• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • হুমা কুৰেছিৰ এটা ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্টত সোণাক্ষী সিনহাৰ আইনী জাননী প্ৰেৰণ কৰাৰ ভাবুকি...

হুমা কুৰেছিৰ এটা ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্টত সোণাক্ষী সিনহাৰ আইনী জাননী প্ৰেৰণ কৰাৰ ভাবুকি...

সোমবাৰে সোণাক্ষী সিনহাই (Sonakshi Sinha) অভিনেত্ৰী হুমা কুৰেছিলৈ 'আইনী জাননী' প্ৰেৰণ কৰাৰ ভাবুকি দিছে। সোণাক্ষীয়ে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীৰ জৰিয়তে ভাবুকি দিছে। অৱশ্যে, এই ভাবুকি ধেমেলীয়া আছিল।

সোমবাৰে সোণাক্ষী সিনহাই (Sonakshi Sinha) অভিনেত্ৰী হুমা কুৰেছিলৈ 'আইনী জাননী' প্ৰেৰণ কৰাৰ ভাবুকি দিছে। সোণাক্ষীয়ে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীৰ জৰিয়তে ভাবুকি দিছে। অৱশ্যে, এই ভাবুকি ধেমেলীয়া আছিল।

সোমবাৰে সোণাক্ষী সিনহাই (Sonakshi Sinha) অভিনেত্ৰী হুমা কুৰেছিলৈ 'আইনী জাননী' প্ৰেৰণ কৰাৰ ভাবুকি দিছে। সোণাক্ষীয়ে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীৰ জৰিয়তে ভাবুকি দিছে। অৱশ্যে, এই ভাবুকি ধেমেলীয়া আছিল।

  • Share this:
সোমবাৰে সোণাক্ষী সিনহাই (Sonakshi Sinha) অভিনেত্ৰী হুমা কুৰেছিলৈ 'আইনী জাননী' প্ৰেৰণ কৰাৰ ভাবুকি দিছে। সোণাক্ষীয়ে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীৰ জৰিয়তে ভাবুকি দিছে। অৱশ্যে, এই ভাবুকি ধেমেলীয়া আছিল। সোণাক্ষীয়ে হুমাৰ হেলোইন পোষ্টটো তেওঁৰ ইনষ্টা ষ্টৰীত শ্বেয়াৰ কৰাৰ সময়ত টিজ কৰে। সোণাক্ষীয়ে হুমাৰ পোষ্টটো শ্বেয়াৰ কৰি লিখিছিল, "আপোনাৰ প্ৰশংসাৰ বাবে মোৰ ফটো পোষ্ট কৰা বন্ধ কৰক। মই এখন আইনী জাননী প্ৰেৰণ কৰিছো।"

হুমা কুৰেছিয়ে (Huma Quresshi) হাতত মুখা লৈ ইনষ্টাগ্ৰামত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু মুখখন ঢাকি ৰাখিছিল। সেই মুখাত হুমাৰ চকু দেখা যায়। তেওঁ ক'লা পোছাক পিন্ধিআছে। উদ্যোগটোৰ মানুহে হুমাৰ ছবিখনত মন্তব্য কৰিছিল। তেওঁলোকৰ ভিতৰত আছিল সোণাক্ষী সিনহা। সোণাক্ষীয়ে মন্তব্যত লিখিছিল, "মাফ কৰক আপুনি মোৰ অনুমতি অবিহনে মোৰ ফটো কিয় শ্বেয়াৰ কৰিছে? আপুনি ইয়াক এনেদৰে ভাগ বতৰা কৰি আছে যেন এয়া আপোনাৰ।" একে সময়তে, তেওঁ তেওঁৰ কেপশ্বনত হাঁহি থকা ইমোজি ব্যৱহাৰ কৰিছে।



হুমা কুৰেছিয়ে পোষ্টটো শ্বেয়াৰ কৰি লিখিছে, "হেপ্পী হেলোইন হেচটেগ লল ফটো।" হুমাৰ ভাতৃ, অভিনেতা চাকিব ছালিম (Saqeeb Saleem)য়ে সোনাক্ষীৰ মন্তব্যৰ ওপৰত প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰে। তেওঁ লিখিছিল, "সোণাক্ষী হাহাহাহা ইয়াতো প্ৰতাৰণা কৰিছে।" সোণাক্ষীয়ে উত্তৰ দিছিল, "চাকিব তেওঁ বিচাৰে যে মানুহে তেওঁক কওঁক যে তেওঁ ধুনীয়া সেয়েহে তেওঁ এতিয়া মোৰ ছবি ব্যৱহাৰ কৰি আছে। অনুগ্ৰহ কৰি এইটো বুজি লওক।"
Published by:Kokil Sarma
First published: