহত
    দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যই এটা লাইভ চেছনত প্ৰকাশ কৰিছিল যে অনুষ্ঠানটোত এটা কামৰ সময়ত তেওঁ বেয়াকৈ আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছিল। কিন্তু, এতিয়া তেওঁৰ আঘাত ইমান বৃদ্ধি পাইছে যে তেওঁ অস্ত্ৰোপচাৰ কৰিব লাগিব। দেৱলীনাই এই সময়ছোৱাত বিগ বছ ১৫ ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত তাইৰ অভিজ্ঞতাও শ্বেয়াৰ কৰিছে। তেওঁ কয় যে তাই গুৰুতৰভাৱে আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছিল আৰু তাইৰ এডাল শিৰা ক্ষতিগ্ৰস্ত হৈছিল। দেৱলীনাই অনুৰাগীসকলক এইটো কোৱাৰ সময়ত আৱেগিক হৈ পৰিছিল।

    অস্ত্ৰোপচাৰ কৰা হ'ব
    দেৱলীনাই কৈছিল, "মই আজি MRI কৰিছোঁ। মোৰ অৱস্থা যথেষ্ট গুৰুতৰ। পৰি যোৱাৰ ফলত আঘাত বেছি হৈছে। মই বৃহস্পতিবাৰে চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি হ'বলৈ গৈ আছোঁ আৰু শুক্ৰবাৰে অস্ত্ৰোপচাৰ কৰা হ'ব। মই এই আঘাতৰ সৈতে যুঁজিবলৈ গৈ আছোঁ। কিন্তু ইয়াক লৈও চিন্তা আছে। মোক কেৱল আপোনালোকৰ প্ৰাৰ্থনাৰ প্ৰয়োজন। মই চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি হোৱাৰ আগতে আপোনালোকৰ সৈতে কথা পাতিব বিচাৰিছিলোঁ।"




    অনুৰাগীসকল হতাশ হৈছে
    দেৱলীনাই কয়, "সময় বেয়া চলি আছে। কিন্তু ইয়াৰ পৰাও মোৰ কিবা ভালেই হ'ব।" দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যৰ অনুৰাগীসকলেও এই কথা শুনি গভীৰভাৱে হতবাক হৈ পৰিছে। সকলোৱে দেৱলীনাৰ দ্ৰুত আৰোগ্যৰ বাবে শুভেচ্ছা প্ৰেৰণ কৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ এই লাইভ চেচনটো দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে।

    দেৱলীনাই তেওঁৰ লাইভ চেছনত বিগ বছ ১৫ৰ বিজয়ীৰ বিষয়েও কৈছিল আৰু কৈছিল যে তেওঁ অনুষ্ঠানটোত মাত্ৰ এজন বিজয়ী দেখিছে আৰু তেওঁ হৈছে প্ৰতীক সহজপাল। তাই কয় যে তাই প্ৰতীকৰ সৈতে বন্ধুত্ব বজাই ৰাখিব। উল্লেখ্য যে দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যই ৰশ্মি দেশাইৰ সৈতে বিগ বছ ১৫ত ৱাইল্ড কাৰ্ড প্ৰতিযোগী হিচাপে প্ৰৱেশ কৰিছিল।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: