• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Bollywood: বিছনাত তেওঁৰ ভাতৃৰ সৈতে খিলখিলকৈ হাঁহি থকা এই কণমানিজনী কোন ধৰিব পাৰিছেনে ? তেওঁ হৈছে বলীউডৰ ৩ খানৰ সৈতে কাম কৰা এগৰাকী শ্ৰেষ্ঠ অভিনেত্ৰী...

Bollywood: বিছনাত তেওঁৰ ভাতৃৰ সৈতে খিলখিলকৈ হাঁহি থকা এই কণমানিজনী কোন ধৰিব পাৰিছেনে ? তেওঁ হৈছে বলীউডৰ ৩ খানৰ সৈতে কাম কৰা এগৰাকী শ্ৰেষ্ঠ অভিনেত্ৰী...

ছোৱালী এজনীৰ এখন সৰুকালৰ ফটো (Childhood Photo) পুনৰ পোহৰলৈ আহিছে, যাক চিনাক্ত কৰিবলৈ মানুহে সংগ্ৰাম কৰি আছে। ছোৱালীজনী আজিৰ সময়ত বলীউডৰ এগৰাকী শ্ৰেষ্ঠ অভিনেত্ৰী (Bollywood Actress)।

ছোৱালী এজনীৰ এখন সৰুকালৰ ফটো (Childhood Photo) পুনৰ পোহৰলৈ আহিছে, যাক চিনাক্ত কৰিবলৈ মানুহে সংগ্ৰাম কৰি আছে। ছোৱালীজনী আজিৰ সময়ত বলীউডৰ এগৰাকী শ্ৰেষ্ঠ অভিনেত্ৰী (Bollywood Actress)।

ছোৱালী এজনীৰ এখন সৰুকালৰ ফটো (Childhood Photo) পুনৰ পোহৰলৈ আহিছে, যাক চিনাক্ত কৰিবলৈ মানুহে সংগ্ৰাম কৰি আছে। ছোৱালীজনী আজিৰ সময়ত বলীউডৰ এগৰাকী শ্ৰেষ্ঠ অভিনেত্ৰী (Bollywood Actress)।

  • Share this:
বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত দিনে দিনে ভাইৰেল হৈ পৰে। বিশেষকৈ মানুহে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ছবি চাবলৈ ভাল পায়। আজিকালি, ছ'চিয়েল মিডিয়াত এটা প্ৰৱণতা আছে যে অনুৰাগীৰ পৃষ্ঠাবোৰে তেওঁলোকক ফটো পোষ্ট কৰি তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাসকলক চিনাক্ত কৰিবলৈ প্ৰত্যাহ্বান জনায়। একে ধৰণে, ছোৱালী এজনীৰ এখন সৰুকালৰ ফটো (Childhood Photo) পুনৰ পোহৰলৈ আহিছে, যাক চিনাক্ত কৰিবলৈ মানুহে সংগ্ৰাম কৰি আছে। ছোৱালীজনী আজিৰ সময়ত বলীউডৰ এগৰাকী শ্ৰেষ্ঠ অভিনেত্ৰী (Bollywood Actress)।

ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ থকা এই ফটোখনত, আপুনি এজনী সৰু ছোৱালীক তেওঁৰ ভায়েকৰ সৈতে বিচনাত পৰি থকা দেখিব পাৰে। এই ছোৱালীজনীয়ে হালধীয়া ফ্ৰক পিন্ধি আছে। ছোৱালীজনীয়ে ছবিখনত যিদৰে হাঁহি আছে সেইটোৱে মানুহৰ হৃদয় চুই গৈছে। আপুনি ক'ব পাৰিবনে এই কেঁচুৱাটো কোন? যদি আপুনি এতিয়াও চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই, তেন্তে জানি লওক তেওঁ হৈছে আজিৰ সময়ত বলীউডৰ এগৰাকী শ্ৰেষ্ঠ অভিনেত্ৰী আৰু ক্ৰিকেট তাৰকা বিৰাট কোহলীৰ পত্নী অনুষ্কা শৰ্মা।

ফটোখন বলীউড গেলেক্সী নামৰ এটা পৃষ্ঠাৰ পৰা শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে যিয়ে ৰাইজৰ মজত তীব্ৰ প্ৰতিক্ৰিয়াৰ সৃষ্টি কৰিছে। অনুষ্কা শৰ্মাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে তেওঁক ঝুলন দেৱীৰ জীৱনীমূলক চলচ্চিত্ৰত দেখা যাব। অনুষ্কাই কন্যা ভামিকাৰ জন্ম দিয়াৰ পিছত কিছু সময়ৰ বাবে চলচ্চিত্ৰৰ পৰা দূৰত আছিল। অৱশ্যে সোনকালেই অভিনেত্ৰীগৰাকীক ডাঙৰ পৰ্দাত প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰা দেখা যাব।
Published by:Kokil Sarma
First published: