• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • অভিনেত্ৰী স্বাৰা ভাস্কৰে যোগদান কৰিলে ভাৰত যোড়ো যাত্ৰাত, ৰাহুল গান্ধীক দিলে ফুল ! ফটো ভাইৰেল হোৱাৰ পিছত ট্ৰ'লিং আৰম্ভ ...

অভিনেত্ৰী স্বাৰা ভাস্কৰে যোগদান কৰিলে ভাৰত যোড়ো যাত্ৰাত, ৰাহুল গান্ধীক দিলে ফুল ! ফটো ভাইৰেল হোৱাৰ পিছত ট্ৰ'লিং আৰম্ভ ...

স্বাৰা ভাস্কৰে বৃহস্পতিবাৰে কংগ্ৰেছ সাংসদ ৰাহুল গান্ধীৰ ভাৰত যোড়ো যাত্ৰাত যোগদান কৰিছিল। তেতিয়াৰ পৰা, এই অভিনেত্ৰীগৰাকী ছ'চিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ লক্ষ্যৰ অধীনলৈ আহিছে।

স্বাৰা ভাস্কৰে বৃহস্পতিবাৰে কংগ্ৰেছ সাংসদ ৰাহুল গান্ধীৰ ভাৰত যোড়ো যাত্ৰাত যোগদান কৰিছিল। তেতিয়াৰ পৰা, এই অভিনেত্ৰীগৰাকী ছ'চিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ লক্ষ্যৰ অধীনলৈ আহিছে।

স্বাৰা ভাস্কৰে বৃহস্পতিবাৰে কংগ্ৰেছ সাংসদ ৰাহুল গান্ধীৰ ভাৰত যোড়ো যাত্ৰাত যোগদান কৰিছিল। তেতিয়াৰ পৰা, এই অভিনেত্ৰীগৰাকী ছ'চিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ লক্ষ্যৰ অধীনলৈ আহিছে।

  • Share this:
স্বাৰা ভাস্কৰ প্ৰায়ে তেওঁৰ স্পষ্টবাদী মতামতৰ বাবে জনাজাত। আজিকালি, এই অভিনেত্ৰীগৰাকী আকৌ এবাৰ শিৰোনামত আছে। কিন্তু এইবাৰ স্বাৰা ভাস্কৰে তেওঁৰ কোনো টুইটৰ বিষয়ে নহয় কিন্তু ৰাহুল গান্ধীৰ ভাৰত যোড়ো যাত্ৰাৰ বিষয়ে আলোচনাত আছে। স্বাৰা ভাস্কৰে বৃহস্পতিবাৰে কংগ্ৰেছ সাংসদ ৰাহুল গান্ধীৰ ভাৰত যোড়ো যাত্ৰাত যোগদান কৰিছিল। তেতিয়াৰ পৰা, এই অভিনেত্ৰীগৰাকী ছ'চিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ লক্ষ্যৰ অধীনলৈ আহিছে।

স্বাৰা ভাস্কৰে মধ্য প্ৰদেশৰ উজ্জয়িনীত প্ৰচাৰত যোগদান কৰে আৰু ছ'চিয়েল মিডিয়াত এটা পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰে আৰু এই বিষয়ে অৱগত কৰে। এতিয়া শেহতীয়াকৈ স্বাৰাই ৰাহুল গান্ধীৰ সৈতে নতুন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। এই ছবিবোৰ অতি আকৰ্ষণীয়, কিয়নো এই ছবিবোৰত স্বাৰাক ৰাহুল গান্ধীক গোলাপ ফুল দিয়া দেখা গৈছে।

ইনষ্টাগ্ৰামত এই ছবিসমূহ শ্বেয়াৰ কৰি স্বাৰাই লিখিছে, "মই কেৱল ৰাহুল গান্ধীক এই ফুলবোৰ প্ৰদান কৰি আছো। এই ফুলটো এজন যুৱকে আনিছিল আৰু দীৰ্ঘদিন ধৰি তেওঁ এই ফুলবোৰ ৰাহুল গান্ধীক দিবলৈ চেষ্টা কৰি আছিল। ঘৃণাৰ বিৰুদ্ধে আৰু দেশৰ সৈতে থিয় দিয়ক।"



স্বাৰা ভাস্কৰৰ এই ফটোবোৰ ওলাই অহাৰ লগে লগে ছ'চিয়েল মিডিয়াত প্ৰতিক্ৰিয়াৰ বন্যা আহিছে। বহুলোকে অভিনেত্ৰীগৰাকীক ট্ৰ'ল কৰিছে, আনহাতে কিছুমানক তেওঁৰ সমৰ্থনত থিয় হৈ থকা দেখা গৈছে। একে সময়তে, উদ্যোগটোৰ তেওঁৰ এগৰাকী বন্ধু অভিনেত্ৰী গৌহৰ খানে স্বাৰাৰ এই ফটোবোৰত হৃদয়ৰ ইমোজিৰে মন্তব্য কৰিছে। ইয়াৰ উপৰিও, বহুতো ব্যৱহাৰকাৰীয়ে তেওঁক ট্ৰ'ল কৰাৰ সময়ত মন্তব্য কৰিছে। কোনোবাই কৈছে যে আপুনি ৰাজনীতিত যোগদান কৰিবলৈ গৈ আছে। একে সময়তে, কোনোবাই তেওঁৰ ফটোৰ ওপৰত বেলেগ পৰামৰ্শ দিছে। হাজাৰ হাজাৰ মানুহে স্বাৰাৰ ফটোখনত প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি