• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Ranbir-Alia Wedding : বলীউডৰ দুটা হাইপ্ৰফাইল পৰিয়ালৰ আটাইতকৈ লো-প্ৰফাইল বিবাহ, ইয়াৰ আঁৰৰ কাৰণ কি?

Ranbir-Alia Wedding : বলীউডৰ দুটা হাইপ্ৰফাইল পৰিয়ালৰ আটাইতকৈ লো-প্ৰফাইল বিবাহ, ইয়াৰ আঁৰৰ কাৰণ কি?

ভাট পৰিয়ালে বিচাৰিছিল যে বিয়াখন অতি আড়ম্বৰপূৰ্ণতাৰে হ'ব।

ভাট পৰিয়ালে বিচাৰিছিল যে বিয়াখন অতি আড়ম্বৰপূৰ্ণতাৰে হ'ব।

ভাট পৰিয়ালে বিচাৰিছিল যে বিয়াখন অতি আড়ম্বৰপূৰ্ণতাৰে হ'ব।

  • Share this:
বলীউডৰ দুই বিখ্যাত তাৰকা ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু আলিয়া ভাটে বিবাহপাশত আবদ্ধ হৈছে। বিবাহ সম্পন্ন হোৱাৰ পিছত আলিয়াই দুয়োৰে বিবাহৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰে। বিবাহৰ ৰীতি-নীতি পালি হিলত থকা ৰণবীৰ কাপুৰৰ বাস্তু এপাৰ্টমেণ্টত হৈছিল। আনহাতে দুয়োৰে পৰিয়াল কাপুৰ আৰু ভাট পৰিয়াল বলীউডৰ দুই হাইপ্ৰফাইল আৰু পুৰণি পৰিয়াল।

কিন্তু গুৰুত্বপূৰ্ণভাৱে সকলোৰে দৃষ্টিত পৰা বিশেষ কথাটো হ'ল দুয়োটা হাইপ্ৰফাইল পৰিয়ালৰ সন্তানে অতি লো-প্ৰফাইল কাৰুকাৰ্যৰে বিবাহ পাশত আবদ্ধ হৈছে। ইয়াৰ আঁৰত এটা ডাঙৰ কাৰণ আছে। ইয়াৰ লগতে, ৰণবীৰ-আলিয়াৰ এই বিয়ালৈ (Ranbir Kapoor And Alia Bhatt Wedding) বলীউডৰ বহুতো তাৰকাকো নিমন্ত্ৰণ কৰা হোৱা নাছিল। বিয়াখনত পৰিয়ালৰ সদস্য আৰু দম্পতীটোৰ ঘনিষ্ঠ বন্ধু উপস্থিত আছে।

কিয় বিয়াখন আড়ম্বৰপূৰ্ণ হোৱা নাছিল? 
দৰাচলতে এই বিবাহ সম্পৰ্কীয় সকলো সিদ্ধান্ত ৰণবীৰ কাপুৰে (Ranbir Kapoor) লৈছে। ৰণবীৰে অতি ধুমধামেৰে বিবাহপাশত আবদ্ধ হোৱাটো বিচৰা নাছিল। সেইকাৰণে তেওঁৰ পছন্দ আৰু অপছন্দৰ কথা মনত ৰাখি এই বিবাহ সম্পন্ন হৈছিল। অৱশ্যে, ভাট পৰিয়ালে বিচাৰিছিল যে বিয়াখন অতি আড়ম্বৰপূৰ্ণতাৰে হ'ব। ইয়াৰ কাৰণ হ'ল ভাট পৰিয়ালত এতিয়ালৈকে হোৱা সকলো বিবাহ অতি সৰল ধৰণে হৈছে।

সেয়ে ভাট পৰিয়ালে আলিয়াৰ বিয়াখন স্মৰণীয় কৰি তুলিব বিচাৰিছিল, কিন্তু আলিয়াই (Alia Bhatt) পৰিয়ালটোক নিশ্চিত কৰিছিল যে তেওঁলোকে ৰণবীৰৰ সিদ্ধান্তক সন্মান কৰা উচিত, যাৰ পিছত ভাট পৰিয়ালে লো-প্ৰফাইল বিবাহৰ বাবে সন্মত হয়।






ৰণবীৰ এজন অতি লাজকুৰীয়া আৰু অন্তৰ্মুখী অভিনেতা। ৰণবীৰ কাপুৰ উদ্যোগটোৰ এজন অন্তৰ্মুখী অভিনেতা। তেওঁৰ প্ৰকৃতিও বৰ লাজকুৰীয়া। তেওঁ আনকি উদ্যোগটোত অনুষ্ঠিত হোৱা পাৰ্টীতো উপস্থিত নাথাকে। সাধাৰণতে তেওঁ তেওঁৰ ঘনিষ্ঠ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ঘূৰি থাকে। ৰণবীৰ এনে এজন বলীউডৰ চেলিব্ৰেটী যি কোনো সামাজিক মাধ্যমৰ ছাইটত সক্ৰিয় নহয়। অৱশ্যে, তেওঁৰ নামত থকা বহুতো একাউণ্ট সক্ৰিয়।
Published by:Gautam Barman
First published: