• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • সুস্মিতা সেন ২০২২ চনত গুগলত সৰ্বাধিক সন্ধান কৰা অভিনেত্ৰী ...

সুস্মিতা সেন ২০২২ চনত গুগলত সৰ্বাধিক সন্ধান কৰা অভিনেত্ৰী ...

Photo- Twitter @LalitKModi

Photo- Twitter @LalitKModi

এই বছৰ গুগলত আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা অভিনেত্ৰীগৰাকী আলিয়া ভাট বা দীপিকা পাডুকন নহয় কিন্তু সুস্মিতা সেন।

  • Share this:
২০২২ চনত আলিয়া ভাট, দীপিকা পাডুকন আৰু ছ'চিয়েল মিডিয়া তাৰকা উৰ্ফি জাভেদে যথেষ্ট শিৰোনাম দখল কৰিছে। এইসকল অভিনেত্ৰী যিয়ে এই বছৰ আটাইতকৈ বেছি চৰ্চিত হৈছিল। আপুনি জানি আচৰিত হ'ব যে আটাইতকৈ বেছি লাইমলাইটত থকা স্বত্বেও, এই চেলিব্ৰেটীসকলৰ নাম বেছিভাগ সন্ধান কৰা লোকৰ তালিকাত অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হোৱা নাই। দৰাচলতে, এই বছৰ গুগলত আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা অভিনেত্ৰীগৰাকী আলিয়া ভাট বা দীপিকা পাডুকন নহয় কিন্তু সুস্মিতা সেন।

দীপিকা পাডুকন আৰু আলিয়া ভাট এই গোটেই বছৰটো যিদৰে আলোচনাত আছিল, এনে লাগিছিল যে এই দুগৰাকী অভিনেত্ৰীৰ নাম নিশ্চিতভাৱে এই তালিকাত অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হ'ব। কিন্তু এই দুয়োগৰাকী অভিনেত্ৰীক পৰাস্ত কৰি বলীউড ডিভা সুস্মিতা সেনে এই তালিকাত তেওঁৰ উপস্থিতি জাহিৰ কৰিছে। এইটো আচৰিত, কিন্তু চাৰ্চ ইঞ্জিনে প্ৰকাশ কৰা তথ্য অনুসৰি, সুস্মিতাৰ নাম এই বছৰ সৰ্বাধিক বলীউডৰ সন্ধান কৰা অভিনেত্ৰী হিচাপে ওলাইছে।

বলীউডৰ এইগৰাকী ডিভাক আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা হয়
বাতৰি অনুসৰি, সুস্মিতা সেনে বেছিভাগ অনুসন্ধান কৰা লোকৰ তালিকাত পঞ্চম স্থান দখল কৰিছে। বাতৰি অনুসৰি, তেওঁ চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগৰ একমাত্ৰ অভিনেত্ৰী যিয়ে এই তালিকাত স্থান লাভ কৰিছে। আটাইতকৈ আশ্চৰ্যজনক কথাটো হ'ল যে সুস্মিতা সেনে তেওঁৰ কোনো প্ৰকল্প, চলচ্চিত্ৰ বা গানৰ বাবে অনুসন্ধান তালিকাত যোগদান কৰা নাই। দৰাচলতে, ললিত মোডীৰ সৈতে সম্পৰ্কৰ বাবে সুস্মিতা সেন এই বছৰ আটাইতকৈ বেছি অনুসন্ধান কৰা হৈছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি