• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • ছলমান খানৰ পৰিয়ালত যোগদান কৰিব সোণাক্ষী সিনহাই ! কাৰ সৈতে বিয়াত বহিব বলীউডৰ অভিনেত্ৰীগৰাকী ?

ছলমান খানৰ পৰিয়ালত যোগদান কৰিব সোণাক্ষী সিনহাই ! কাৰ সৈতে বিয়াত বহিব বলীউডৰ অভিনেত্ৰীগৰাকী ?

Photo- Instagram @aslisona/beingsalmankhan

Photo- Instagram @aslisona/beingsalmankhan

সোণাক্ষী সিনহা (Sonkashi Sinha Wedding) চলমান খানৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ অতি ঘনিষ্ঠ আৰু সম্পৰ্কত আছে। চলমানৰ পৰিয়ালৰ এই সদস্যজনৰ নাম বাণ্টি সচদেৱ। সোণাক্ষীয়ে বাণ্টিক বিয়া কৰাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে বুলি কোৱা হৈছে। বাণ্টি চলমানৰ সৰু ভায়েক চোহেইল খানৰ সম্পৰ্কীয়।

  • Share this:
Bollywood চেলিব্ৰেটীসকলৰ বিয়াৰ বতৰ চলি আছে। ৰাজকুমাৰ ৰাও-পত্ৰলেখা আৰু অনুষ্কা ৰঞ্জন-আদিত্য শেহতীয়াকৈ বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছিল। বিকি কৌশল-কেটৰিনা কাইফ বিয়াৰ বাবে সাজু হৈছে আৰু অহা সপ্তাহত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হ'ব। আলিয়া ভাট আৰু ৰণবীৰ কাপুৰৰ বিয়াৰ প্ৰস্তুতি পূৰ্ণ গতিত চলি আছে। আন এগৰাকী ডাঙৰ অভিনেত্ৰীক এই বিবাহৰ তালিকাত অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হৈছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ নাম সোণাক্ষী সিনহা। সোণাক্ষী প্ৰবীণ অভিনেতা আৰু নেতা শত্ৰুঘ্ন সিনহাৰ জীয়ৰী।

কেইবাখনো প্ৰতিবেদনত দাবী কৰা হৈছে যে সোণাক্ষী সিনহা (Sonkashi Sinha Wedding) চলমান খানৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ অতি ঘনিষ্ঠ আৰু সম্পৰ্কত আছে। চলমানৰ পৰিয়ালৰ এই সদস্যজনৰ নাম বাণ্টি সচদেৱ। সোণাক্ষীয়ে বাণ্টিক বিয়া কৰাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে বুলি কোৱা হৈছে। বাণ্টি চলমানৰ সৰু ভায়েক চোহেইল খানৰ সম্পৰ্কীয়। সোণাক্ষী আৰু বাণ্টিৰ বন্ধুত্ব খুব ভাল। দুয়োকে প্ৰায়ে পাৰ্টিবোৰত একেলগে দেখা যায়।

বলীউড বাবলক দিয়া এক সাক্ষাৎকাৰত সোণাক্ষী সিনহাই কৈছে যে যেতিয়া তেওঁ স্কুলত পঢ়ি আছিল, তেতিয়া তেওঁ প্ৰেমত পৰিছিল। কিন্তু তেওঁলোকে স্নাতক ডিগ্ৰী সম্পূৰ্ণ কৰাৰ লগে লগে বিচ্ছেদ হৈছিল। তেওঁ কয় যে তেওঁ সম্পৰ্কটো অতি গুৰুত্বসহকাৰে লৈছিল যিটো ৫ বছৰতকৈও অধিক সময় ধৰি চলিছিল। সোণাক্ষীয়ে অৱশ্যে লৰাৰ নাম প্ৰকাশ কৰা নাছিল। তথাপিও মানুহে অনুমান কৰি আছে যে লৰা বান্টি সচদেৱৰ বাহিৰে আন কোনো নহয়।

বান্টি সচদেৱৰ সৈতে সম্পৰ্ক
সোণাক্ষী সিনহা আৰু বাণ্টি সচদেৱৰযথেষ্ট ভাল বন্ধন আছে। দুয়োকে প্ৰায়ে একেলগে পাৰ্টিত দেখা যায়। সোণাক্ষীয়ে এটা সাক্ষাৎকাৰত বাণ্টিক যথেষ্ট প্ৰশংসা কৰিছিল আৰু তেওঁক এজন স্ব-নিৰ্মিত ব্যক্তি হিচাপে বৰ্ণনা কৰিছিল। তেওঁ কৈছিল যে বাণ্টিয়ে এতিয়া তেওঁৰ বেচলাৰহুড উপভোগ কৰিব বিচাৰে। সোণাক্ষী চলমান খান আৰু তেওঁৰ পৰিয়ালৰ একেবাৰে ঘনিষ্ঠ। চলমানৰ দেউতাক চেলিম খান আৰু শত্ৰুঘ্ন সিনহাও বহুত ভাল বন্ধু। চলমানে শত্ৰুঘ্নক বহুত সন্মান কৰে।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Kokil Sarma
First published: