• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • গাড়ীৰ পৰা নামোতে সৰি পৰিল Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী উৰ্বশীৰ iPhone ! তাৰ পিছত কি হ'ল, চাওক Video...

গাড়ীৰ পৰা নামোতে সৰি পৰিল Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী উৰ্বশীৰ iPhone ! তাৰ পিছত কি হ'ল, চাওক Video...

Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী উৰ্বশী ৰৌতেলা (Urvashi Rautela) ছচিয়েল মিডিয়াত অতি সক্ৰিয়। শেহতীয়াকৈ, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ গাড়ীৰ পৰা নামি অহাৰ লগে লগে, তেওঁৰ নতুন আইফোন 13 (iPhone 13) ৰাস্তাৰ তলত পৰি যায়। অভিনেত্ৰীগৰাকী ফোনটো তলত পৰাৰ লগে লগে মুখৰ অভিব্যক্তি সলনি হয়।

Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী উৰ্বশী ৰৌতেলা (Urvashi Rautela) ছচিয়েল মিডিয়াত অতি সক্ৰিয়। শেহতীয়াকৈ, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ গাড়ীৰ পৰা নামি অহাৰ লগে লগে, তেওঁৰ নতুন আইফোন 13 (iPhone 13) ৰাস্তাৰ তলত পৰি যায়। অভিনেত্ৰীগৰাকী ফোনটো তলত পৰাৰ লগে লগে মুখৰ অভিব্যক্তি সলনি হয়।

Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী উৰ্বশী ৰৌতেলা (Urvashi Rautela) ছচিয়েল মিডিয়াত অতি সক্ৰিয়। শেহতীয়াকৈ, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ গাড়ীৰ পৰা নামি অহাৰ লগে লগে, তেওঁৰ নতুন আইফোন 13 (iPhone 13) ৰাস্তাৰ তলত পৰি যায়। অভিনেত্ৰীগৰাকী ফোনটো তলত পৰাৰ লগে লগে মুখৰ অভিব্যক্তি সলনি হয়।

  • Share this:
Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী উৰ্বশী ৰৌতেলা (Urvashi Rautela) ছচিয়েল মিডিয়াত অতি সক্ৰিয়। তেওঁৰ শৈলী আৰু সৌন্দৰ্যৰ সৈতে তেওঁ সকলোকে মুগ্ধ কৰে। তেওঁৰ ধুনীয়া চেহেৰা আৰু ব্যয়বহুল পোছাকৰ বাবে দিনে দিনে বাতৰিলৈ অহা উৰ্বশীয়ে এক ডাঙৰ ক্ষতিৰ সন্মুখীন হৈছে। শেহতীয়াকৈ, অভিনেত্ৰীগৰাকী হঠাতে তেওঁৰ আইফোন 13-তো পৰিছিল, যাৰ পিছত তেওঁ ফোনটো উঠোৱাৰ পিছত প্ৰতিক্ৰিয়া দিছিল আৰু এতিয়া ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ অনুৰাগীৰ অনুসৰণ যথেষ্ট শক্তিশালী । শেহতীয়াকৈ, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ গাড়ীৰ পৰা নামি অহাৰ লগে লগে, তেওঁৰ নতুন আইফোন 13 (iPhone 13) ৰাস্তাৰ তলত পৰি যায়। অভিনেত্ৰীগৰাকী ফোনটো তলত পৰাৰ লগে লগে মুখৰ অভিব্যক্তি সলনি হয়।

ভাইৰেল ভায়ানীয়ে ভিডিঅ'টো সামাজিক মাধ্যমত শ্বেয়াৰ কৰিছিল যিটো ভাইৰেল হৈ আছে। ভিডিঅ'টোত আপুনি দেখিব পাৰে যে অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ফোনটো তললৈ পৰি যোৱাৰ লগে লগে, তেওঁৰ মুখৰ ৰং সলনি হৈছিল । তেওঁ লগে লগে ৰাস্তাৰ পৰা পৰি যোৱা ফোনটো তুলি লয় আৰু ফোনটো উঠোৱাৰ লগে লগে তেওঁৰ মুখৰ ৰং সলনি হোৱাৰ দৰে লাগিছে। অৱশ্যে, ফোনটো পৰি যোৱাৰ পিছত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কেমেৰা উপেক্ষা কৰে আৰু আগবাঢ়ি যায়।




আপোনাক কওঁ যে উৰ্বশী ৰৌতেলা প্ৰকৃততে এগৰাকী সম্পূৰ্ণ ফেশ্বনিষ্ট। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে প্ৰতিটো চেহেৰাক আকৰ্ষণীয় কৰিব পাৰে, সেয়া নৈমিত্তিক, ডিজাইনাৰ বা বিমানবন্দৰ হওঁক। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে সামাজিক মাধ্যমত ডিজাইনাৰজনৰ সৈতে ৰেম্প ৱাকৰ এক আভাস ভাগ বতৰা কৰিছে। উৰ্বশী ৰৌতেলাই এটা ডাঙৰ বল গাউনৰ পোছাক পিন্ধিছিল। উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ বল গাউনৰ পোছাকৰ মূল্য ৪০ লাখ টকা।
Published by:Kokil Sarma
First published: