• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • KK ৰ মৃত্যুৰ আগমুহূৰ্তৰ ভিডিঅ' হোটেলৰ পৰা Viral হৈছে, Videoত ভাগৰুৱা যেন লাগিছিল কণ্ঠশিল্পীগৰাকীক ...

KK ৰ মৃত্যুৰ আগমুহূৰ্তৰ ভিডিঅ' হোটেলৰ পৰা Viral হৈছে, Videoত ভাগৰুৱা যেন লাগিছিল কণ্ঠশিল্পীগৰাকীক ...

KKৰ অন্তিম সংগীত কাৰ্যসূচীৰ বহুতো ছবি আৰু ভিডিঅ' সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে। এতিয়া গায়কজনৰ আন এটা ভিডিঅ' পোহৰলৈ আহিছে, য'ত তেওঁক লিফ্টত দেখা গৈছে।

KKৰ অন্তিম সংগীত কাৰ্যসূচীৰ বহুতো ছবি আৰু ভিডিঅ' সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে। এতিয়া গায়কজনৰ আন এটা ভিডিঅ' পোহৰলৈ আহিছে, য'ত তেওঁক লিফ্টত দেখা গৈছে।

KKৰ অন্তিম সংগীত কাৰ্যসূচীৰ বহুতো ছবি আৰু ভিডিঅ' সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে। এতিয়া গায়কজনৰ আন এটা ভিডিঅ' পোহৰলৈ আহিছে, য'ত তেওঁক লিফ্টত দেখা গৈছে।

  • Share this:
জনপ্ৰিয় গায়ক কেকেৰ আকস্মিক মৃত্যুত সমগ্ৰ দেশ হতবাক হৈ পৰিছে। কলকাতাৰ এটা সংগীতানুষ্ঠানত তেওঁৰ লাইভ প্ৰদৰ্শনৰ পিছত হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হোৱাৰ পিছত মঙলবাৰে নিশা কেকেৰ মৃত্যু হয়। বুকুৰ বিষৰ অভিযোগ কৰাৰ পিছত, কে.কে. মঞ্চৰ পৰা উভতি গৈছিল। গায়কৰ অন্তিম সংগীত কাৰ্যসূচীৰ বহুতো ছবি আৰু ভিডিঅ' সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে। এতিয়া গায়কজনৰ আন এটা ভিডিঅ' পোহৰলৈ আহিছে, য'ত তেওঁক লিফ্টত দেখা গৈছে।

গায়কক চিকিৎসালয়লৈ নিয়াৰ আগতে এই ভিডিঅ'টো এলিভেটৰ কেমেৰাৰ দ্বাৰা লোৱা হৈছিল। ভিডিঅ'টো চাই, এনে লাগিছে যেন কেকে যথেষ্ট ভাগৰুৱা আছিল আৰু স্বাস্থ্য ভাল নাছিল। আন এটা ভিডিঅ'ত, কে.কে.-ক মঞ্চৰ পৰা উভতি অহাৰ পিছত হোটেলৰ কৰিডৰত বেগাই যোৱা দেখা যায়।

আজি মুম্বাইত অন্তিম সংস্কাৰ
ইফালে, কে.কে.ৰ মৃতদেহ মুম্বাইত থকা তেওঁৰ বাসগৃহলৈ অনা হৈছে আৰু গায়কৰ অন্তিম সংস্কাৰ আজি অৰ্থাৎ বৃহস্পতিবাৰে হ'ব। তেওঁৰ আকস্মিক মৃত্যুয়ে সমগ্ৰ দেশতে শোকাকুল কৰি তুলিছে। প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ পৰা গৃহমন্ত্ৰী অমিত শ্বাহ, চলমান খান, বিকি কৌশল, ৰাম চৰণ, সোনল চৌহান, ৰাহুল বৈদ্য, বিশাল দাদলানি, চেলিম মাৰ্চেণ্ট, অজয় দেৱগন, শ্ৰেয়া ঘোষাল, নীল নীতিন মুকেশ আৰু অন্যান্য খ্যাতিমান ব্যক্তি আৰু লাখ লাখ অনুৰাগীয়ে গায়কগৰাকীক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জ্ঞাপন কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি