உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Actress Childhood Photo: দুই বলীউড অভিনেত্ৰীৰ শৈশৱৰ ফটো, দুয়ো ভগ্নী বলীউডত জনপ্ৰিয় যদিও ক'লা ফ্ৰকৰ শিশুটিৰ খ্যাতি ঈৰ্ষণীয়, আপুনি ধাৰণা কৰা মতে তেওঁ হয়নে?

    Actress Childhood Photo: দুই বলীউড অভিনেত্ৰীৰ শৈশৱৰ ফটো, দুয়ো ভগ্নী বলীউডত জনপ্ৰিয় যদিও ক'লা ফ্ৰকৰ শিশুটিৰ খ্যাতি ঈৰ্ষণীয়, আপুনি ধাৰণা কৰা মতে তেওঁ হয়নে?

    আপুনি তেওঁক নজনাৰ কোনো প্ৰশ্নই নুঠে।

    আপুনি তেওঁক নজনাৰ কোনো প্ৰশ্নই নুঠে।

    আপুনি তেওঁক নজনাৰ কোনো প্ৰশ্নই নুঠে।

    • Share this:
    বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ অনুৰাগীৰ বাবে আন এখন ভাইৰেল ফটোৱে সৃষ্টি কৰিছে সাঁথৰ। এয়া বলীউডৰ এগৰাকী দ্বিগগজ অভিনেত্ৰী আৰু তেওঁৰ ভগ্নীৰ শৈশৱৰ ফটোৰ সাঁথৰ (Actress Childhood Photo)। বলীউডৰ তাৰকাৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বিষয়ে জানিবলৈ অতি উৎসাহিত বহু বলীউডপ্ৰেমীয়ে এই ফটোখন চাই চিনিব নোৱাৰিলে অতিকৈ চিনাকি এইগৰাকী সফল অভিনেত্ৰীক।

    এই ফটোখনত বলীউডৰ ছুপাৰষ্টাৰ অভিনেত্ৰীক (Bollywood superstar actress) তেওঁৰ জ্যেষ্ঠ ভগ্নীৰ সৈতে দেখা গৈছে। ফটোখনত আপুনি দুগৰাকী সৰু ছোৱালীয়ে ডিঙিত মালা পিন্ধি থকা দেখিছে। এই দুয়োটা শিশুৱে আজিৰ সময়ত বলীউডৰ অভিনেত্ৰী, কিন্তু ক'লা ফ্ৰকত দেখা শিশুটোৱে সফলতাৰ শীৰ্ষত আছিল, অৰ্জন কৰিছিল খ্যাতি। আৰু আপুনি তেওঁক নজনাৰ কোনো প্ৰশ্নই নুঠে।

    ক'লা ফ্ৰকত দেখা পোৱা শিশুজনীৰ অভিব্যক্তিও বৰ মৰমলগা। আপুনি তেওঁক চিনাক্ত কৰিব পাৰিছেনে?

    যদি পৰা নাই, তেন্তে আমি আপোনাক কওঁ যে এই ভগ্নীসকল আন কোনো নহয়। বলীউডৰ অভিনেত্ৰী ফাৰাহ নাজ আৰু তেওঁৰ সৰু ভগ্নী টাবু। হয়, ক'লা ফ্ৰকত দেখা পোৱা শিশুটি বলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী টাবু (Tabu)। টাবু হৈছে বলীউডৰ এনে এগৰাকী অভিনেত্ৰী, যাৰ কোটি কোটি অনুসৰণকাৰী আছে। টাবুৰ অভিনয়ে বলীউডত অনন্য মাত্ৰা প্ৰদান কৰিছে। তেওঁৰ শক্তিশালী অভিনয়ৰ বাবে জনাজাত।
    Published by:Gautam Barman
    First published: