உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Actress Childhood Photo: মাকৰ কান্ধত উঠি থকা এই শিশু বলীউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী, কাম কৰিছে হলীউডতো, তেওঁক চিনিব পাৰিছেনে?

    Actress Childhood Photo: মাকৰ কান্ধত উঠি থকা এই শিশু বলীউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী, কাম কৰিছে হলীউডতো, তেওঁক চিনিব পাৰিছেনে?

    আজিকালি বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ শৈশৱৰ ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ থকা দেখা গৈছে।

    আজিকালি বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ শৈশৱৰ ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ থকা দেখা গৈছে।

    আজিকালি বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ শৈশৱৰ ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ থকা দেখা গৈছে।

    • Share this:
    ছ'চিয়েল মিডিয়া হৈছে এনে এক ঠাই য'ত প্ৰতিদিনে কিবা নহয় কিবা ভাইৰেল হয়। আজিকালি বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ শৈশৱৰ ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ থকা দেখা গৈছে। এতিয়ালৈকে আপুনি নিশ্চয় ইণ্টাৰনেটত বহুতো চলচ্চিত্ৰ তাৰকাৰ শৈশৱৰ ফটো দেখিছে। আমি আপোনাৰ ওচৰলৈ আন এজন চেলিব্ৰিটিৰ শৈশৱৰ ফটো আনিছোঁ, যাৰ নামটোৱে নিশ্চিতভাৱে আপোনাক বিস্মিত কৰিব (Actress Childhood Photo)।

    এই ফটোখনত মাকৰ সৈতে দেখা গৈছে এটি শিশুক। মাকৰ কান্ধত বহি থকা দেখা গৈছে তেওঁক। ছবিখনৰ এই শিশু আজিৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত অভিনেত্ৰী। তেওঁ অকল বলীউডেই নহয় হলীউডতো অভিনয়ৰ পৰিচয় দিছে। এতিয়াও যদি আপুনি চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই, তেন্তে জানি লওক এয়া কোন।



    ফটোখনত দেখা শিশুটি হুমা কুৰেছিৰ (Huma Qureshi) বাহিৰে আন কোনো নহয়। ফটোখনত হুমা কুৰেছিক তেওঁৰ মাকৰ কান্ধত বহি থকা দেখা গৈছে।

    হুমা কুৰেছিয়ে চুপাৰহিট ছবি 'গেংছ অৱ ৱাছিপুৰ'ৰ জৰিয়তে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। ইয়াৰ পিছত হুমাই বহুতো হিট ছবিত অভিনয় কৰে। হুমা কুৰেছিয়ে অলপতে হলীউডৰ ছবি 'আৰ্মী অফ দ্য ডেড'ত ওলাইছে। হুমাৰ ভায়েক চাকিব ছালিমো বলীউডৰ এজন অভিনেতা।
    Published by:Gautam Barman
    First published: