• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • কেটৰিনাৰ হাতৰ হালৱা খাই কামলৈ উভতিছে বিকি ! বিকিক অনুৰাগীৰ প্ৰশ্ন, 'দাদা, বৌ ক'ত আছে' ?

কেটৰিনাৰ হাতৰ হালৱা খাই কামলৈ উভতিছে বিকি ! বিকিক অনুৰাগীৰ প্ৰশ্ন, 'দাদা, বৌ ক'ত আছে' ?

বলীউডৰ আটাইতকৈ প্ৰতীক্ষিত বিবাহত কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু বিকি কৌশল (Vicky Kaushal)ৰ বিয়াৰ আজি ৯ দিন সম্পূৰ্ণ হৈছে। বিয়াৰ আগতে আৰু পিছত সকলো ৰীতি-নীতি সম্পূৰ্ণ কৰাৰ পিছত বিকি কৌশলে আকৌ এবাৰ তেওঁৰ কামলৈ উভতি আহিছে (Vicky Kaushal Returns To Work)।

বলীউডৰ আটাইতকৈ প্ৰতীক্ষিত বিবাহত কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু বিকি কৌশল (Vicky Kaushal)ৰ বিয়াৰ আজি ৯ দিন সম্পূৰ্ণ হৈছে। বিয়াৰ আগতে আৰু পিছত সকলো ৰীতি-নীতি সম্পূৰ্ণ কৰাৰ পিছত বিকি কৌশলে আকৌ এবাৰ তেওঁৰ কামলৈ উভতি আহিছে (Vicky Kaushal Returns To Work)।

বলীউডৰ আটাইতকৈ প্ৰতীক্ষিত বিবাহত কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু বিকি কৌশল (Vicky Kaushal)ৰ বিয়াৰ আজি ৯ দিন সম্পূৰ্ণ হৈছে। বিয়াৰ আগতে আৰু পিছত সকলো ৰীতি-নীতি সম্পূৰ্ণ কৰাৰ পিছত বিকি কৌশলে আকৌ এবাৰ তেওঁৰ কামলৈ উভতি আহিছে (Vicky Kaushal Returns To Work)।

  • Share this:
বলীউডৰ আটাইতকৈ প্ৰতীক্ষিত বিবাহত কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু বিকি কৌশল (Vicky Kaushal)ৰ বিয়াৰ আজি ৯ দিন সম্পূৰ্ণ হৈছে। কেটৰিনা আৰু বিকিয়ে ৯ ডিচেম্বৰত ৰাজস্থানৰ চৱাই মাধোপুৰৰ ফৰ্ট বৰৱাৰাৰ ছিক্স চেঞ্চ ৰিজৰ্টত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হয়। বিয়াৰ আগতে আৰু পিছত সকলো ৰীতি-নীতি সম্পূৰ্ণ কৰাৰ পিছত বিকি কৌশলে আকৌ এবাৰ তেওঁৰ কামলৈ উভতি আহিছে (Vicky Kaushal Returns To Work)। তেওঁ অলপতে নিজৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু অনুৰাগীসকলক ইয়াৰ বিষয়ে অৱগত কৰিছিল।

বিয়াৰ পিছত কাম আৰম্ভ হৈছে
বিকি কৌশলে অলপতে ইনষ্টাগ্ৰামত সকলো বিবাহ অনুষ্ঠানৰ ফটো আপডেট কৰাৰ পিছত নিজৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত তেওঁ ক'লা হুডযুক্ত, ক'লা চশমা আৰু ক'লা টুপী পিন্ধি তেওঁৰ গাড়ীত বহি আছে। তেওঁ এই ছবিখনৰ সৈতে শিৰোনাম দি তেওঁৰ কামৰ ৰিজিউম ব্যাখ্যা কৰিছে। বিকি কৌশলে ছবিখনৰ শিৰোনাম দিছিল 'প্ৰথমে কফি তাৰ পিছত শ্বুটিং।'



বিকি কৌশলক অনুৰাগীসকলে প্ৰশ্ন সুধিছিল
অনুৰাগীসকলে বিকি কৌশলৰ এই পোষ্টটোত বহু মন্তব্য কৰিছে। কিছুমানে কেটৰিনাৰ হালৱা কেনে আছিল সুধিছে আৰু কিছুমানে সুধিছে আপুনি কিয় অকলশৰীয়া? কেটৰিনা বৌ ক'ত আছে ? এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে লিখিছে, 'ভাইয়া হালৱা কেনে আছিল'। আন এজনে লিখিছিল: 'ভাইয়াই হালৱা খাই দৃশ্যগ্ৰহণ আৰম্ভ কৰিছে'। আন এজনে লিখিছিল 'ভাইয়া কেটৰিনা বৌ ক'ত, আপুনি অকলে কাম আৰম্ভ কৰিছে নেকি?' কেটৰিনাৰ এজন অনুৰাগীয়ে লিখিছিল, 'মোৰ কেটৰিনা বাইদেউক সুখী ৰাখক, অত্যাধিক কাম নকৰিব।'

কেটৰিনা কাইফৰ প্ৰথম পাকঘৰ
কেটৰিনা কাইফে শুক্ৰবাৰে প্ৰথমবাৰৰ বাবে শহুৰেকৰ ৰান্ধিছিল। তেওঁ প্ৰথমবাৰৰ বাবে ঘৰত হালৱা বনাইছিল। যাৰ ফটো তেওঁ ছচিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰিছিল। কেটৰিনাই ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীত হালৱাৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু লিখিছিল- মই ইয়াক বনাইছো।

বিকিয়ে কেটৰিনাৰ হালৱাৰ কথা ক'লে - সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ হালৱা
কেটৰিনাৰ পিছত, বিকি কৌশলে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীত হালৱাৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু লিখিছিল- শ্ৰেষ্ঠ হালৱা এভাৰ। লগতে এটা ইমোজি পোষ্ট কৰিছিল।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Kokil Sarma
First published: