• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • স্কুলত ছোৱালীৰ পিছফালে নৃত্য কৰা কিশোৰজন আজি ছুপাৰষ্টাৰ হৈ পৰিছে, চুৰি কৰিছে দুগৰাকী নায়িকাৰ হৃদয় ...

স্কুলত ছোৱালীৰ পিছফালে নৃত্য কৰা কিশোৰজন আজি ছুপাৰষ্টাৰ হৈ পৰিছে, চুৰি কৰিছে দুগৰাকী নায়িকাৰ হৃদয় ...

স্কুলত ছোৱালীৰ পিছফালে নৃত্য কৰা বিকি কৌশলে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি গোবিন্দা নাম মেৰাত দুগৰাকী নায়িকাৰ হৃদয় চুৰি কৰিছে।

স্কুলত ছোৱালীৰ পিছফালে নৃত্য কৰা বিকি কৌশলে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি গোবিন্দা নাম মেৰাত দুগৰাকী নায়িকাৰ হৃদয় চুৰি কৰিছে।

স্কুলত ছোৱালীৰ পিছফালে নৃত্য কৰা বিকি কৌশলে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি গোবিন্দা নাম মেৰাত দুগৰাকী নায়িকাৰ হৃদয় চুৰি কৰিছে।

  • Share this:
বিকি কৌশল বৰ্তমান তেওঁৰ ছবি 'গোবিন্দা নাম মেৰা'ৰ প্ৰচাৰত ব্যস্ত হৈ আছে। বিকি কৌশল, কিয়াৰা আদৱানী আৰু ভূমি পেডনেকাৰ অভিনীত এই ছবিখন ১৬ ডিচেম্বৰত ছবিগৃহত মুক্তি পোৱাৰ কথা আছে।

শেহতীয়াকৈ, ছবিখনৰ আইটেম গান 'বিজুলী'ও মুকলি কৰা হৈছে। এই গানটোত, কিয়াৰা আৰু বিকি কৌশলে শক্তিশালী থুমকা দিছে। এই গানটোত বিকিৰ নৃত্য বহুতে ভাল পাইছে। এইটো প্ৰথমবাৰৰ বাবে বিকি কৌশলক পৰ্দাত এনে কঠোৰ নৃত্য কৰা দেখা গৈছে। স্কুলত ছোৱালীৰ পিছফালে নৃত্য কৰা বিকি কৌশলে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি গোবিন্দা নাম মেৰাত দুগৰাকী নায়িকাৰ হৃদয় চুৰি কৰিছে।



বিকি কৌশলে শৈশৱৰ এখন ছবি শ্বেয়াৰ কৰিছে

বিজলী সম্পৰ্কে চলি থকা আলোচনাৰ মাজতে বিকি কৌশলে তেওঁৰ শৈশৱৰ ছবি শ্বেয়াৰ কৰিছে, য'ত বিকিক বিদ্যালয়ৰ অনুষ্ঠানত নৃত্য কৰা দেখা গৈছে। বিকিয়ে এই ফটোখন পোষ্ট কৰি লিখিছে যে তেওঁ সৰুৰে পৰা পৃষ্ঠভূমিত নৃত্য কৰিবলৈ ভাল পাইছিল। বিকিৰ এই ফটোবোৰলৈ চাই, এনে লাগিছে যে বিকি সৰুৰে পৰা নৃত্যৰ বাবে বিয়াকুল হৈ আছে। অৱশ্যে, এইটো এটা বেলেগ বিষয় যে বিকি কৌশলে আগতে কেতিয়াও পৰ্দাত ইমান শক্তিশালী নৃত্য কৰাৰ সুযোগ পোৱা নাছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি