• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • বিশাল ভৰদ্বাজে অভিনেত্ৰী টাবুক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনায় এনে কি ক'লে যে বিশালৰ পত্নীয়েও দিলে প্ৰতিক্ৰিয়া ...

বিশাল ভৰদ্বাজে অভিনেত্ৰী টাবুক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনায় এনে কি ক'লে যে বিশালৰ পত্নীয়েও দিলে প্ৰতিক্ৰিয়া ...

জন্মদিনত টাবুৰ অনুৰাগী আৰু পৰিয়ালৰ লগতে বলীউডৰ বন্ধুবৰ্গই তেওঁক অভিনন্দন জনাইছে, কিন্তু টাবুক সুৰকাৰ, গীতিকাৰ, লেখক, পৰিচালক বিশাল ভৰদ্বাজে একেবাৰে বেলেগ ধৰণে অভিনন্দন জনাইছে।

জন্মদিনত টাবুৰ অনুৰাগী আৰু পৰিয়ালৰ লগতে বলীউডৰ বন্ধুবৰ্গই তেওঁক অভিনন্দন জনাইছে, কিন্তু টাবুক সুৰকাৰ, গীতিকাৰ, লেখক, পৰিচালক বিশাল ভৰদ্বাজে একেবাৰে বেলেগ ধৰণে অভিনন্দন জনাইছে।

জন্মদিনত টাবুৰ অনুৰাগী আৰু পৰিয়ালৰ লগতে বলীউডৰ বন্ধুবৰ্গই তেওঁক অভিনন্দন জনাইছে, কিন্তু টাবুক সুৰকাৰ, গীতিকাৰ, লেখক, পৰিচালক বিশাল ভৰদ্বাজে একেবাৰে বেলেগ ধৰণে অভিনন্দন জনাইছে।

  • Share this:
Tabuএ আজি ৫২ তম জন্মদিন উদযাপন কৰি আছে। এই উপলক্ষে টাবুৰ অনুৰাগী আৰু পৰিয়ালৰ লগতে বলীউডৰ বন্ধুবৰ্গই তেওঁক অভিনন্দন জনাইছে, কিন্তু টাবুক সুৰকাৰ, গীতিকাৰ, লেখক, পৰিচালক বিশাল ভৰদ্বাজে একেবাৰে বেলেগ ধৰণে অভিনন্দন জনাইছে। বিশালে টাবুক দুখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰি অভিনন্দন জনাইছিল, আনহাতে বিশালৰ পত্নী ৰেখা ভৰদ্বাজকো প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰা দেখা গৈছে।

৫২ বছৰীয়া টাবুৱে এককভাৱে বহুতো চলচ্চিত্ৰক হিট কৰি তুলিছে। গুলজাৰৰ দ্বাৰা পৰিচালিত টাবুৰ 'মাচিছ'ত বিশালৰ সংগীতো আছিল। দুয়োজন 'মকবুল' আৰু 'হায়দৰ'ৰ দৰে স্মৰণীয় চলচ্চিত্ৰতো একেলগে আছিল। বিশাল টাবুৰ অভিনয়ৰ এজন ডাঙৰ অনুৰাগী। এনে পৰিস্থিতিত, প্ৰিয় অভিনেত্ৰীগৰাকীক তেওঁৰ জন্মদিনত এক বিশেষ ধৰণে অভিনন্দন জনোৱা প্ৰয়োজন।

'শৈশৱৰ প্ৰেম মোৰ পাহৰি নাযাবা টাবু'
বিশাল ভৰদ্বাজে ইনষ্টাগ্ৰামত টাবুক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছিল আৰু লিখিছিল, 'শৈশৱৰ প্ৰেম মোৰ পাহৰি নাযাবা, শুভ জন্মদিন তাবুজী'।

অনুৰাগীসকলে বিশালৰ এই পোষ্টটোত প্ৰেম প্ৰকাশ কৰিছে, আনহাতে বিশালৰ পত্নী ৰেখা ভৰদ্বাজকো হৃদয়ৰ ইমোজি শ্বেয়াৰ কৰি প্ৰেম প্ৰকাশ কৰা দেখা গৈছে।

বিশাল ভৰদ্বাজ পোষ্ট (ফটো: বিশালৰভৰদ্বাজ/ইনষ্টাগ্ৰাম)


টাবু আৰু বিশালে ইজনে সিজনক বহুত সন্মান কৰে
আপোনাক কওঁ যে বিশাল ভৰদ্বাজ আৰু টাবুক আকৌ এবাৰ 'ইন্টেলিজেন্স' বোলছবিখনত একেলগে দেখা যাব। নেটফ্লিক্সৰ এক অনুষ্ঠানত, যেতিয়া আয়োজক মণিশ পল আৰু মল্লিকা দুয়ো টাবুক 'ইন্টেলিজেন্স'ৰ বিষয়ে সুধিছিল, টাবুৱে কৈছিল যে যেতিয়া মই বিশাল জীৰ স্ক্ৰিপ্ট পঢ়িছিলো, মই অনুভৱ কৰোঁ যে এইটো মোৰ বাবে লিখা হৈছে। তেওঁ যি স্ক্ৰিপ্ট লিখিছে, তেওঁ মোৰ কথা ভাবে। এই সন্দৰ্ভত, বিশাল ভৰদ্বাজে কয় যে মই বহু জনমৰ পৰা টাবুৰ প্ৰেমত আছোঁ।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি