உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • উৰ্বশী ৰৌতেলাই বিমানবন্দৰত ইমান দামী মিনি পোছাক পিন্ধিছে ! ইয়াৰ দাম এখন চাৰিচকীয়া গাড়ীৰ সমান ...

    উৰ্বশী ৰৌতেলাই বিমানবন্দৰত ইমান দামী মিনি পোছাক পিন্ধিছে ! ইয়াৰ দাম এখন চাৰিচকীয়া গাড়ীৰ সমান ...

    উৰ্বশী ৰৌতেলাক (Urvashi Rautela Airport Look) বিমানবন্দৰত দেখা গৈছিল। ইয়াৰ এটা ভিডিঅ' ওলাইছে। উৰ্বশী ৰৌতেলাক (Urvashi Rautela Dress Price) গুলপীয়া মিনিস্কাৰ্ট পোছাকত অত্যন্ত আকৰ্ষণীয় লাগিছিল। ইয়াৰ মূল্য ৫ লাখ টকা।

    উৰ্বশী ৰৌতেলাক (Urvashi Rautela Airport Look) বিমানবন্দৰত দেখা গৈছিল। ইয়াৰ এটা ভিডিঅ' ওলাইছে। উৰ্বশী ৰৌতেলাক (Urvashi Rautela Dress Price) গুলপীয়া মিনিস্কাৰ্ট পোছাকত অত্যন্ত আকৰ্ষণীয় লাগিছিল। ইয়াৰ মূল্য ৫ লাখ টকা।

    উৰ্বশী ৰৌতেলাক (Urvashi Rautela Airport Look) বিমানবন্দৰত দেখা গৈছিল। ইয়াৰ এটা ভিডিঅ' ওলাইছে। উৰ্বশী ৰৌতেলাক (Urvashi Rautela Dress Price) গুলপীয়া মিনিস্কাৰ্ট পোছাকত অত্যন্ত আকৰ্ষণীয় লাগিছিল। ইয়াৰ মূল্য ৫ লাখ টকা।

    • Share this:
    যেতিয়া উৰ্বশী ৰৌতেলা মিছ ইউনিভাৰ্ছ ২০২১ ৰ বিচাৰ কৰিছিল তেতিয়া তেওঁ বহুত সুখী আৰু আৱেগিক আছিল। ভাৰতে ২১ বছৰৰ পিছত মিছ ইউনিভাৰ্ছ খিতাপ জিকিছে। মিছ ইউনিভাৰ্ছ প্ৰতিযোগিতা ইজৰাইলত অনুষ্ঠিত হৈছিল। ভাৰতে মিছ ইউনিভাৰ্ছ প্ৰতিযোগিতাত জয়লাভ কৰাটো প্ৰত্যক্ষ কৰাত উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ কৃতিত্ব গুৰুত্বপূৰ্ণ। মিছ ইউনিভাৰ্ছ ২০২১ প্ৰতিযোগিতাত ভাৰতৰ বিজয়ৰ পিছত উৰ্বশী ৰৌতেলা (Urvashi Rautela Photos) দেশলৈ উভতি আহিছে।

    উৰ্বশী ৰৌতেলাক (Urvashi Rautela Airport Look) বিমানবন্দৰত দেখা গৈছিল। ইয়াৰ এটা ভিডিঅ' ওলাইছে। তেওঁক আগৰ দৰেই ধুনীয়া লাগিছিল। বিমানবন্দৰত তেওঁক উষ্ম আদৰণি জনোৱা হৈছিল। তাত উপস্থিত লোকসকলে তেওঁলোকক ফুলৰ মালা পিন্ধাইছিল আৰু তেওঁক আদৰণি জনাইছিল। তেওঁক যথেষ্ট সুখী দেখাইছিল। তেওঁ কাকতৰ এখন ফটোৰ বাবেও পোজ দিছিল। উৰ্বশীয়েও এটা ধুনীয়া পোছাক পিন্ধিছিল।




    উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ পোছাকৰ মূল্য
    উৰ্বশী ৰৌতেলাক (Urvashi Rautela Dress Price) গুলপীয়া মিনিস্কাৰ্ট পোছাকত অত্যন্ত আকৰ্ষণীয় লাগিছিল। উৰ্বশীৰ পোছাকটো পোচিঅ' আৰু স্কাৰলেটৰ দ্বাৰা ডিজাইন কৰা হৈছে। ইয়াৰ মূল্য ৫ লাখ টকা। পোছাকত হীৰা আছিল।তেওঁ হীৰাৰ কাণফুলি আৰু ব্ৰেচলেটৰ সৈতে তেওঁৰ চেহেৰাটো সম্পূৰ্ণ কৰিছিল।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: