• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • প্ৰবীণ অভিনেতা বিক্ৰম গোখলেৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি, পুনেৰ চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি ...

প্ৰবীণ অভিনেতা বিক্ৰম গোখলেৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি, পুনেৰ চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি ...

Vikram Gokhale Hospitalised:"অগ্নিপথ", "হাম দিল দে চুকে সনম" আৰু "ভুল ভুলাইয়া"ৰ দৰে ব্লকবাষ্টাৰত অভিনয় কৰা প্ৰবীণ অভিনেতা বিক্ৰম গোখলেক তেওঁৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ পিছত পুনেৰ এখন চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে।

Vikram Gokhale Hospitalised:"অগ্নিপথ", "হাম দিল দে চুকে সনম" আৰু "ভুল ভুলাইয়া"ৰ দৰে ব্লকবাষ্টাৰত অভিনয় কৰা প্ৰবীণ অভিনেতা বিক্ৰম গোখলেক তেওঁৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ পিছত পুনেৰ এখন চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে।

Vikram Gokhale Hospitalised:"অগ্নিপথ", "হাম দিল দে চুকে সনম" আৰু "ভুল ভুলাইয়া"ৰ দৰে ব্লকবাষ্টাৰত অভিনয় কৰা প্ৰবীণ অভিনেতা বিক্ৰম গোখলেক তেওঁৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ পিছত পুনেৰ এখন চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে।

  • Share this:
Vikram Gokhale Hospitalised:"অগ্নিপথ", "হাম দিল দে চুকে সনম" আৰু "ভুল ভুলাইয়া"ৰ দৰে ব্লকবাষ্টাৰত অভিনয় কৰা প্ৰবীণ অভিনেতা বিক্ৰম গোখলেক তেওঁৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ পিছত পুনেৰ এখন চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে। কোৱা হৈছে যে বিক্ৰম যোৱা ১৫ দিন ধৰি পুনেৰ দীননাথ মংগেশকাৰ চিকিৎসালয়ত আছে। কিন্তু তেওঁৰ অৱস্থা এতিয়াও সংকটজনক হৈ আছে।

সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, বিক্ৰমৰ স্বাস্থ্যৰ কোনো উন্নতি হোৱা নাই। আনকি এই সময়তো, তেওঁৰ অৱস্থা সংকটজনক হৈ আছে আৰু অভিনেতাজনৰ বিষয়ে চিকিৎসকসকলৰ পৰা কোনো সঁহাৰি পোৱা নাই বুলি জানিব পৰা গৈছে। এনে পৰিস্থিতিত, অভিনেতাজনৰ পৰিয়ালো যথেষ্ট বিচলিত। পৰিয়ালটোৰ পৰাও কোনো আনুষ্ঠানিক বিবৃতি পোৱা হোৱা নাই।



সংবাদ সংস্থা এএনআইয়ে ইয়াৰ টুইটাৰ হেণ্ডেলৰ জৰিয়তে প্ৰবীণ অভিনেতাজনৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিৰ বিষয়ে তথ্য প্ৰদান কৰিছে, সংস্থাটোৱে ইয়াৰ টুইটৰ জৰিয়তে কৈছে যে অভিনেতাজনৰ অৱস্থা অতি গুৰুতৰ হৈ আছে। ইয়াৰ টুইটত সংস্থাটোৱে লিখিছে, "কেইদিনমান আগতে প্ৰবীণ অভিনেতা বিক্ৰম গোখলেক পুনেৰ দীননাথ মংগেশকাৰ চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। কিন্তু তেওঁৰ অৱস্থা এতিয়াও গুৰুতৰ হৈ আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি